Skolā viesojas Tukuma novada matemātikas skolotāji

2014. gada 19. Novembris

Ilze Gaņina un Sintija Rūze, matemātikas un fizikas skolotājas

2014.gada 14. novembrī skolā viesojās 25 matemātikas skolotāji no Tukuma, Engures un Jaunpils novadiem. Viesi tika sagaidīti un sveicināti skolas sarīkojumu zālē, kur viņiem par prieku uzstājās mazie dziedātāji. Pēc tam direktors teica runu un skolotāji kopā ar skolotāju Sintiju Rūzi devās uz lekciju un praktiskajām nodarbībām, kur skolotāja Ilze Gaņina viesus iepazīstināja ar saviem labās prakses piemēriem – kā organizēt: Sudoku turnīru, stundu, kurā pārstāvēti divi priekšmeti – bioloģija un matemātika, kā arī mācību stundas, kuras vada skolēni. Patīkami, ka ciemiņi aizrautīgi iesaistījās Sudoku mīklu minēšanā.

Savukārt skolotāja Sintija Rūze dalījās pieredzē par savām veidotajām matemātikas spēlēm. Viesi tika aktīvi iesaistīti spēļu izspēlēšanās procesā, kur tika piedāvātas: „sērkociņspēles”, domino par ģeometriskajiem pamatelementiem, kā arī spēles „Cipari”, „HOP”, „Dzimšanas diena”, „Atmiņa”, u.c.

Vēlāk viesi devās nelielā ekskursijā pa skolu: sniedza interviju EKO padomei, apskatīja kausu un skolotāju radošo darbu stendus, meklēja pazīstamas sejas izlaiduma klašu attēlos, kā arī apmeklēja fizikas kabinetu un ielūkojās L.Antona muzejā.

Pēc aktīvi pavadītas dienas pirmās daļas, skolotāji ieturēja pusdienas un turpinājumā viesi devās ekskursijā pa Skrīveriem, apmeklējot: “Skrīveru mājas saldējumu”, “Skrīveru saldumus”, “Skrīveru pārtikas kombinātu” un Dendroloģisko parku. Foto atskats pieejams GALERIJĀ!

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt