Lielvārds aicina: mācies elektroniski!

Lieto un vērtē m.ldb.lv, reģistrējies ar e-klases pasi un 30 dienas bez maksas izmanto savai klasei atbilstošo LIELVĀRDS mācību grāmatu digitālās versijas: Matemātikā, Fizikā, Latviešu valodā un literatūrā, Dabaszinībās, Ģeogrāfijā, Bioloģijā un Ķīmijā!

Radošs konkurss 1.-12.klašu skolēniem „Mēs ar klasi ārpus skolas!”

Konkursa noteikumi:

  • Līdz 2013. gada 10. maijam uz e-pastu info @citadariga.lv atsūtīt bildi, kurā būtu fiksēts kā klasesbiedri kopā atpūšas brīvajā laikā;
  • Vēstules nosaukumā norādīt: „Konkurss”;
  • Vestulē norādīt skolu, klasi un atbildīgās personas kontaktus;
  • No vienas klases var sūtīt ne vairār par 3 bildēm.

Lasīt tālāk …

AUSV ZZ čempionāta pusfinālā pārstāvēs 7.b klase ar audzinātāju Santu Krasovsku

Apveicam 7.b klasi un audzinātāju ar izvirzījumu uz pusfinālu!

Skat, kādu mājas darbu viņi sagatavoja:

Jaunieši aicināti pārbaudīt sevi erudīcijas konkursā “Nāc un dari, jo tu to vari!”

Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros jauniešiem vecumā no 13-18 gadiem ir iespēja pieteikties dalībai erudīcijas konkursā “Nāc un dari, jo tu to vari!”. Konkursu organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra. Lasīt tālāk …

Konkurss jauniešiem “Mums pieder debesis”

Konkurss skolēniem “Mums pieder debesis” ir Ventspils Augsto tehnoloģiju parka iniciatīva, kas diviem 15-18 gadus veciem Latvijas jauniešiem sniedz lielisku iespēju piedalīties starptautiskajā nometnē “International SPACE CAMP®” ASV Kosmosa un raķešu centrā Alabamā, Amerikas Savienotajās Valstīs (U.S. Space & Rocket Center, Huntsville, Alabama). Konkursa nolikums pieejams šeit!

Lasīt tālāk …

Aicina skolēnus pieteikties algotiem vasaras darbiem

Pēc dažām nedēļām klāt būs vasaras brīvlaiks. Skolēniem tā ir iespēja ne tikai atpūsties, bet arī gūt savu pirmo darba pieredzi un nopelnīt.]

Lasīt tālāk …

Jauno teologu un reliģijpētnieku universitāte

Jauno teologu un reliģijpētnieku universitātes mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar teoloģijas un reliģiju zinātnes saistošo dabu un tās dažādajiem virzieniem – Bībeles arheoloģiju, reliģisko grupu apzināšanu un izpēti Latvijā, reliģijas nozīmi mūsdienu sabiedrībā, kā arī ar  šo jomu dažādību un novirzieniem, rosinot viņos interesi par aktuālajiem teoloģijas un reliģiju zinātnes jautājumiem. Jauno teologu un reliģijpētnieku universitāte palīdz sagatavoties studijām LU Teoloģijas fakultātē. Tāpat arī dalībnieki iegūst vispusīgu priekšstatu par teoloģijā un reliģijpētniecībā lietotajiem jēdzieniem, par dažādām pasaules reliģijām, attiecībām starp dažādām reliģiskajām un nereliģiskajām (ateisti, agnostiķi) grupām, reliģiju mijiedarbību un dialogu ar sabiedrību gan vienas, gan vairāku kultūru un subkultūru ietvaros. 

Lasīt tālāk …

Ekskursiju piedāvājums skolēniem

Lai iepazītos ar Saulkrastu peintbola biedrības peidāvājumu, lūdzu, spiediet šeit!

Jaunieši aicināti pārbaudīt sevi erudīcijas konkursā

Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros jauniešiem vecumā no 13-18 gadiem ir iespēja pieteikties dalībai erudīcijas konkursā “Nāc un dari, jo tu to vari!”. Konkursu organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Lasīt tālāk …

AHHAA zinātnes centra izbraukuma izstāde bez maksas arī LATVIJĀ

Zinātnes centrs AHHAA jau otro reizi brauc uz Latviju ar ceļojošo izstādi „Zinātne uz riteņiem”. Nu jau ir izveidojusies tradīcija apciemot 7 pilsētas 7 dienu laikā! Šoreiz maršruts sāksies no 22.-28.aprīlim no Vidzemes pilsētām, caur Rīgu, uz Kurzemes pilsētām. Valkas, Valmieras, Siguldas, Rīgas, Tukuma, Kuldīgas un Liepājas iedzīvotāji varēs apmeklēt AHHAA neparasto programmu, kura sastāv no 20 interaktīvajiem eksponātiem, aizraujošām populārzinātniskajām darbnīcām, iespaidīgajām zinātnes teātra izrādēm un mobilā planetārija, bez maksas, jo šo programmu atbalsta Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Lasīt tālāk …

Iepazīsties ar tūrisma dienas ģimenēm Skrīveru novadā nolikumu

Zigrīda Sprukte, Skrīveru novada sporta un tūrisma darba organizatore

Tūrisma diena ģimenēm Skrīveru novadā 3.05.2013.

NOLIKUMS

Lasīt tālāk …

Vides spēļu konkursā Rīgā

Daiga Martinsone

Simtiem skolēnu visā Latvijā piedalījušies vides izziņas spēļu konkursā “Iepazīsti vidi”. Republikas konkursam tika iesūtītas 58 labākās spēles no dažādiem Latvijas novadiem, no kurām 39 labākās atlasītas dalībai noslēguma pasākumā Rīgā, starp tām bija arī mūsu skolnieču Liegas Krasovskas un Eiranas Ostrovskas spēle.

Lasīt tālāk …

Godalgota eseja: Mani vecāki un vecvecāki – ko jūs darījāt barikādēs?

Laine Šarkuna, 8.a klase

“Īstie valsts pastāvēšanas pamati ir garīgas dabas: uzticība, taisnīgums, mīlestība pret savu zemi.’’ Šim apgalvojumam piekrīt arī mans tētis, Egils Šarkuns, kurš 1991. gada janvārī piedalījās barikādēs. Šī eseja ir dokumentēts tēta stāstījums.

Lasīt tālāk …

GODALGOTA ESEJA: Literatūra ir katras jaunas, augšuptiecošas nācijas nepieciešamība

Marija Garanča, 12.a klase

Matemātiķi teiks, ka pasaule balstās uz skaitļiem un aprēķiniem, fiziķi katrai parādībai izdomā likumu, ar ko tā izskaidrojama, ķīmiķi, savukārt, saskalda pasauli līdz pēdējam atomam, meklē sakarības un reakcijas, tomēr ir kaut kas tāds, kas vieno visus šos cilvēkus ar tik dažādo pasaules uztveri – tā ir kultūra. Tā ir līdzvērtīga upei, kas savieno divus savā starpā svešus krastus. Bet literatūra ir tās straume, tas dzenulis, tas dzīvības spēks, kas neļauj upei izžūt. Viens no nozīmīgākajiem balstiem stabilai valstij ir inteliģenti, izglītoti iedzīvotāji. Nevar par tādu kļūt, ignorējot citu cilvēku viedokļus, nostāju un emocijas, kas paustas literārajos darbos. Sabiedrība attīstās līdz ar izglītību, izglītība līdz ar literatūru, – tie ir nesaraujami ķēdes posmi.

Lasīt tālāk …

Piedalies RTU organizētajā konkursā un laimē!

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt