Olimpiāžu rezultāti aprīlī

2015. gada 8. Maijs

Skolas administrācija

Apkopoti skolas skolēnu sasniegumi mācību priekšmetu olimpiādēs apriļā mēneša ietvaros:

  • 16. aprīlī elektroniskā veidā notika starpnovadu 4. klašu matemātikas olimpiāde. Bērni bija rūpīgi gatavojušies, un viņus priecēja iespēja darbu veikt datorizēti. 121 dalībnieka konkurencē veicās labi arī mūsu skolēniem. 2. vietu ieguva Sanija Petroviča (2. no kreisās) un Artūrs Eduards Vorps ( 4. no kreisās). Atzinību saņēma Laura Andersone (1. no kreisās), Lāsma Rutkovska (3. no kreisās), Daniela Bišofa (4. no kreisās) un Mārtiņš Matvejevs ( 6. no kreisās). Visiem prieks par padarīto!

  • 29. aprīlī Rīgā VISC rīkoja Latviešu valodas un literatūras 41.valsts olimpiādes 8.-9.klašu grupas laureātu sveikšanu. Pēc aizkustinošiem vārdiem un emocionāli bagāta konkursa AUSV 9.b klases skolniece Ilva Viļuma saņēma sudraba medaļu un balvas, viņas skolotāja Santa Krasovska saņēma atzinības rakstu, sagatavojot Ilvu valsts olimpiādei.

  • Vizuālās mākslas olimpiādē: II vieta Zandai Albekeitei, II vieta Eiranai Ostrovskai, atzinība Annai Barkānei.
  • Informātikas olimpiādē III vieta Dāvim Matisonam, III vieta Eduardam Lasmanim.
  • 24. aprīlī 4. klases skolnieces Kate Korņejeva, Anete Zirnīte un 7. klases skolniece Elvīra-Monta Moisejeva, kā arī vizuālās mākslas skolotāja Ināra Plakane devās uz Bausku uz Zemgales reģiona vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa „Rakstu darbi” noslēgumu. Anetei šajā konkursā I pakāpes diploms un mums ar Kati II pakāpes diplomi. Mūsu darbi ceļos tālāk uz Rīgu, un tos Dziesmu un deju svētku laikā varēs apskatīt Dzelzceļa muzejā.(Teksts:  Elvīra Monta Moisejeva, 7. klase)

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt