Lekcija par dažādām atkarībām 1. – 4.klašu skolēniem

2014. gada 1. Aprīlis

Sintija Dzerkale, vidusskolas pašpārvaldes vadītāja

Mūsdienās jaunieši un nereti arī mazi bērni aizraujas ar dažādām neatļautām jeb atkarību izraisošām nodarbēm, kā piemēram, alkohola vai narkotiku lietošana, datorspēles vai smēķēšana. Tā kā mazie, 1. – 4.klašu bērni, parasti pieaugušajos klausīties nepatīk un viņi ātri nogurst, palīgā steidza vidusskolas pašpārvaldes meitenes un puiši! Lekcija bija bērniem ļoti saprotamā un vienkāršā valodā, tika iekļautas arī animācijas pamācības un zīmīgi fotoattēli, par kuriem bērniem bija gan šoks, gan dažviet pat smiekli. Daži no vidusskolēniem dalījās arī personiskajā pieredzē, lai auditorijai priekšā būtu dzīvs piemērs tam, kā nevajag darīt.

Matīss Amols, Sindija Grīsle un Viktorija Matvejeva sniedz nelielu ieskatu par smēķēšanu kā atkarību, Sintija Dzerkale un Agrita Strazdiņa bija sagatavojušas materiālu par alkoholu, Laura Anna Plūme pastāstīja, cik forši ir, ka mēs esam tīri un kārtīgi un arī tualetēs uzturam kārtību tā, lai pēc mums tur būtu patīkami ieiet arī citiem, Laura Vorpa un Ieva Cedere sniedza ieskatu par narkotikām un to ietekmi, bet Uva Aiva Sprukte un Elīna Gabaliņa šokēja bērnus ar jaunatklājumiem par datorspēļu atkarību! Paldies viņiem!
No bērniem bija gan daudz jautājumu, gan atbilžu, bet zinoši viņi noteikti bija! Par to prieks un cerams, ka savas zināšanas katrā šo atkarību jomā viņi pielietos un pēc dažiem gadiem teiks tik pat drošu ”NĒ ATKARĪBĀM!” kā tagad!

Foto atskats pieejams GALERIJĀ!

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt