Uzaicinājums uz vecāku dienu!

Cienījamie vecāki,

2013.gada 18.aprīlī pl.18.00 Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā notiks vecāku diena, kuras laikā:

  • varēs aplūkot skolēnu veikumu darbu izstādē;
  • baudīt skolēnu koncertu;
  • tikties ar mācību priekšmetu skolotājiem un klašu audzinātājiem.

Laipni lūdzam apmeklēt šo pasākumu!

Izmanto iespēju doties uz Mirandas vasaras nometnēm!

 

Mirandas nometnes ir interesantākās piedzīvojumu nometnes bērniem. Lielākais un pieredzējušākais bērnu nometņu organizētājs Latvijā. Nometnes dažādiem bērnu vecumiem, dažādām interesēm.

Trīs skolēni izvirzīti starpnovadu dabaszinību olimpiādei

Daiga Martinsone

Skolas 6. klašu dabaszinību olimpiādē piedalījās astoņi skolēni. Labākos rezultātus uzrādīja un par uzvarētāju kļuva Liega Krasovska, kura kopā ar Elīzu Šaiteri un Rolandu Lūsi piedalīsies starpnovadu olimpiādē 24.aprīlī Aizkrauklē.

Lasīt tālāk …

Joku nedēļa skolā [+Galerija!]

Joku nedēļas ietvaros skolā skolēniem bija iespēja gan pārvietoties brīvi sporta tērpos, gan valkāt čības un cepures, gan ģērbties identiski vienam ar otru.

Galerija: Joku nedēļa skolā

Konkursā “Kur saulīte rotājas” skolas skolēniem teicami sasniegumi!

Ilva Ievāne

Šogad, risinot konkursa tēmu „Kur saulīte rotājās”, tā dalībnieki tika aicināti pētīt saules zīmi, simbolu, jēdzienu latviešu tautas etnogrāfijā, iegūtās atziņas realizējot oriģinālos vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbos. 

Lasīt tālāk …

Skolas direktora Alda Rakstiņa apsveikums Lieldienās

Anetes skats uz Netradicionālo modes skati

Anete Brenčuka

Šī gada 21.martā mūsu skolā notika Modes skate 5.-8. klasei.  Pasākuma vadītājas bija Laura Vorpa un Ieva Cedere, bet žūrijā – Edgars Bērziņš, Iveta Biķerniece un Vija Meroža.

Lasīt tālāk …

Ilvai Viļumai 1.vieta konkursā „Man nozīmīga sociālo zinību tēma”

Santa Krasovska

25.martā notika Aizkraukles un sadarbības novadu konkurss „Man nozīmīga sociālo zinību tēma” 7.-9.klašu skolēniem. Tajā piedalījās 11 dalībnieki no Aizkraukles 1.vidusskolas, Daudzeses pamatskolas, Jaunjelgavas vidusskolas un Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas.

Lasīt tālāk …

E.Bitānei atzinība valsts matemātikas olimpiādē

Ināra Dika

Valsts matemātikas olimpiādē skolu pārstāvēja 11.klases skolēns A.Ērglis un 12.klases skolniece E.Bitāne. Rezultatīvākā izrādījās 12.klases skolniece, kura izcīnīja godpilno atzinību! Apsveicam!

Konkursā “Kur saulīte rotājas” pārstāvēta arī AUSV

Ināra Plakane

Starpnovadu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā “Kur saulīte rotājās ” piedalās šādu mūsu skolas skolēnu zīmējumi un gleznojumi: 1.klases skolnieces Beātes Rumpānes, 2.klases audzēkņu Artūra Vorpa un Henrija Eidmaņa, 3. klases skolnieces Solvitas Katiņas, 4.klases Lauras Laines Burkas,Artas Justes no 5.klases, 6.klases audzēkņu Liegas Krasovskas, Eiranas Ostrovskas un Polīnas Meņšovas,7 klases skolnieces Annas Barkānes un 9.klases skolnieces Leldes Kalniņas darbi. Lai veicas!

Mūsu skolas skolēniem sasniegumi vizuālās mākslas un kulturoloģijas olimpiādēs

Ināra Plakane

Ir noslēgušās vizuālās mākslas skolas un starpnovadu olimpiādes un kulturoloģijas olimpiāde vidusskolēniem. Aicinu iepazīties ar rezultātiem!

Lasīt tālāk …

Dalība Zemgales reģionālajā skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē

Daiga  Martinsone

21. martā Jelgavā norisinājās konference, kurā piedalījās174 skolēni no 43 Zemgales novadu skolām, starp tiem arī mūsu skolas skolnieces Ieva Lukstiņa, Anda Hmeļņicka un Elvita Gailīte. Visvairāk darbu šogad bija bioloģijas, fizikas, ekonomikas, psiholoģijas un veselības zinātnes sekcijās.

Lasīt tālāk …

Finanšu pratības lekcija

Vija Meroža

21. martā Andreja Upīša Skrīveru vidusskolu apmeklēja SEB bankas darbiniece- bijusī apsolvente Agnese Bērtulsone. Sarunā ar 9. un 10. klašu skolēniem viņa uzsvēra, ka ļoti svarīgi būt uzņēmīgam, lai sasniegtu iecerēto mērķi. Skolēni uzzināja, kā var rīkoties, lai iegūtu darba pieredzi jau studējot.

 

Lasīt tālāk …

Netradicionālās modes skatē trīs 1.vietas! [+FOTO]

Vija Meroža
Sākoties pavasarim, 5.-8. klašu skolēni sākuši domāt par modi. Tātad, atmoda ne tikai dabā, bet arī sirdī un dvēselē.

Lasīt tālāk …

Starpnovadu ģeogrāfijas olimpiādē 8.-9.klašu skolēniem L.Hamrihai – 2.vieta

Ligita Miezīte, ģeogrāfijas skolotāja

19.martā notika starpnovadu ģeogrāfijas olimpiāde 8.-9 klašu skolēniem. Kopumā par 1.vietu cīnījās 23 skolēni, no kuriem 4 pārstāvēja mūsu skolu. Sīvā konkurencē 9.a klases skolniece L.Hamriha ieguva godpilno 2.vietu, piekāpjoties Neretas vidusskolas un Aizkraukles novada ģimnāzijas pārstāvjiem, kuri dalīja 1.vietu.

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt