Konsultāciju grafiks

APSTIPRINĀTS
ar Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas direktora
02.09.2019. rīkojumu Nr. 1 – 10/31

Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas skolotāju individuālā darba (konsultāciju) nodarbību grafiks 2019./2020. m.g.

  Skolotājs Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. Arcihoviča Maija   8.00 – 8.30 8.00 – 8.30
13.55 – 14.50
8.00 – 8.30 8.00 – 8.30
2. Bērziņš Edgars       8.10 – 8.30
15.30 – 16.15
 
3. Dzērve Evita 8.30 – 9.00 14.00 – 14.40   13.15 – 13.40 8.30 – 9.10
4. Dika Ināra   14.45 – 16.15 14.45 – 16.15    
5. Dišereite Ruta   15.30 – 16.15 15.30 – 16.15   14.40 – 16.15
6. Ērgle Lolita   14.45 – 16.15     14.45 – 16.15
7. Gaņina Ilze   14.45 – 15.20      
8. Ieleja Aija     14.45 – 16.05 14.45 – 16.05  
9. Jurgensone Ineta   14.00 – 14.40
15.30 – 16.00
14.45 – 16.00 14.00 – 16.05  
10. Katajs-Paeglis Aivars 15.25 – 16.00   15.25 – 16.00 8.00 – 9.10  
11. Korns Dzintars Vilnis 15.30 – 16.25 15.30 – 16.25      
12. Krasovska Santa 15.25 – 16.00 14.50 – 16.00   8.30 – 9.10
14.50 – 16.00
 
13. Krūmiņa Māra   8.10 – 8.30   8.10 – 8.30  13.15 – 14.45
14. Kudiņa Anda   8.00 – 8.30 8.00 – 8.30 8.00 – 8.30, 14.40 – 15.30  
15. Leitis Mārtiņš 14.40 – 16.10   14.00 – 14.50 16.00 – 16.40  
16. Lesiņa Māra       14.40 – 15.50 13.10 – 14.10
17. Lielā Rita   13.10 – 15.20   15.00 – 16.00  
18. Martinsone Daiga 14.45 – 15.25 7.50 – 8.30 7.50 – 8.30
15.30 – 16.10
7.50 – 8.25 7.50 – 8.25
19. Mārtinsone Santa 15.30 – 16.30 15.30 – 16.30 8.00 – 8.30
15.30 – 16.30
   
20. Miezīte Ligita       7.50 – 8.25 7.50 – 8.20
14.50 – 16.00
21. Paula  Lilita   7.50 – 8.20 14.45 – 15.45    
22. Pētersone Daina 15.30 – 16.30   7.50 – 8.30
15.30 – 16.05
7.50 – 8.30 7.50 – 8.30
23. Plakane Ināra     14.45 – 16.00 8.05 – 9.10
15.30 – 16.25
 
24. Podvinska Danute     15.30 – 17.00    
25. Sakse Agrita   7.45 – 8.25
15.30 – 16.15
  15.30 – 16.15  
26. Skrimble Raisa 14.45 – 15.25 14.00 – 15.20 7.50 – 8.20    
27. Skudra Mārtiņš       15.30 – 16.10  
28. Strautmane Silvija 15.30 – 16.30 14.45 – 15.45   15.30 – 16.20  
29. Šreibere Inta 15.30 – 16.45 15.30 – 16.45   15.30 – 16.35  
30. Upeniece Silva   8.10 – 8.25
13.55 – 15.10
13.55 – 14.45 8.10 – 8.25 8.10 – 8.25
31. Urtāne Olga       8.00 – 9.00
14.40 – 15.10
13.10 – 14.00
32. Uzula Inese 14.45 – 15.15   14.00 – 15.15   12.00 – 12.30
33. Vancāne- Viļuma Daina     15.30 – 16.50 7.45 – 9.05 12.30 – 13.55
34. Voldeka Guna 15.25 – 16.50     15.25 – 16.50  
35. Znotiņa Dzintra 8.00 – 8.30 8.00 – 8.30
14.40 – 16.00
  8.00 – 8.30
15.30 – 16.00
8.00 – 8.30
36. Zvaigznīte Aija 14.00 – 16.00     8.15 – 9.15  

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt