Jaunieši aicināti pārbaudīt sevi erudīcijas konkursā

Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros jauniešiem vecumā no 13-18 gadiem ir iespēja pieteikties dalībai erudīcijas konkursā “Nāc un dari, jo tu to vari!”. Konkursu organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Lasīt tālāk …

AHHAA zinātnes centra izbraukuma izstāde bez maksas arī LATVIJĀ

Zinātnes centrs AHHAA jau otro reizi brauc uz Latviju ar ceļojošo izstādi „Zinātne uz riteņiem”. Nu jau ir izveidojusies tradīcija apciemot 7 pilsētas 7 dienu laikā! Šoreiz maršruts sāksies no 22.-28.aprīlim no Vidzemes pilsētām, caur Rīgu, uz Kurzemes pilsētām. Valkas, Valmieras, Siguldas, Rīgas, Tukuma, Kuldīgas un Liepājas iedzīvotāji varēs apmeklēt AHHAA neparasto programmu, kura sastāv no 20 interaktīvajiem eksponātiem, aizraujošām populārzinātniskajām darbnīcām, iespaidīgajām zinātnes teātra izrādēm un mobilā planetārija, bez maksas, jo šo programmu atbalsta Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Lasīt tālāk …

Iepazīsties ar tūrisma dienas ģimenēm Skrīveru novadā nolikumu

Zigrīda Sprukte, Skrīveru novada sporta un tūrisma darba organizatore

Tūrisma diena ģimenēm Skrīveru novadā 3.05.2013.

NOLIKUMS

Lasīt tālāk …

Vides spēļu konkursā Rīgā

Daiga Martinsone

Simtiem skolēnu visā Latvijā piedalījušies vides izziņas spēļu konkursā “Iepazīsti vidi”. Republikas konkursam tika iesūtītas 58 labākās spēles no dažādiem Latvijas novadiem, no kurām 39 labākās atlasītas dalībai noslēguma pasākumā Rīgā, starp tām bija arī mūsu skolnieču Liegas Krasovskas un Eiranas Ostrovskas spēle.

Lasīt tālāk …

Godalgota eseja: Mani vecāki un vecvecāki – ko jūs darījāt barikādēs?

Laine Šarkuna, 8.a klase

“Īstie valsts pastāvēšanas pamati ir garīgas dabas: uzticība, taisnīgums, mīlestība pret savu zemi.’’ Šim apgalvojumam piekrīt arī mans tētis, Egils Šarkuns, kurš 1991. gada janvārī piedalījās barikādēs. Šī eseja ir dokumentēts tēta stāstījums.

Lasīt tālāk …

GODALGOTA ESEJA: Literatūra ir katras jaunas, augšuptiecošas nācijas nepieciešamība

Marija Garanča, 12.a klase

Matemātiķi teiks, ka pasaule balstās uz skaitļiem un aprēķiniem, fiziķi katrai parādībai izdomā likumu, ar ko tā izskaidrojama, ķīmiķi, savukārt, saskalda pasauli līdz pēdējam atomam, meklē sakarības un reakcijas, tomēr ir kaut kas tāds, kas vieno visus šos cilvēkus ar tik dažādo pasaules uztveri – tā ir kultūra. Tā ir līdzvērtīga upei, kas savieno divus savā starpā svešus krastus. Bet literatūra ir tās straume, tas dzenulis, tas dzīvības spēks, kas neļauj upei izžūt. Viens no nozīmīgākajiem balstiem stabilai valstij ir inteliģenti, izglītoti iedzīvotāji. Nevar par tādu kļūt, ignorējot citu cilvēku viedokļus, nostāju un emocijas, kas paustas literārajos darbos. Sabiedrība attīstās līdz ar izglītību, izglītība līdz ar literatūru, – tie ir nesaraujami ķēdes posmi.

Lasīt tālāk …

Piedalies RTU organizētajā konkursā un laimē!

Atvērto durvju diena LLU

Latvijas Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra apsveikums

Andreja Upīša Skrīveru vidusskolai

 16.04.2013.

Informējam, ka visu 2012./2013. mācību gadu piedaloties Latvijas Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra (DZM IC) organizētajā virtuālajā konkursā par dabaszinātnēm un matemātiku, Jūsu skolas skolēns Atvars Krasovskis iekļuvis starp 31 veiksmīgāko konkursantu un  balvā ieguvis aizraujošu piedzīvojumu – trīs dienu radoši eksaktu pasākumu. (Veiksmīgākie konkursanti tika atlasīti saskaņā ar konkursa nolikumu, skat. DZM IC interneta vietnē www.dzm.lu.lv sadaļā „Skolēniem”.)

Lasīt tālāk …

Noslēgusies vecāku diena skolā

Foto no koncerta var aplūkot šeit!

Dabaszinātņu diena „Dari kopā ar mums” [+FOTO!]

D.Martinsone, A.Sakse, A. Katajs-Paeglis, I.Mačuļska

Šogad jau ceturto reizi pēc kārtas notika dabaszinātņu diena mūsu un tuvāko novadu skolu skolēniem. 

Lasīt tālāk …

12.-to klašu skolēn – piedāvājums tieši tev!

Izvēlies ekstremālu klases ekskursiju!

Dodies pavasara eksursijā uz piedzīvojumu parku Supervāvere

Piedalies un laimē iespēju doties uz Briseli!

Pēc ļoti veiksmīgas generations@school 1. kārtas Eiropas gada aktīvai novecošanai un paaudžu solidaritātei 2012 ietvaros, ar prieku paziņojam, ka sākas iniciatīvas 2. kārta!

Lasīt tālāk …

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt