Ilvai Viļumai 1.vieta konkursā „Man nozīmīga sociālo zinību tēma”

Santa Krasovska

25.martā notika Aizkraukles un sadarbības novadu konkurss „Man nozīmīga sociālo zinību tēma” 7.-9.klašu skolēniem. Tajā piedalījās 11 dalībnieki no Aizkraukles 1.vidusskolas, Daudzeses pamatskolas, Jaunjelgavas vidusskolas un Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas.

Lasīt tālāk …

E.Bitānei atzinība valsts matemātikas olimpiādē

Ināra Dika

Valsts matemātikas olimpiādē skolu pārstāvēja 11.klases skolēns A.Ērglis un 12.klases skolniece E.Bitāne. Rezultatīvākā izrādījās 12.klases skolniece, kura izcīnīja godpilno atzinību! Apsveicam!

Konkursā “Kur saulīte rotājas” pārstāvēta arī AUSV

Ināra Plakane

Starpnovadu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā “Kur saulīte rotājās ” piedalās šādu mūsu skolas skolēnu zīmējumi un gleznojumi: 1.klases skolnieces Beātes Rumpānes, 2.klases audzēkņu Artūra Vorpa un Henrija Eidmaņa, 3. klases skolnieces Solvitas Katiņas, 4.klases Lauras Laines Burkas,Artas Justes no 5.klases, 6.klases audzēkņu Liegas Krasovskas, Eiranas Ostrovskas un Polīnas Meņšovas,7 klases skolnieces Annas Barkānes un 9.klases skolnieces Leldes Kalniņas darbi. Lai veicas!

Mūsu skolas skolēniem sasniegumi vizuālās mākslas un kulturoloģijas olimpiādēs

Ināra Plakane

Ir noslēgušās vizuālās mākslas skolas un starpnovadu olimpiādes un kulturoloģijas olimpiāde vidusskolēniem. Aicinu iepazīties ar rezultātiem!

Lasīt tālāk …

Dalība Zemgales reģionālajā skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē

Daiga  Martinsone

21. martā Jelgavā norisinājās konference, kurā piedalījās174 skolēni no 43 Zemgales novadu skolām, starp tiem arī mūsu skolas skolnieces Ieva Lukstiņa, Anda Hmeļņicka un Elvita Gailīte. Visvairāk darbu šogad bija bioloģijas, fizikas, ekonomikas, psiholoģijas un veselības zinātnes sekcijās.

Lasīt tālāk …

Finanšu pratības lekcija

Vija Meroža

21. martā Andreja Upīša Skrīveru vidusskolu apmeklēja SEB bankas darbiniece- bijusī apsolvente Agnese Bērtulsone. Sarunā ar 9. un 10. klašu skolēniem viņa uzsvēra, ka ļoti svarīgi būt uzņēmīgam, lai sasniegtu iecerēto mērķi. Skolēni uzzināja, kā var rīkoties, lai iegūtu darba pieredzi jau studējot.

 

Lasīt tālāk …

Netradicionālās modes skatē trīs 1.vietas! [+FOTO]

Vija Meroža
Sākoties pavasarim, 5.-8. klašu skolēni sākuši domāt par modi. Tātad, atmoda ne tikai dabā, bet arī sirdī un dvēselē.

Lasīt tālāk …

Starpnovadu ģeogrāfijas olimpiādē 8.-9.klašu skolēniem L.Hamrihai – 2.vieta

Ligita Miezīte, ģeogrāfijas skolotāja

19.martā notika starpnovadu ģeogrāfijas olimpiāde 8.-9 klašu skolēniem. Kopumā par 1.vietu cīnījās 23 skolēni, no kuriem 4 pārstāvēja mūsu skolu. Sīvā konkurencē 9.a klases skolniece L.Hamriha ieguva godpilno 2.vietu, piekāpjoties Neretas vidusskolas un Aizkraukles novada ģimnāzijas pārstāvjiem, kuri dalīja 1.vietu.

E.Guiskim 2.vieta krievu valodas olimpiādē

Mārīte Karņicka, krievu valodas skolotāja

14. martā Aizkraukles 1. vidusskolā notika novadu krievu valodas olimpiāde 10. – 11. klasēm. No Skrīveru vidusskolas piedalījās 3 skolēni.  Skolēni godam tika galā ar visiem piedāvātajiem uzdevumiem. Ernests Guiskis (12.b) ieguva 2. vietu. 

Lasīt tālāk …

E-K-S-K-L-U-Z-Ī-V-I!!! FOTOREPORTĀŽA: 10 dienas Turcijā projekta “Invisible people” ietvaros

Viktorija Matvejeva un Sintija Dzerkale

Viss notika tik ātri, ka līdz galam pat nespējām noticēt, ka tiešām esam nonākušas saulainajā mīlētāju zemē – Turcijā. Tika organizēts projekts par sieviešu tiesībām, ar nosaukumu “Invisible people.’’ 

Lasīt tālāk …

Īss ieskats padomju represiju vēsturē 5. un 6.klasēm

Liega Krasovska

Pirmdien, 18.martā,  Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā viesojās slavenā un talantīgā fizikas skolotāja Leonīda Antona māsa. Viņa bija atnākusi, lai dalītos savos pārdzīvojumos par laiku, kad Padomju vara 1949. gadā viņu ģimeni izsūtīja uz Sibīriju, aiz Urālu kalniem uz tālo Omskas apgabalu. Tajā gadā izveda 170 000 ģimeņu. Cilvēkus aizveda pret viņu pašu gribu. Stāstītāja teic, ka nevienam, pat ne savam ienaidniekam nenovēl izjust ko tādu, jo sajūtas esot bijušas briesmīgas vairākus gadus, un šis laiks ir atstājis neizdzēšamas rētas uz visu mūžu…

AUSV skolēniem 1. un 2. vieta 9.klašu angļu valodas olimpiādē

Pirmdien, 18.martā, notika starpnovadu angļu valodas olimpiāde 9.klašu skolēniem. auv.lv lūdza dalīties skolotāju Aiju Ieleju iespaidos par olimpiādi kopumā!

Lasīt tālāk …

Panākumu Universitātes marta lekcijas

Uva Aiva Sprukte

Kā jau katru mēnesi, arī šomēnes 14. martā norisinājās Panākumu Universitātes lekcijas. Šoreiz lekcijas bija par mērķiem un vērtībām, un lekcijas vadīji divi lektori – estrādes dīva Olga Rajecka un Nordea apmācību speciālists Aivis Kārkliņš.

Lasīt tālāk …

Interešu izglītības programmas 2012./2013. m.g.

Lasīt tālāk …

Skolā jaušams pavasaris [foto]

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt