9. klašu skolnieces Liega un Eirana TV spēlē “Gudrs, vēl gudrāks”

2015. gada 20. Decembris

Teksts: Ināra Plakane, D.Martinsone, 9.klašu audzinātājas; Foto: www.ltv.lv

Bijām patīkami pārsteigti, ka divas mūsu skolnieces Liega Krasovska un Eirana Ostrovska izturējušas atlases kārtu un aicinātas uz  TV spēles “Gudrs, vēl gudrāks” 9. klašu pusfinālu. Abu klašu 9.a un 9.b klases līdzjutēji sagatavoja plakātus un atbalstīja meitenes spēles laikā. Daudzkārt TV ierakstos redzēto varējām skatīt klātienē un gūt pieredzi par to, kā notiek filmēšana. Jautājumi bija gan par dabaszinātnēm, gan sportu, gan valodniecību un, protams, paši interesantākie- eksperimenta demonstrējums un tā skaidrojums.

Liega Krasovska sniedza visvairāk pareizo atbilžu un uzvarēja savā pusfinālā. 4. janvārī skolā būs filmēšana un tad jau sekos atbildīgā fināla spēle. Aicinām skatīties spēles ierakstu 8. janvārī. Eirana ieguva spēles pieredzi un jaunas zināšanas. Spēli ar viņas dalību skatīsimies 15. janvārī. Arī skolotājas Ināra Plakane un Daiga Martinsone guva jaunas zināšanas un veiksmīgi uzminēja tortes “mīklas”.

Liega dalās iespaidos par šo dienu: “Mēs devāmies ceļā jau agri no rīta, jo mana filmēšanās bija plānota no rīta. Manuprāt, man veicās diezgan labi, jo es ieguvu ceļazīmi uz lielo devīto klašu finālu, kā arī ieguvu 1.vietu savā raidījumā. Eiranas filmēšana bija paredzēta pēcpusdienā. Viņai ļoti labi veicās pirmajā kārtā, kad viņa bija viena no  līderēm, otrajā kārtā veicās nedaudz mazāk, tāpēc pie tās viņai nācās izstāties. Mums šī diena bija ļoti veiksmīga, jo es ieguvu 1.vietu, abas skolotājas – Ināra Plakane un Daiga Martinsone – katra savā raidījumā ieguva tortes, līdzjutēju konkursā vienīgās balvas – divus T-krekliņus – ieguva Līga Rubene un Rolands Lūsis.  Dodoties prom, mēs visi bijām pārguruši, jo cēlāmies agri no rīta un atpakaļ devāmies vēlu vakarā, bet bijām laimīgi, jo diena bija izvērtusies veiksmīgi visiem, skrīverieši šoreiz „savāca” lielāko daļu balvu.”

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt