Rezultāti skolas Latviešu valodas olimpiādē un skolas skatuves runas konkursā

2013. gada 30. Janvāris

Daina Vancāne Viļuma

Kā katru gadu, arī šogad skolā norisinājās Latviešu valodas olimpiādes 8. – 12. klasēm  un Skatuves runas konkursa 1.- 12. klasēm 1. kārta. Lai apskatītu rezultātus, spied “Lasīt tālāk”!

Skatuves runas konkursa rezultāti:

1. klase

2. klase

1. vieta – Eimija Kārkliņa

1. vieta – Mārtiņš Gailītis

2. vieta – Alise Cedere

2. vieta – Ričards Rode

3. vieta – Terēze Barkāne

Atzinība – Rainers Jirgens

1. vieta – Sanija Panteļejeva

2. vieta – Artūrs Vorps

3. vieta – Anete Zirnīte

3. vieta – Dārta Pāvulēna

3. klase

4. klase

Atzinība – Guntārs Ozoliņš

Atzinība – Rainers Boļšijs

1. vieta – Andris Jurrģis Sakss

2. vieta – Laura Niedra

3. vieta – Evija Mārtiņa

3. vieta – Valentīna Fedotovska

3. vieta  – Patrīcija Prūse

Atzinība – Daniela Eihe

5. klase

6. klase

1. vieta – Dāvids Sokolovs

2. vieta – Māris Arcihovičs

3. vieta – Raina Pērse

Atzinība – Katrīna Fedotovska

Atzinība – Patrīcija Zālīte

1. vieta – Liega Krasovska

2. vieta – Elīza Vītoliņa

Atzinība – Marta Kaķe

Atzinība – Zane Upmane

Atzinība – Emīls Ozols

7. klase

8. klase

2. vieta – Ilva Lāce

2. vieta – Ilva Viļuma

3. vieta – Paula Plikša

Atzinība – Elīna Grīnberga

2. vieta – Ieva Cedere

2. vieta – Sindija Grīsle

3. vieta – Inguna Bodeka

9.klase

10. klase

2. vieta – Lelde Hamriha

3. vieta – Sintija Platā

3. vieta – Endīne Bērziņa

3. vieta – Jānis Verpels

11. klase

12. klase

1. vieta – Sintija Strazdiņa

2. vieta – Andris Ērglis

3. vieta – Didzis Požarskis

3. vieta – Agne Simanoviča

1. vieta – Maija Garanča

 

Latviešu valodas olimpiādes rezultāti:

8.klase 9.klase
1. vieta – Laine Šarkuna

2. vieta – Madara Kantāne

3. vieta – Paula Lazdiņa

3. vieta – Ramona Barkāne

1. vieta – Sintija Platā

2. vieta – Samanta Galvanovska

2. vieta – Monta Daugaviete

3. vieta – Endīne Bērziņa

11. klase 12. klase
1. vieta – Andris Ērglis

2. vieta – Elvita Gailīte

3. vieta – Marta Taškāne

 

1. vieta – Santa Kalēja

1. vieta – Eva Dzērve

2. vieta – Anete Čeiča

3. vieta – Marija Garanča

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt