Noslēdzies oktobra 1.politisko norišu konkurss 6.-12.klašu skolēniem

Edgars Bērziņš, vēstures skolotājs

Noslēdzot oktobra mēneša 1. politisko aktualitāšu konkursu, ir prieks redzēt, ka līderi ir mainījušies – ar prieku jāpaziņo, ka 9.a klases skolēniem šajā nedeļā ir augstākais izpildes rādītājs procentos. Tāpat jāuzslavē 11.a un 10.a klase ar iekļūšanu TOP3. Īpašs prieks par 6.a klasi, kura ir ieguvusi godpilno 4.vietu. Apsveicam!

NOTIEK PIETEIKŠANĀS RTU SKOLĒNU PROJEKTAM «SEKO STUDENTAM»

www.sekostudentam.lv

«Seko studentam» — tā ir unikāla iespēja pirms Tavas nākotnes profesijas izvēles iepazīties ar studiju ikdienu un nākotnes perspektīvām. Pavadi dienu kopā ar RTU studentu Tev interesējošajā studiju programmā. Piedalies laboratorijas darbos un apmeklē lekcijas, Rīgas Tehniskās universitātes Zinātnisko bibliotēku, kopmītnes, sporta kompleksus un studentu pilsētiņu Ķīpsalā. Projektā būsi studenta ēna un varēsi noskaidrot atbildes uz  saviem jautājumiem.

Pieteikšanās līdz 16.10.2013. plkst. 24.00. Skolēn, piesakies te!

Lasīt tālāk …

AUSV zelts, sudrabs un bronza krosā

Liega Krasovska

Ceturtdien, 3. oktobrī, Pļaviņās notika sacensības starp skolām krosā.
1. vieta Miks Kiršteins 1500 m distancē, laiks: 5.46 min..
2.vieta Patrīcija Prūse 400 m distancē, laiks: 1.37 min..
3.vieta Liega Krasovska 600 m distancē, laiks: 2.23 min..

Skolā aizvadīts projekta DzM seminārs

Ilze Gaņina

2013. gada 3. oktobrī Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā norisinājās VISC sadarbības skolu tīkla seminārs “Skolas kā organizācijas attīstība, balstoties uz skolotāju sadarbību”, kurā tika apskatītas šādas tēmas: “Kādas prasmes nepieciešamas šodienas skolotājam?”, “Sadarbības skolu komandu darbības mērķi un norise”, “Skolotāju grupas nodarbības modelēšana”.

Lasīt tālāk …

4. politisko aktualitāšu konkursā uzvar 12.a klase; nepārspēti arī septembra mēnesī kopumā

Edgars Bērziņš, vēstures skolotājs

Lasīt tālāk …

„Olimpiskās dienas 2013” aktivitātēs pārliecinoši uzvar 2.b klase

Aldis Rakstiņš

Uz  Latvijas Olimpisko komiteju tiks nosūtīti:

  • E.Kazākas (2.b) zīmējums;
  • A.Plūmes (12.a) domraksts;
  • 7.a klases  fotogrāfija „Aplis”

Kopējie rezultāti redzami tabulā! Pie attēla pievienoti uzvarētāji – klases foto un zīmējums!

Lasīt tālāk …

Ekskursija uz Skrīveru meteoroloģisko staciju

Patrīcija Zālīte, 6.klase

Dabaszinību fakultatīvās stundas ietvaros audzēkņi devās ekskursijā uz Skrīveru meteoroloģisko staciju. Meteoroloģiskajā stacijā veic laika apstākļu novērojumus. Uz datoriem ir uzstādītas speciālas programmas, kuras ir savienotas ar ierīcēm laika apstākļu novērošanai. Iegūto informāciju nosūta uz Rīgu. Katru otru nakti viņi palaiž speciālu balonu, kas piepildīts ar ūdeņradi, kopā ar zondi, lai precīzāk varētu prognozēt laika apstākļus. Mēs arī devāmies apskatīt dažādas mērierīces. Par katru no tām mums īsi pastāstīja, lai mēs gūtu pareizo priekšstatu. Viņiem ir dažādas, interesantas ierīces un konstrukcijas laika apstākļu novērošanai, kā, piemēram, vadi, uz kuriem novēro apledojuma daudzumu, nokrišņu ekspertīzes aparāts, kuram ‘’vēderā’’ ir pudele, kad līst, atveras aparāta vāks un pudelē tek ūdens, kad pudele pilna, to nodod ekspertīzei. Protams, ir daudz dažādu satelītu, kuri arī uztver signālus par laika apstākļiem un prognozēm. Mums ļoti patika šī ekskursija, jo tā bija izglītojoša un mēs uzzinājām daudz ko jaunu par Skrīveru meteoroloģisko staciju!

8. klašu skolēnu mācību ekskursija uz Zemgali [+FOTO]

 Ieva Brenčeva, 8.b klase

Piektdien, 27.septembrī, 8.klases devās ekskursijā. Pirmā pietura bija Bauskā, kur, ejot gar Iecavas upītes krastu, aplūkojām dolomīta atsegumus un klausījāmies gida stāstījumu par Napoleona gaitām Latvijā.

Lasīt tālāk …

Miķeļdienai par godu skolā interesantāko dārzeņu izstāde; pasākumā viesojās arī Jumis [+FOTO!]

Vija Meroža

Šogad 30. oktobrī skolā atzīmējām Miķeļu dienu. Uz skolu 1.-4.klašu skolēni bija atnesuši lielāko kartupeli un dārzeņu darinājumu. Ciemos ieradās pats Jumis. Skolēniem nācās viņu izvizināt ar kumeļu, sašķirot dārzeņus un augļus, noķert viņu. Par katru labo darbiņu Jumītis pacienāja bērnus ar ābolu. Trīs smagāko kartupeļu īpašnieki saņēma meloni, ananāsu un greifrūtu. Ludviga Bērziņa, Annijas Petrovskas,Leldes Upmanes, Mārtiņa Gailīša, Lauras Andersones, Alvīnes Bazules ģimenes saņēma pateicību un konfekšu kasti par labākajiem dārzeņu darinājumiem.

Patrīcijas Zālītes (6.a klase) iespaidi par 6.-7.klašu skolēnu eksursiju

Patrīcija Zālīte, 6.klase

     Ir jauki iesēsties autobusā un izbaudīt jaunus piedzīvojumus, dodoties ekskursijā. 17.septembrī paredzētā ekskursija bija prieks mūsu puncīšiem, jo apmeklējām Pūres šokolādes ražotni,  slodze mūsu kājām, jo pastaiga Baskāju takās mūs norūdīja un arī  savas hokeja komandas Rīga Dinamo  atbalstīšana  hokeja spēlē.

Lasīt tālāk …

Noslēdzies 3.politisko aktualitāšu konkurss 6.-12.klašu skolēniem

Edgars Bērziņš, vēstures skolotājs

Aizvadītajā nedēļā 6.-12.klašu skolēni piedalījās ierastajā politisko aktualitāšu konkursā. Šoreiz maksimālais punktu skaits – 10 punkti, kurus sasniedza divi skolēni, no kuriem viena mācās 8.b bet otrs – 12.a klasē. Sveicam 12.a un abas 10.klases ar augstākajiem rezultātiem! Katras klases vidējo rezultātu un to salīdzinājumu diagrammas formā var aplūkot diagrammā!

Publiskai apspriešanai pieejams skolas attīstības plāna projekts

Ar skolas attīstības plāna 2013./2014. – 2015./2016. m.g. projektu var iepazīties ŠEIT!

Ieteikumus, ierosinājumus un nepieciešamos labojumus var iesūtīt līdz 30.09.2013 uz admin@auv.skriveri.lv!

Attīstības plāns pēc izdiskutēšanas tika apstiprināts.

Olimpiskā diena skolā [FOTO!]

27.09. skolā ir Olimpiskā diena, kuras ietvaros skolēni un skolotāji iesaistījās dažādās aktivitātēs visas dienas garumā:

  • vingroja kopā ar visu Latviju;
  • tikās ar Olimpisko vēstnesi Renāru Līci
  • rakstīja domrakstu vai zīmēja zīmējumu par tēmu “Mēs esam sportiska ģimene”
  • piedalījās konkursā par Olimpisko dienu.

Vidusskolēnu mācību ekskursija pie Kokneses novada uzņēmējiem [+FOTO!]

Viktorija Matvejeva, 11.klase

Ceturdienā, 26. septembrī, par spīti vēsajiem laikapstākļiem aiz loga, 10.a, 11. un 12.b klases devās ekskursijā uz kaimiņu novadu – Koknesi. Tā kā Koknesē ir plaši izplatīta lauksaimniecība, tad devāmies apskatīt trīs interesantākos un produktīvākos lauksaimniecības uzņēmumus.

Lasīt tālāk …

Atskats uz 2.klases skolēnu ekskursiju uz Iecavas novadu

25.09. 2.b klase devās ekskursijā uz Iecavas novadu. Lūk, atskats uz redzēto divu skolnieču skatījumā.

Alise Cedere: “Mēs bijām rudens ekskursijā uz Iecavas novadu. Ekskursija bija uz Mini ZOO „Dobuļi”. Tur bija Lamas, kazas, poniji, ēzelis, strausveidīgie putni, baloži, gulbji, vistas, truši, seski, jenoti, jūras cūciņas, ķenguri un cūkas. Man vislabāk patika pērtiķis. Viņš bija interesants. Pērtiķis iekāpa baseinā un leca uz sētas un visus apšļakstīja. Mēs bijām arī atrakciju parkā ”Labirints „. Bet man labāk patika zoodārzā.”

Agnese Babre: “Mēs ar klasi bijām ekskursijā uz Iecavas novadu. „Dobuļos”  bija ļoti daudz dzīvnieku.Man patika skunksi un truši, un baltie gulbji. Man patika arī lama. Mēs bijām arī atrakciju parkā. Tur bija ļoti jautri. Es un pārējie bērni braucām ar velokartu. Man ekskursija ļoti patika. Es iesaku visiem tur aizbraukt!”o atskats:

Foto atskats pieejams GALERIJĀ!

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt