Latvijas skolēnu 71.spartakiāde mini handbolā

2017. gada 6. Decembris

Teksts un foto: Rita Lielā, sporta skolotāja 

Šī gada 22.novembrī Dobelē norisinājās skolēnu 71.spartakiāde mini handbolā trijās vecuma grupās gan meitenēm, gan zēniem. 2005.gadu dzimušo zēnu grupā pieteicās desmit komandas – divas no A.Upīša Skrīveru vidusskolas, kuras tika sadalītas divās apakšgrupās, kur tika izcīnītas iespēja cīnīties par medaļām. Skrīveru 1.komanda – sastāvā – Aleksis Dīcis, Vladimirs Kurmēns, Kristers Škapars, Roberts Ozoliņš, Drosmis Nāburgs un Daniels Deksnis apakšgrupā izcīnīja 2.vietu tālākajai kārtai, kur diemžēl nācās piekāpties ar vienu vārtu pārsvaru Augstkalnes vidusskolas komandai un ierindoties 6.vietā.

Skrīveru 2.komanda – Mārtiņš Gailītis, Toms Ģigulis, Artūrs Navickis, Rainers Jirgens, Marks Anufrijevs, Yao Handongs  apakšgrupā izcīnija 1.vietu, kas ļāva uzreiz iekļūt pusfinālā . kur  pretī stājās Skrīveru 1.komandas un Augstkalnes  komandas uzvarētāji, arī otrajai komandai bija jāatzīst pretinieku pārākums un jācīnās mazajā finālā par trešo vietu, kas tika arī izcīnīta. Komandas sagatavoja Aldis Rakstiņš. 2006.gadu dzimušo meiteņu grupā bija pieteikušās piecas komandas- viena no tām A.Upīša Skrīveru vidusskolas komanda – sastāvā- Laura Lielā, Elizabete Kazāka, Nikola Bokaldere, Beāte Babre, Danija Novika, Tīna Dzerkale, tika izspēlētas spēles katrai komandai tiekoties ar katru.

Uzvaras tika gūtas pār Salaspils 2.vidusskolas komandu, Mežinieku pamatskolas komandu, tika atzīts Olaines 2.vidusskolas meiteņu pārākums un cīņā par 3.vietu ar  viena punkta starpību sāpīgs zaudējums pret meitenēm no Dobeles 1.vidusskolas . Lai arī kāds būtu rezultāts, tika gūtu spēļu pieredze un motivācija turpmākajam darbam!

 

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt