Vecāku dienas ietvaros mācību stundas un skolotājus apmeklē vairāk kā 100 vecāki

24.oktobrī Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā atvērto durvju diena vecākiem.Jau no paša rīta skolā ieradušies vairāki vecāki pavērot savus bērnus mācību stundās.Īpašu rosību varēja manīt sākumskolas klasēs. Pēc stundām visi, kuri vēlējās varēja tikties ar skolotājiem. Pateicamies vecākiem, kuri jau iepriekš informēja, ka šajā dienā būs skolā.
Pulkst. 18.00 skolas sarīkojumu zālē notika izglītojoša saruna starp vecākiem un Valentīnu Voicišu- trīs bērnu māti, skolotāju, Latvijas humānās pedagoģijas asociācijas valdes locekli. Tā bija dvēselas saruna “Mēs varam nokļūt Nākotnē kopā ar bērniem. ” Tā bija kopsaucēja meklēšana bērna audzināšanā pēc humānās pedagoģijas principiem. Sarunas laikā centāmies rast risinājumu dažādām audzināšanas problēmām, piemēram, kāpēc bērni nav tādi, kādus mēs viņus vēlamies redzēt.
Mīļš paldies visiem, kuri ziedoja savu brīvo laiku, lai vairāk iepazītos ar sava bērna mācību vidi un padiskutētu par audzināšanas jautājumiem! Domāju, ka tie, kuri ieradās, nebija vīlušies.

Foto no sarunas ar V.Voicišu pieejami galerijā!

1.-12.klašu skolēni aicināti piedalīties interkatīvo zīmējumu konkursā!

www.lielvards.lv

2014. gadā Rīga būs Eiropas kultūras galvaspilsēta, nokļūstot visas pasaules uzmanības centrā. Tāpēc ikvienam ir iespēja parādīt pārējai pasaulei – cik Rīga ir īpaša un skaista pilsēta, kas katram skatītājam paveras citām acīm. Kādam tā Latvijas galvaspilsēta, kādam nozīmīgu notikumu kopums, kādam – asociācija ar vēsturiskām personībām. Kāda ir tava Rīga? Pastāsti to, izmantojot mūsdienu izglītības tehnoloģijas un ar interaktīvo tāfeli radot zīmējumu par tēmu “Mana Rīga” konkursam “DARINI KALENDĀRU 2014.” Konkursa nolikums ir pieejams šeit!

Lasīt tālāk …

Labo darbu nedēļas laikā paveiktais AUSV

Vija Meroža

Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas skolēni cītīgi vākuši Rīgas zooloģiskā dārza iemītniekiem ozolzīles:

1.b klase    5kg(audzinātāja Māra Lesiņa)

2.a   kl.         43,5( audzinātāja Anda Kudiņa)

2.b    kl.       65kg(audzinātāja Olga Urtāne)

3.kl.           18kg(audzinātāja Anita Kataja- Paegle)

4.kl.           82,5(audzinātāja Māra Krūmiņa)

5.a kl.        18,5(audzinātāja Guna Voldeka)

6.kl.          451kg(audzinātāja Daina Viļuma –Vancāne)

 

Kopā savākti 685,5kg ozolzīļu!(darbs vēl turpinās)

*..Sociālās aprūpes centram –vecu cilvēku masāžas vajadzībām salasīti kastaņi:

Egīls Grīnbergs  11 kg (4.kl.)

8.a kl                   3 kg

Laura Lielā          3kg (1.kl.)

Cimermanis Renārs (nenosvēra) 2.kl.

Gunārs Ozoliņš (nenosvēra)4.kl.

Anna Bazule (nenosvēra )    4.kl.

Alvīne Bazule (nenosvēra)    1.kl.

*. Uz skolu piezvanīja ciema iedzīvotāja (vēlējās būt nezināma)un izteica pateicību 7. b klases skolēniem Elvijam Kalniņam un Rolandam Safonovam par palīdzību nelaimē nonākušai sievietei uz ielas.

*. 2.a klases meitenes uz skolu atnesa rudens ziedus, lai skolā būtu skaistāk.

*6. klases meitenes uzrakstīja pasākuma “Lidaparātu diena” scenāriju 4.,5.klases bērniem, ko vēlas realizēt 23.10.

Labo darbu nedēļas ietvaros 6.klase sakopj vecos kapus

Daina Vancāne – Viļuma

Labo darbu nedēļas ietvaros 6.klase devās sakopt Skrīveru vecajos kapos Andreja Upīša darbos attēloto tēlu prototipu un radinieku atdusas vietas. Apjoms bija liels, jo no romāna “Zaļā zeme” vien ir pāri par 22 kapu kopiņām, tad vēl vecāku un vecvecāku atdusas vietas un ar Skrīveru kultūrvēsturi saistītās kapu kopiņas. Laiks bija vēss, lapu ļoti daudz, bet ,saliedēti strādājot, darbu pabeidzām 2 stundās.

Lidaparātu diena skolā

Trešdien, 23.10., skolā notika pasākums ar mērķi veicināt skolēnu interesi par lidaparātiem un to veikspēju. Ieskatu pasākuma norisē var redzēt galerijā!

BASKETBOLS 2013″

Aldis Rakstiņš

21.10. pēcpusdienā skolas sporta zālē notika basketbola turnīrs 8. -12.klašu meiteņu komandām. Bija prognozējami rezultāti, kā piemēram 11.klases uzvara, kā arī pārsteigumi, par kuriem parūpējās 8.b klases meitenes, nospēlējot neizšķirti ar 12.a klases jaunietēm. Pēc divu stundu spraigām cīņām vietu sadalījums bija šāds: 11.kl.; 10.b.; 10.a.; 12.a.; 8.b.; 9.kl. Paldies godīgajiem tiesnesīšiem: Rūdim, Kristapam, Vilnim kā arī foto virtuozam Jānim.

Foto no pasākuma ir pieejami galerijā!

Konkurss 9.klašu skolēniem “Kas notiek?” notiks janvārī

Laikraksta «Diena» rīkotais zināšanu konkurss devīto klašu skolēniem Kas notiek? ir gadskārtēja tradīcija, lai veicinātu jauniešu interesi par sabiedriskajiem, politiskajiem, kultūras, sporta un citiem notikumiem Latvijā un pasaulē, kuri pēdējā gada laikā ir bijuši atspoguļoti masu medijos.

15. konkursa norises gadskārtā šogad mēs, konkursa organizatori, esam iecerējuši pārmaiņas, lai konkursu darītu vēl pieejamāku un aizraujošāku visiem Latvijas devītklasniekiem.

Lasīt tālāk …

Noslēdzies oktobra mēneša 2.politisko aktualitāšu konkurss; līderi joprojām 12.a klase, 6.a klasei – 2.vietā skolā

Edgars Bērziņš, vēstures skolotājs

Piektdien, 18.oktobrī, noslēdzās kārtējā politisko aktualitāšu konkursa kārta, kurā uzvarētāju pozīcijas tika mainītas – 1.vieta gan 12.a klase, bei 2. vieta – pašiem mazākajiem – 6.klases skolēniem, bet 3. vieta – 10.a klasei. Šajā nedēļā skolēniem tiak piedāvāti 11 jautājumi ar maksimālo punktu skaitu – 13. Rezultāti – diagrammā.

Aizvadīta Erudītu konkursa 9.-12.klasēm 1.kārta

Edgars Bērziņš, vēstures skolotājs

Ceturtdien, 17.oktobrī, skolā norisinājās erudītu konkursa 9.-12.klasēm  1.kārta, kurā piedalījās 6 komandas. Konkursa laikā skolēniem bija jāatpazīst griemežvāki, valstu karogi un kontūras, jāorientējas biznesa ētikas jautājumos, kā arī jāuzceļa augstākais tornis no ierobežota daudzuma materiālu – 10 lapām papīra. Konkursa 2.kārtā klašu komandām, tāpat kā 5.-9.klašu grupā, jāveido 1 minūti garš video par tēmu “Mēs esam erudītākā komanda skolā” un tāpat kā 5.-8.klasēs, jāiesniedz līdz trešdienas pl. 17.00. Erudītu konkursu rezultāti tiks paziņoti pirmdien, 4.novembrī!

Foto: pieejams galerījā!

Erudītu konkursa 5.-8.klasēm 1.kārta aizvadīta; 2.kārtā jāveido video

Edgars Bērziņš, vēstures skolotājs

Trešdien, 16.oktobrī, skolā norisinājās Erudītu konkurss 5.-8.klasēm, kura laikā tika pārbaudīta skolēnu erudīcija matemātikā, vēsturē un mūzikā. Konkursā piedalījās 8 komandas. 1.kārta ir noslēgusies un komandām ir jāveic mājas darbs – jāizveido 1 minūti garš video, kurā jāparāda, ka tieši viņu pārstāvētā komanda ir erudītākā skolā. Video jau nākamajā nedēļā būs pieejami publiskai apskatei un balsošanai. Konkursa rezultātu paziņošana un dalībnieku apbalvošana plānota pirmdien, 4.novembrī!

Panākumu Universitātē skolu pārstāv 21 skolēns

Rita Kaķe, 10.a klase

15.oktobrī  neliela  Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas skolēni devās uz Rīgu piedalīties  Panākumu  Universitātes organizētajā pasākumā. No rīta mēs devāmies uz  Jauno uzņēmēju centru, kur par to mums stāstīja Vita  Brakovska.

Jauno uzņēmēju centrs sniedz konsultācijas,  biznesa uzsācējiem, uzņēmējiem ar pieredzi. Viņu mērķis uzņēmēj darbības veicināšana Latvijā, un viņu uzdevums ir iedvesmot, izglītot un atbalstīt ikvienu, kas vēlas uzsākt uzņēmējdarbību. Pēc tam mēs devāmies uz biznesa augstskolu Turība, kur mūs vēl gaidīja divas lekcijas par personības ABC.  Pirmo lekciju mums vadīja radio balss un TV seja Gustavs Terzens. Viņš mums stāstīja par to, kāviņš uzsāka savu biznesu. Izveidoja bāru “Rock`n`Riga’’.  Otrā lekcija mums bija par Radošo domāšanu un Radošumu, kuru vadīja Uldis Klepers. Viņš mums stāstīja, kā attīstīt radošo domāšanu, kāpēc ir vajadzīgs radošums. Noslēgumā mums visai grupai, ieskaitot skolotāju Edgaru Bērziņu, bija jāprezentē  interesentā veidā  uzņēmumu, kuru apmeklējām no rīta. Par prezentāciju sa;nēmām balvas, kuras dmeokrātiski sadalījām savā starpā!

Koncertlekcija pulcē 5.-9.klašu skolēnus

Elīna Grīnberga, 8.a klase

15.oktobrī – 4. stundas laikā 5.-9. Klašu skolēni pulcējās aktu zālē, lai noklausītos koncertlekciju. Uzstājās četri mākslinieki, katrs ar savu instrumentu – flautu, mežragu, klarneti un fagotu. Viņi izpildīja vairākus priekšnesumus un pastāstīja par pasaulslaveniem komponistiem – Jāzepu Vītolu, kuram apritēs 150 gadu jubileja, Rihardu Vāgneru, kuram apritēs 200 gadi un Džuzepi Verdi, kurš nodzīvoja 87 gadus.  Vairākiem skolēniem patika izpildījums „Suņu polka”! Cilvēki, kuri vadīja koncertlekciju, bija patīkami un laipni, kā arī solījās ciemoties arī nākošgad.

Aizvadītas 5. klašu skolēnu iesvētības

Monta Kalēja, 6.klase

Šī gada 10.oktobrī notika piekto klašu skolēnu iesvētības, kuras rīkoja sestās klases skolēni. Abas iesvētāmās klases prezentēja savu klasi angļu valodā, dziedāja klases himnu, prezentēja karogu kā arī piedalījās dažādas stafetēs, kuras vērtēja žūrija – Monta Kalēja, Austra Pumpure, Mārtiņš Krilovs, Dāvids Sokolovs, Arta Juste un Kristiāna Salnāja. Stafetēs bija jāpūš baloni, jādejo valsis ar baloniem, jādejo, jāzīmē un jāvingro. Iesvētības noslēdzās ar apbalvošanu – no sākuma apbalvoja katru klasi individuāli par viņu izcilajiem sasniegumiem un panākumiem, pēc tam apbalvoja katru atsevišķi.

Foto var apskatīt galerijā!

eTwinning seminārā Grieķijā pārstāvēta AUSV

Aija Ieleja, projekta dalībniece

No 3.-5.oktobrim Grieķijas pilsētā Salonikos (Thessaloniki) notika eTwinning kontaktu veidošanas seminārs pirmsskolas izglītības skolotājiem. Mans pieteikums šim semināram tika apstiprināts, tāpēc arī es biju viena no 59 dalībniekiem, kuri pārstāvēja 12 dažādas valstis: Latviju, Igauniju, Zviedriju, Norvēģiju, Poliju, Čehiju, Spāniju, Itāliju, Franciju, Portugāli, Kipru un Grieķiju. Latviju pārstāvējām mēs: 4 skolotājas no Jūrmalas, Ozolniekiem, Gulbenes un Skrīveriem.

Lasīt tālāk …

Noslēdzies oktobra 1.politisko norišu konkurss 6.-12.klašu skolēniem

Edgars Bērziņš, vēstures skolotājs

Noslēdzot oktobra mēneša 1. politisko aktualitāšu konkursu, ir prieks redzēt, ka līderi ir mainījušies – ar prieku jāpaziņo, ka 9.a klases skolēniem šajā nedeļā ir augstākais izpildes rādītājs procentos. Tāpat jāuzslavē 11.a un 10.a klase ar iekļūšanu TOP3. Īpašs prieks par 6.a klasi, kura ir ieguvusi godpilno 4.vietu. Apsveicam!

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt