Skatuves runas konkursā noskaidro labākos runātājus

2015. gada 11. Decembris

Teksts: Aija Zvaigznīte, Latviešu valodas skolotāja; Foto: D.Vancāne – Viļuma

9. un 10. decembrī notika Andreja Upīša dzimšanas dienai veltīts skatuves runas konkurss. Prieks par skolēniem, kuri skandēja dzejoļus par Tēvzemi, latviešu valodu, kā arī jautrus dzejoļus. Otrajai kārtai skolas līmenī tika izvirzīti:
          – 1.-4.klašu grupā: Nikola Bokaldere, Ričards Prūsis un Toms Ģigulis.
          – 5.-8.klašu grupā: Rēzija Bokaldere, Dāvids Sokolovs un Verners Svētiņš;
          – 9.-12.klašu grupā: Miļena Perfiļjeva un Ilva Lāce.

Viņiem brīvdienās jāmācās vēl prozas teksts, lai, iespējams, varētu startēt konkursa nākamajā kārtā Aizkrauklē. Lūk, rezultāti:

1.-4.klašu grupa

Ernests Strazdiņš 1.a 1.vieta
Patrīcija Oša-Gomesa 1.a 2.vieta
Samanta Straume 1.a 2.vieta
Katrīna Borzova 1.a 3.vieta
Beāte Gribute 1.a 3.vieta
Artūrs Zariņš 1.b 1.vieta
Alise Juste 1.b 2.vieta
Bruno Siliņš 1.b 3.vieta
Nikola Bokaldere 2.a 1.vieta
Ričards Prūsis 2.a 1.vieta
Līga Survila 2.a 2.vieta
Krista Posnija 2.a 3.vieta
Beāte Babre 2.b 2.vieta
Diāna Blaua 2.b 3.vieta
Kate Eidmane 2.b 3.vieta
Toms Ģigulis 3. 1.vieta
Līva Lavrenova 3. 2.vieta
Tīna Dzerkale 3. 3.vieta
Eduards Zirnītis 3. 3.vieta
Lelde Upmane 4.a 1. vieta
Nora Jungmane 4.a 3.vieta
Ritvars Straume 4.a  3.vieta
Sanija Vasiļjeva 4.b  1.vieta
Alise Cedere 4.b    2.vieta
Artūrs Novickis 4.b    3.vieta
Alma Pumpure 4.b    3.vieta

 

5.-8. klašu grupa

Kārlis Emīls Ielejs 5.klase 1.vieta
Dārta Evelīna Vorslava 5.klase 2.vieta
Sanija Petroviča 5.klase 3.vieta
Verners Svētiņš 6.klase 1.vieta
Zanda Albekeite 6.klase 2.vieta
Daniels Baumgartens 6.klase 2.vieta
Kalvis Kalniņš 6.klase 3.vieta
Katrīna Paula Jukna 6.klase 3.vieta
Laura Laine Burka 7.b klase  1.vieta
Krista Verpele 7.b klase 2.vieta
Jorens Glods 7.b klase 3.vieta
Elīza Stauža 7.a klase 3.vieta
Rēzija Bokaldere 8.klase 1.vieta
Dāvids Sokolovs 8.klase 2.vieta
Agate Albekeite 8.klase 2.vieta
Diāna Katiņa 8.klase 3.vieta
Māris Arcihovičs 8.klase 3.vieta

9.-12. klašu grupa

Eirana Ostrovska 9.a 1.vieta
Līga Rubene 9.b 2.vieta
Karlita Ārīte 9.a 3.vieta
Miļena Perfiļjeva 10.a 1.vieta
Ilva Lāce 10.b 1.vieta
Ilva Viļuma 10.a 2.vieta
Andis Burka 10.a 3.vieta
Ieva Brenčeva 10.b 3.vieta
Madara Kantāne 11. 1.vieta
Ieva Cedere 11. 2.vieta
Inguna Bodeka 11. 2.vieta
Lelde Hamriha 12.a 1.vieta
Lelde Kalniņa 12.a 2.vieta
Anna Fedotovska 12.a 2.vieta
Rita Kaķe 12.a 3.vieta
Endīne Bērziņa 12.b 3.vieta

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt