Noslēdzies oktobra mēneša 2.politisko aktualitāšu konkurss; līderi joprojām 12.a klase, 6.a klasei – 2.vietā skolā

Edgars Bērziņš, vēstures skolotājs

Piektdien, 18.oktobrī, noslēdzās kārtējā politisko aktualitāšu konkursa kārta, kurā uzvarētāju pozīcijas tika mainītas – 1.vieta gan 12.a klase, bei 2. vieta – pašiem mazākajiem – 6.klases skolēniem, bet 3. vieta – 10.a klasei. Šajā nedēļā skolēniem tiak piedāvāti 11 jautājumi ar maksimālo punktu skaitu – 13. Rezultāti – diagrammā.

Aizvadīta Erudītu konkursa 9.-12.klasēm 1.kārta

Edgars Bērziņš, vēstures skolotājs

Ceturtdien, 17.oktobrī, skolā norisinājās erudītu konkursa 9.-12.klasēm  1.kārta, kurā piedalījās 6 komandas. Konkursa laikā skolēniem bija jāatpazīst griemežvāki, valstu karogi un kontūras, jāorientējas biznesa ētikas jautājumos, kā arī jāuzceļa augstākais tornis no ierobežota daudzuma materiālu – 10 lapām papīra. Konkursa 2.kārtā klašu komandām, tāpat kā 5.-9.klašu grupā, jāveido 1 minūti garš video par tēmu “Mēs esam erudītākā komanda skolā” un tāpat kā 5.-8.klasēs, jāiesniedz līdz trešdienas pl. 17.00. Erudītu konkursu rezultāti tiks paziņoti pirmdien, 4.novembrī!

Foto: pieejams galerījā!

Erudītu konkursa 5.-8.klasēm 1.kārta aizvadīta; 2.kārtā jāveido video

Edgars Bērziņš, vēstures skolotājs

Trešdien, 16.oktobrī, skolā norisinājās Erudītu konkurss 5.-8.klasēm, kura laikā tika pārbaudīta skolēnu erudīcija matemātikā, vēsturē un mūzikā. Konkursā piedalījās 8 komandas. 1.kārta ir noslēgusies un komandām ir jāveic mājas darbs – jāizveido 1 minūti garš video, kurā jāparāda, ka tieši viņu pārstāvētā komanda ir erudītākā skolā. Video jau nākamajā nedēļā būs pieejami publiskai apskatei un balsošanai. Konkursa rezultātu paziņošana un dalībnieku apbalvošana plānota pirmdien, 4.novembrī!

Panākumu Universitātē skolu pārstāv 21 skolēns

Rita Kaķe, 10.a klase

15.oktobrī  neliela  Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas skolēni devās uz Rīgu piedalīties  Panākumu  Universitātes organizētajā pasākumā. No rīta mēs devāmies uz  Jauno uzņēmēju centru, kur par to mums stāstīja Vita  Brakovska.

Jauno uzņēmēju centrs sniedz konsultācijas,  biznesa uzsācējiem, uzņēmējiem ar pieredzi. Viņu mērķis uzņēmēj darbības veicināšana Latvijā, un viņu uzdevums ir iedvesmot, izglītot un atbalstīt ikvienu, kas vēlas uzsākt uzņēmējdarbību. Pēc tam mēs devāmies uz biznesa augstskolu Turība, kur mūs vēl gaidīja divas lekcijas par personības ABC.  Pirmo lekciju mums vadīja radio balss un TV seja Gustavs Terzens. Viņš mums stāstīja par to, kāviņš uzsāka savu biznesu. Izveidoja bāru “Rock`n`Riga’’.  Otrā lekcija mums bija par Radošo domāšanu un Radošumu, kuru vadīja Uldis Klepers. Viņš mums stāstīja, kā attīstīt radošo domāšanu, kāpēc ir vajadzīgs radošums. Noslēgumā mums visai grupai, ieskaitot skolotāju Edgaru Bērziņu, bija jāprezentē  interesentā veidā  uzņēmumu, kuru apmeklējām no rīta. Par prezentāciju sa;nēmām balvas, kuras dmeokrātiski sadalījām savā starpā!

Koncertlekcija pulcē 5.-9.klašu skolēnus

Elīna Grīnberga, 8.a klase

15.oktobrī – 4. stundas laikā 5.-9. Klašu skolēni pulcējās aktu zālē, lai noklausītos koncertlekciju. Uzstājās četri mākslinieki, katrs ar savu instrumentu – flautu, mežragu, klarneti un fagotu. Viņi izpildīja vairākus priekšnesumus un pastāstīja par pasaulslaveniem komponistiem – Jāzepu Vītolu, kuram apritēs 150 gadu jubileja, Rihardu Vāgneru, kuram apritēs 200 gadi un Džuzepi Verdi, kurš nodzīvoja 87 gadus.  Vairākiem skolēniem patika izpildījums „Suņu polka”! Cilvēki, kuri vadīja koncertlekciju, bija patīkami un laipni, kā arī solījās ciemoties arī nākošgad.

Aizvadītas 5. klašu skolēnu iesvētības

Monta Kalēja, 6.klase

Šī gada 10.oktobrī notika piekto klašu skolēnu iesvētības, kuras rīkoja sestās klases skolēni. Abas iesvētāmās klases prezentēja savu klasi angļu valodā, dziedāja klases himnu, prezentēja karogu kā arī piedalījās dažādas stafetēs, kuras vērtēja žūrija – Monta Kalēja, Austra Pumpure, Mārtiņš Krilovs, Dāvids Sokolovs, Arta Juste un Kristiāna Salnāja. Stafetēs bija jāpūš baloni, jādejo valsis ar baloniem, jādejo, jāzīmē un jāvingro. Iesvētības noslēdzās ar apbalvošanu – no sākuma apbalvoja katru klasi individuāli par viņu izcilajiem sasniegumiem un panākumiem, pēc tam apbalvoja katru atsevišķi.

Foto var apskatīt galerijā!

eTwinning seminārā Grieķijā pārstāvēta AUSV

Aija Ieleja, projekta dalībniece

No 3.-5.oktobrim Grieķijas pilsētā Salonikos (Thessaloniki) notika eTwinning kontaktu veidošanas seminārs pirmsskolas izglītības skolotājiem. Mans pieteikums šim semināram tika apstiprināts, tāpēc arī es biju viena no 59 dalībniekiem, kuri pārstāvēja 12 dažādas valstis: Latviju, Igauniju, Zviedriju, Norvēģiju, Poliju, Čehiju, Spāniju, Itāliju, Franciju, Portugāli, Kipru un Grieķiju. Latviju pārstāvējām mēs: 4 skolotājas no Jūrmalas, Ozolniekiem, Gulbenes un Skrīveriem.

Lasīt tālāk …

Noslēdzies oktobra 1.politisko norišu konkurss 6.-12.klašu skolēniem

Edgars Bērziņš, vēstures skolotājs

Noslēdzot oktobra mēneša 1. politisko aktualitāšu konkursu, ir prieks redzēt, ka līderi ir mainījušies – ar prieku jāpaziņo, ka 9.a klases skolēniem šajā nedeļā ir augstākais izpildes rādītājs procentos. Tāpat jāuzslavē 11.a un 10.a klase ar iekļūšanu TOP3. Īpašs prieks par 6.a klasi, kura ir ieguvusi godpilno 4.vietu. Apsveicam!

NOTIEK PIETEIKŠANĀS RTU SKOLĒNU PROJEKTAM «SEKO STUDENTAM»

www.sekostudentam.lv

«Seko studentam» — tā ir unikāla iespēja pirms Tavas nākotnes profesijas izvēles iepazīties ar studiju ikdienu un nākotnes perspektīvām. Pavadi dienu kopā ar RTU studentu Tev interesējošajā studiju programmā. Piedalies laboratorijas darbos un apmeklē lekcijas, Rīgas Tehniskās universitātes Zinātnisko bibliotēku, kopmītnes, sporta kompleksus un studentu pilsētiņu Ķīpsalā. Projektā būsi studenta ēna un varēsi noskaidrot atbildes uz  saviem jautājumiem.

Pieteikšanās līdz 16.10.2013. plkst. 24.00. Skolēn, piesakies te!

Lasīt tālāk …

AUSV zelts, sudrabs un bronza krosā

Liega Krasovska

Ceturtdien, 3. oktobrī, Pļaviņās notika sacensības starp skolām krosā.
1. vieta Miks Kiršteins 1500 m distancē, laiks: 5.46 min..
2.vieta Patrīcija Prūse 400 m distancē, laiks: 1.37 min..
3.vieta Liega Krasovska 600 m distancē, laiks: 2.23 min..

Skolā aizvadīts projekta DzM seminārs

Ilze Gaņina

2013. gada 3. oktobrī Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā norisinājās VISC sadarbības skolu tīkla seminārs “Skolas kā organizācijas attīstība, balstoties uz skolotāju sadarbību”, kurā tika apskatītas šādas tēmas: “Kādas prasmes nepieciešamas šodienas skolotājam?”, “Sadarbības skolu komandu darbības mērķi un norise”, “Skolotāju grupas nodarbības modelēšana”.

Lasīt tālāk …

4. politisko aktualitāšu konkursā uzvar 12.a klase; nepārspēti arī septembra mēnesī kopumā

Edgars Bērziņš, vēstures skolotājs

Lasīt tālāk …

„Olimpiskās dienas 2013” aktivitātēs pārliecinoši uzvar 2.b klase

Aldis Rakstiņš

Uz  Latvijas Olimpisko komiteju tiks nosūtīti:

  • E.Kazākas (2.b) zīmējums;
  • A.Plūmes (12.a) domraksts;
  • 7.a klases  fotogrāfija „Aplis”

Kopējie rezultāti redzami tabulā! Pie attēla pievienoti uzvarētāji – klases foto un zīmējums!

Lasīt tālāk …

Ekskursija uz Skrīveru meteoroloģisko staciju

Patrīcija Zālīte, 6.klase

Dabaszinību fakultatīvās stundas ietvaros audzēkņi devās ekskursijā uz Skrīveru meteoroloģisko staciju. Meteoroloģiskajā stacijā veic laika apstākļu novērojumus. Uz datoriem ir uzstādītas speciālas programmas, kuras ir savienotas ar ierīcēm laika apstākļu novērošanai. Iegūto informāciju nosūta uz Rīgu. Katru otru nakti viņi palaiž speciālu balonu, kas piepildīts ar ūdeņradi, kopā ar zondi, lai precīzāk varētu prognozēt laika apstākļus. Mēs arī devāmies apskatīt dažādas mērierīces. Par katru no tām mums īsi pastāstīja, lai mēs gūtu pareizo priekšstatu. Viņiem ir dažādas, interesantas ierīces un konstrukcijas laika apstākļu novērošanai, kā, piemēram, vadi, uz kuriem novēro apledojuma daudzumu, nokrišņu ekspertīzes aparāts, kuram ‘’vēderā’’ ir pudele, kad līst, atveras aparāta vāks un pudelē tek ūdens, kad pudele pilna, to nodod ekspertīzei. Protams, ir daudz dažādu satelītu, kuri arī uztver signālus par laika apstākļiem un prognozēm. Mums ļoti patika šī ekskursija, jo tā bija izglītojoša un mēs uzzinājām daudz ko jaunu par Skrīveru meteoroloģisko staciju!

8. klašu skolēnu mācību ekskursija uz Zemgali [+FOTO]

 Ieva Brenčeva, 8.b klase

Piektdien, 27.septembrī, 8.klases devās ekskursijā. Pirmā pietura bija Bauskā, kur, ejot gar Iecavas upītes krastu, aplūkojām dolomīta atsegumus un klausījāmies gida stāstījumu par Napoleona gaitām Latvijā.

Lasīt tālāk …

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt