Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālo skolu sacensības basketbolā

2017. gada 6. Decembris

Teksts un foto: Rita Lielā, sporta skolotāja

Noslēdzies Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālo skolu sacensības basketbolā , kurās visās vecuma grupās piedalījās arī mūsu skolas komandas – gan meiteņu, gan zēnu.  Šī gada 24.novembrī Aizkrauklē sacentās vecākās grupas jaunietes un jaunieši. Jauniešiem nācās atzīt – Pļaviņu, Kokneses, Aizkraukles  novada vidusskolas, Neretas un Aizkraukles profesionālās vidusskolas pārākumu, ierindojoties 5.vietā.

Jaunietes atzina Kokneses vidusskolas un Aizkraukles novada vidusskolas pārākumu, savukārt spraigā cīņā tika pieveiktas Neretas vidusskolas un Pļaviņu vidusskolas  komandas. Trijām komandām – Aizkraukles novada vidusskolai, Neretai un mums, bija vienāds punktu skaits. Tomēr pēc iemestajiem un zaudētajiem groziem labāka attiecība bija Neretas meitenē, kas ļāva viņām ieņemt otro vietu un mums 3.vietu. Komandā spēlēja – Patrīcija Zālīte, Nellija Kazāka, Beāte Justīne Blumberga, Zane Simanoviča, Edita Dzērve, Anna Barkāne, Kitija Griškāne, Karīna Fedotovska, Ilva Viļuma.

30.novembrī  Koknesē norisinājās basketbols zēniem un meitenēm vidējā grupā, arī šoreiz zēniem nācās atzīt pretinieku pārākumu un palikt bez  medaļām, ierindojoties 4.vietā. Meitenes spraigās cīņās izcīnija 3.vietu- komandā spēlēja – Evija Mārtiņa, Elīza Stauža, Megija Putniņa, Valentīna Fedotovska, Daniela Eihe, Sanija Petroviča un Laura Lielā.

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt