Konkurss vidusskolēniem “Jaunais finanšu eksperts”

Šogad konkursā aicinātas piedalīties vidusskolēnu klases no visas Latvijas, lai kopīgiem spēkiem veiktu Vislatvijas pētījumu par jauniešu attiecībām ar naudu, bet konkursa otrajā kārtā izstrādātu radošos darbus, kurus skolas varēs izmantot mācību satura papildināšanai ar personīgā budžeta plānošanas tēmu.

Lasīt tālāk …

Apkopoti CE rezultāti

Valsts izglītības satura centrs ir apkopojis un analizējis 2013.gada pavasara valsts pārbaudes darbu rezultātus. Apkopoti vairāk nekā 68000 centralizēto eksāmenu dati un vairāk kā 164000 skolēnu rezultāti necentralizētajos valsts pārbaudes darbos. Valsts pārbaudes darbu vispārīgā un aprakstošā analīze sniedz ikvienam interesentam priekšstatu par skolēnu sasniegumu tendencēm valsts, pašvaldības un skolas līmenī.

Lasīt tālāk …

Aktuālā informācija no Aizkraukles Izglītības pārvaldes

Aizkraukles Izglītības pārvaldes un mācību priekšmetu skolotāju metodisko apvienību darba plāns 2013./2014. mācību gada septembrim

Darbības joma

Septembris

Metodisko apvienību sanāksmes 25.09. Skolu audzināšanas darba koordinatoriem;

27.09. Mūzikas skolotājiem.

Metodisko apvienību vadītāju semināri Valsts izglītības satura centrā 12.09.Mūzikas skolotāju MA;

19.09. Audzināšanas darba koordinatoriem.

Semināri izglītības iestāžu vadītājiem un viņu vietniekiem 18.09. Pirmsskolas izglītības iestāžu vadītājām un metodiķēm;
Pedagoģiski medicīniskā komisija 27.09. Komisijas sēde
Olimpiādes  —
Konkursi, skates,sacensības u.c. pasākumi  —
Pieredzes apmaiņa 25.09.Pirmsskolas izglītības iestāžu vadītājām un metodiķēm Lielvārdes PII „Pūt, vējiņi”
Profesionālās pilnveides pasākumi Pieteikšanās uz Šalvas Amonašvili autorsemināru Blīdenes pamatskolā

Mini handbola sacensībās 5.klašu zēniem 2.vieta

Aldis Rakstiņš

15.septembrī Jūrmalā Mini handbola turnīrā piedalījās vairāk kā 100 jaunie handbolisti no Salaspils, Ludzas, Tērvetes, Vangažiem, Rīgas, Jūrmalas, kā arī mūsu skolas 5. un 2.klašu zēnu komandas. Spēles notika Pumpuru vidusskolas sporta spēļu laukumā. Priecājamies un sveicam 5.klašu zēnus ar izcīnīto 2.vietu! Jāatzīmē, ka 2.klases skolēniem šīs bija pirmās handbola sacensības viņu dzīvē, kurās godam tika pārvarēts uztraukums un nedrošība.

Lasīt tālāk …

Aptauja: Kas ir dzejas dienas?

Eirana Ostrovska, Elīza Šaitere

Kā jau katru gadu, tiek rīkotas dzejas dienas visā Latvijā. Nedēļas ietvaros aptaujājām 25  5. – 8. klašu skolēnus ar jautājumu “Kas ir dzejas dienas?”

Lasīt tālāk …

Iznācis jaunais žurnāla “Skolas vārds” numurs

www.skolasvards.lv

Informējam, ka 12.septembrī iznācis izglītības žurnāla “Skolas Vārds” jaunais 28.numurs. Žurnāls “Skolas Vārds” iznāk katru nedēļu ceturtdienās.

Lasīt tālāk …

Vidusskolas pašpārvaldi vadīs S.Dzerkale, vietnieces pienākumus pildīs V.Matvejeva.

Laura Viktorija Vorpa, 9.klase

Šī gada 12.septembrī, AUSV notika pirmā vidusskolas skolēnu pašpārvaldes sanāksme jaunajā 2013. mācību gadā. Sanāksmē tika ievēlēta prezidente Sintija Dzerkale un prezidentes vietniece Viktorija Matvejeva. Kā arī pārejie jaunieši tika sadalīti ministrijās – preses, kultūras un ārlietu.

Īsi un kodolīgi: atskats uz dzejas nedēļas norisi skolā

Austra Pumpure, 6. klase

Šogad Dzejas dienu ietvaros latviešu valodas un literatūras skolotāji sadarbībā ar vizuālās mākslas skolotāju veido izstādi ‘’Rudens’’, kurā būs redzami 5.-8. klašu skolēnu izvēlēto latviešu dzejnieku darbu ilustrācijas par tēmu rudens. Izstrāde ir apskatāma vecā korpusa 2. stāvā. Savukārt vidusskolas skolēniem bija iespēja klausīties jaunā mūziķa un dzejnieka Mikus Straumes dzeju ietērptu muzikālā pavadījumā.

5.-8.klašu skolēnu veikums dzejas nedēļas ietvaros skatīt, atverot rakstu!

Aizvadīts pirmais politisko aktualitāšu konkurss 6.-12.klašu skolēniem

Edgars Bērziņš, vēstures skolotājs

Trešdien, 11.09., noslēdzās pirmais politisko aktualitāšu konkurss skolas 6.-12.klašu skolēniem. Konkurss jau izsenis ir tradīcija Skrīveru vidusskolā, šogad vien ir paplašināts klašu skaits, kuras piedalās šajā konkursā. Kopumā skolēniem tika uzdoti 10 jautājumi ar iespēju kopsumma iegūt 15 punktus. Kopējos rezultātus (vidējais punktu skaits katrā klasē) var aplūkot diagrammā. Paldies skolēniem par aktīvu dalību konkursa norisē. Šādi konkursi ir plānoti katru nedēļu, lai veicinātu skolēnu aktīvāku interesēšanos par aktuālajiem notikumiem politikā, kultūrā, ekonomikā, sportā un citās aktualitātēs Latvijā un pasaulē.

Skolā atklāta “zaļā klase”

E.Bērziņš, foto: V.Meroža

Šodien skolas pagalmā (pretī gaitenim uz zēnu mājturības kabinetiem) tika atklāta “zaļā klase” – iekārtota vieta skolas teritorijā ar soliem, galdiem, skolotāja galdu un tāfeli pilnvērtīgam mācību darbam. Aicinām skolotājus izmantot iespēju organizēt alternatīvas mācību stundas!

5.-8.klašu skolēnu pašpārvaldei jauna vadītāja – I.Viļuma; sekretāres funcijas pildīs A.Albekeite

Liega Krasovska

Otrdien, 10.septembrī, AUSV notika pirmā pamatskolas skolēnu pašpārvaldes sanāksme jaunajā mācību gadā. Tajā tika ievēlēta prezidente Ilva Viļuma un prezidentes sekretāre Agate Albekeite. Kā arī sanākušie tika sadalīti 4 ministrijās – izglītības, preses, kultūras un ārlietu.

Drošības stunda pulcē 1.-4.klašu skolēnus (+FOTO)

Edgars Bērziņš

Sākot jauno mācību gadu aktuāls ir skolēnu drošības jautājums. Šī iemesla dēļ skolā 09.09. notika “Drošības stunda” 1.-4.klašu skolēniem, kuras laikā skolēniem par drošību stāstīja darba aizsardzības speciālists Aivars Alekna.

Lasīt tālāk …

Zinoo-2 “ies gaisā” Cēsīs, Kosmosa festivāla laikā; skolas aicinātas organizēt kosmosa dienu

Jau 21. septembrī Cēsīs, Kosmosa Festivāla laikā, notiks otrās Latvijas kosmiskās zondes Zinoo-2 palaišana. Festivāla gaitā norisināsies dažādas izglītojošas un izklaidējošas aktivitātes. Organizēt savas Kosmosa dienas notikuma ietvaros aicinātas arī izglītības iestādes visā Latvijā.

Lasīt tālāk …

Aktīvā atpūta Braku takās acina arī AUSV skolēnus!

No 2011. gada 23. jūlija Brakos sāk darboties jauns atrakciju parks “Braku takas”. Būs iespēja veikt trošu ceļus, nobraucienus, alpīnistu sienu, dažādas šķēršļu joslas. Trasē tiek izmantots profesionāls ekipējums un pirms trases uzsākšanas tiek veikta instruktāža. Trases posmus ieteicams veikt ērtā, aktīvai atpūtai piemērotā apģērbā un apavos. Drošības apsvērumu dēļ gariem matiem jābūt kārtīgi savāktiem un trasē ieteicams doties ar aizsargķiverēm un cimdiem. Ķiveres un cimdus iespējams nomāt parka kasē.

Lasīt tālāk …

Saeimā 23.septembrī notiks atvērto durvju diena

Pirmdien, 23.septembrī, Saeimā notiks tradicionālā atvērto durvju diena, kuras laikā interesentiem būs iespēja klātienē aplūkot Saeimas namu, iepazīt tā arhitektūru un vēsturi, kā arī vairāk uzzināt par deputātu ikdienas darbu. Apmeklēt Saeimu īpaši aicināti skolēni.

Lasīt tālāk …

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt