Mini handbols – SALASPILS 2013

Aldis Rakstiņš

17.novembrī mūsu skolas četras handbola komandas piedalījās mini handbola turnīrā. Vienas dienas laikā Salaspils jaunajā hallē tika aizvadītas 84 (!) mini handbola spēles. Kopumā handbolu Salaspilī spēlēja vismaz 300 jaunieši vecumā no 9 līdz 12 gadiem, no visas Latvijas. Tas ir jauns šādu sacensību rekords Latvijā.

Lasīt tālāk …

Skolas bioloģijas olimpiāde

 Daiga Martinsone

Skolas bioloģijas olimpiādē piedalījās 20 skolēni, šogad aktīvāki bija 8. un 9. klašu pārstāvji. Skolēni labi veikuši radošos uzdevumus un eksperimentu skaidrošanu. Uz starpnovadu posmu Aizkrauklē izvirzīti 13 skolēni. Šogad pirmo reizi bioloģijas olimpiāde notiks tiešsaistē, tas nozīmē, ka darbu labošana būs datorizēta.

Lasīt tālāk …

Latvijas svētkiem veltītajā koncertā sveic foto konkursa uzvarētājus [+FOTO!]

Vija Meroža

15.novembrī Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā tika godināta Latvija viņas 95. dzimšanas dienā. Skolā ieradās arī Skrīveru novada domes izpilddirektore Inese Sala un Skrīveru mājas lapas veidotāja Agita Grīnvalde, lai sveiktu foto konkursa “Mans pagasts-mans lepnums” uzvarētājus Andi Burku un Annu Fedotovsku. Koncertā uzstājās skolas koris, ansamblis, kristīgais ansamblis, metāla pūšamo instrumentu ansamblis. Dziedāja arī patriotisko dziesmu konkursa uzvarētājas 12. b un 11.klases. Savu muzikālo apsveikumu uzdāvināja arī mūzikas skola un viņas kapella.

Atzīmējot Valsts svētkus, skolā norisinās glītrakstīšanas konkurss

Sagaidot Latvijas 95.dzimšanas dienu,sākumskolas 2.- 4.klasēm 14.novembrī notika glītrakstīšanas konkurss.15. novembrī svētku pasākuma laikā skolas direktors apsveica glītrakstīšanas konkursa uzvarētājus un izsniedza diplomus.

Skolēni piedalās kārtējā Panākumu Universitātes lekcijā

Samanta Monta Galvanovska, 10.klase

12.novembrī arī Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas skolēni devās uz augstskolu “Turība”, kur notika Panākumu Universitātes rīkotās lekcijas.
Šoreiz mums lekcijas vadīja divi ļoti pozitīvi un atvērti cilvēki- Andris Pētersons un Antra Laumane. Andris Pētersons ir Biznesa augstskolas “Turība” Sabiedrisko attiecību fakultātes dekāns un viņš mums stāstīja par uzticēšanos citiem, par to, ko drīkst teikt plašākai sabiedrībai un ko nē, par komunikāciju ar citiem cilvēkiem. Antra Laumane ir uzņēmēja , Live Riga biroja veidotāja un viņa mums stāstīja par panākumiem, par to ka īstenībā panākumiem nav nekādas konkrētas “receptes”, tas viss ir jāsasniedz pašam, jo tikai tad šī “recepte” būs baudāma, ja katrs individuāli tur ieliks savas idejas un darbu. Abas lekcijas bija aizraujošas un interesantas.
Pēc tam mēs tikām sadalīti vairākās grupās- “Tūrisms”, “Uzņēmējdarbība”, “Jurisprudence” un “Sabiedriskās attiecības”. Katra grupa atbilstoši savam nosaukumam veica radošos darbus un klausījās pieredzējušu cilvēku dzīves stāstos. Šī diena,manuprāt,bija izdevusies lieliski!

Fotogrāfijas var lejuplādēt no 2 serveriem:

Foto no abām lekcijām – http://failiem.lv/u/rftkwpq
Foto no radošajām darbnīcām – http://failiem.lv/u/eqpcguo

Skolēni aicināti piedalīties konkursā “Cik labi Tu pazīsti Latviju?”

Skolēniem ir svarīgi apzināties, kas ir Latvijas svētki un kāpēc tie jāsvin, tāpēc Uzdevumi.lv aicina Jūs kopā ar saviem skolēniem Valsts svētku nedēļā piedalīties sacensībā “Cik labi Tu pazīsti Latviju?”. Kopīga piedalīšanās konkursā varētu būt daļa no 18.novembrim veltītas audzināšanas vai vēstures stundas. Konkursā iespējams ne vien pārbaudīt savas zināšanas par Latviju, bet arī laimēt vērtīgas balvas.

Lasīt tālāk …

LIZDA apsveikums valsts svētkos

http://mail.inbox.lv/horde/imp/view.php?msgmailbox=INBOX&index=20874&array_index=11&id=2&part_id=2&actionID=view_attach&f=lizda_apsveikums.jpg&thumb=0&cache=eb5864efa4e54d11746984b54ab8a392

Pirmais posms handbolā pārvarēts veiksmīgi

Aldis Rakstiņš, foto: A.Rakstiņš

Sestdien un svētdien Ogrē pirmās LR jaunatnes čempionāta spēles aizvadīja 7.- 8.klašu zēnu handbola komanda. Tika pieveiktas Ogres (rezultāts 41:18), Ludzas (40:28) un Vangažu (53:19) komandas. Janvāra sākumā ar šīm pašām komandām Aizkrauklē būs jāsacenšas vēlreiz. Divas stiprākās komandas turpinās cīņu. Par labāko šī posma spēlētāju atzina Miku Kiršteinu, kurš pretinieku komandu vārtsargus sarūgtināja 34 reizes. Šajā posmā vēl vārtus guva:U.Strazdiņš 32, A.Ivbuls 16, E.Bokalders 11, A.Burka 10, R.Circenis 9, A.Bērziņš 7, E.Hmeļnickis 6, D.Vītoliņš 5, D.Zitāns 2, R.Straume 2. Komandas veiksīgajā startā liels ieguldījums ir vārtsargiem: M.Mežraupam un R.Panteļejevam.

Noslēdzies valsts svētkiem veltītais pētnieciskais skrējiens 5.-8.klasēm

Kā ierasts, arī šogad neilgi pirms Lāčplēša dienas, 5.-8.klašu skolēni tika aicināti piedalīties pētinieciskajā skrējienā skolas teritorijā. Skrējiena mērķis – atrisināt 12 uzdevumus par un ap Latviajs vēsturi, simboliem un personībām un atrisināt mīklu – zilbes, kas veidoja vārdus “Latvijas Republikai – 95.jubileja!” Lai arī skrējienā visātrākie bija 8.a klases skolēni, atbilžu recizitātes ziņā viņus apsteidza 8.b un 6.klases II komanda. Foto ir pieejams galerijā!

Noslēgušies vidusskolas un pamatskolas erudītu konkursi; pamatskolas posmā triumfē – 6.klases II komanda, bet vidusskolas posmā – 10.b klase

Pirmdien, 4.novembrī, noslēdzās skolas erudītu konkursi pamatskolas un vidusskolas posmos, kas šajā mācību gadā bija sadalīti divās kārtās – klātienes un neklātienes kārtā. Klātienes kārtā, kā ziņots, pamatskolas un vidusskolas komandas sacentās eksaktajās, humanitārajās un sociālajās zinātnēs, bet neklātienes posmā katrai grupai bija jāveido video, pārliecinot žūriju un auditoriju par tās erudīciju! 5.-8.klašu posmā sīvā cīņā uzvarēja 6.klases II komanda, bet vidusskolas posmā – 10.b klase. Konkursam pieteiktie video: pamatskolas posms un vidusskolas posms.

Skolēni aicināti iesaistīties virtuālā dabaszinātņu maratonā „Domā! Zini! Mācies!”

Pirmdien, 11. novembrī, Latvijas Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra interneta vietnē www.dzm.lu.lv tiks atklāta virtuālā konkursa „Domā! Zini! Mācies!” piektā sezona. Konkurss ir ikvienam 7. – 9. klases skolēnam atvērts dabaszinātņu maratons, kas norisināsies pus gada garumā un sniegs iespēju gūt jaunas zināšanas, trenēt prātu un sacensties erudīcijā ar vienaudžiem no visas Latvijas.

Lasīt tālāk …

AUSV pārstāvēta Šalvas Amonašvili autorseminārā Blīdenē [+FOTO!]

Santa Krasovska

27.-31.oktobrī Blīdenes pamatskolā notika Maskavas pilsētas Pedagoģiskās universitātes profesora Šalvas Amonašvili autorseminārs  „Humāna un personiska pieeja bērniem izglītošanas procesā”, kuru apmeklēja vairāk kā simts interesentu –  skolotāju un vecāku – no visas Latvijas. No Skrīveriem bijām seši – Aldis Rakstiņš, Ingrīda Mačuļska, Inese Uzula, Santa Krasovska, Sandra Ozola, Laima Samohina.

Lasīt tālāk …

LU SZF konkurss 11. un 12. klašu skolēniem

Latvijas Universitātes (LU) Sociālo zinātņu fakultāte (SZF) šogad izsludina trīs konkursus skolēniem:

•Radošo konkursu „Izveido savu mājaslapu!” [nolikums]
•Radošo konkursu žurnālistikā, sabiedriskajās attiecībās un reklāmā [nolikums]
•Zinātniski pētniecisko darbu konkursu komunikācijas zinātnē, politikas zinātnē, socioloģijā un informācijas pārvaldībā [nolikums]

Lasīt tālāk …

Skolēnu pašpārvalde brīvlaikā dodas uz Dienas aprūpes centru

Vija Meroža

Brīvlaikā pašpārvaldes skolēni devās uz Skrīveru dienas aprūpes centru, lai satiktos ar bērniem, kuriem bija vēlme brīvlaikā interesantāk pavadīt laiku. Dienas aprūpes centrā darbojās radošās darbnīcas.Te varēja iemācīties no miskastes maisiņiem izveidot vainadziņus, no vilnas diegiem savīt zirneklīti, veidot dekoriņus, no papīra sloksnītēm veidot ziediņus. Lielākie bērni iepazinās ar deju terapeiti un varēja darboties arī paši. Protams, bija iespējams vingrot un spēlēt galda spēles.

Pasaules modes iezīmes skolā [septembris – oktobris]

Monta Daugaviete, Dāvids Zaķis

Šajā rudenī un ziemā modē džemperi visdažādākajās variācijās. Tas ir neaizstājams apģērba gabals katra cilvēka gardrobē. Džemperi daudz un dažādās krāsās ir aktuāli arī mūsu skolas skolēniem – sākot no pelēkā, bēšā līdz pat brūnam. Protams, neiztikt arī bez apdrukas. Populārākās – smieklīgi uzraksti un dzīvnieku ornamenti. Ļoti izdevies rudens apģērba salikums ir Kristeram Leitim, māsām Valdai un Elīnai Balandām, Elīnai Gabaliņai un Betijai Zvejniecei.

Lasīt tālāk …

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt