Valsts ieskaišu un eksāmenu grafiks

www.visc.gov.lv

Valsts pārbaudes darbu norises darbību laiki 3.klasei [PDF] un 6.klasei [PDF]. Valsts pārbaudes darbu norises darbību laiki 9.klasei: Latviešu valoda latviešu mācībvalodas izglītības programmās 9. klasei [PDF], Svešvaloda 9. klasei [PDF], Matemātika 9. klasei [PDF], Latvijas vēsture 9. klasei [PDF]. Valsts pārbaudes darbu norises darbību laiki 12.klasei: Angļu valoda 12. klasei [PDF], Vācu valoda 12.klasei [PDF], Krievu valoda (svešvaloda) 12.klasei [PDF], Latviešu valoda 12. klasei [PDF], Matemātika 12. klasei [PDF], Informātika vidusskolai [PDF], Latvijas un pasaules vēsture 12. klasei [PDF], Bioloģija 12. klasei [PDF], Fizika 12. klasei [PDF], Ģeogrāfija vidusskolai [PDF], Ķīmija 12. klasei [PDF], Ekonomika vidusskolai [PDF]

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [0.00 B]

Aizvadīts olimpiāžu uzvarētāju apbalvošanas pasākums

www.auv.lv

Trešdien, 13.maijā, izziņas un eksperimentu centrā “Lielvārdi” notika olimpiāžu, konkursu un skašu dalībnieku apbalvošanas pasākums. Tas pulcēja labākos skolas skolēnus, kuri aizstāvējuši skolas godu dažādās intelektuālās sacensībās kā skolas, tā reģiona un valsts mērogā. Tāpat tika sumināti arī skolotāji par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādēm un konkursiem. Skolas direktors uzsvēra: “Ir svarīgi, ka mēs atceramies par labo, jo labais vairo labo”. Apsveicam olimpiāžu uzvarētājus un skolotājus, kuri viņus sagatavoja konkursiem vai olimpiādēm! Foto atskats pieejams GALERIJĀ!

Lasīt tālāk …

Aizvadīta Baltijas jūras projekta konference

Eirana Ostrovska, 8.a klase

8. maijā – Jūrmalā, Pumpuru vidusskolā norisinājās Baltijas jūras projekta konference par tēmām: „Kā top laika ziņas? Laikapstākļu izmaiņas Latvijā” un „Baltijas jūras eitrofikācija un klimata pārmaiņas”. Pēc lekcijām bija nodarbības ārā pie Baltijas jūras, katras skolas pārstāvji bija savas komandas sastāvā.

Lasīt tālāk …

“Gudrs vēl gudrāks” filmēšanas grupa filmē skolā

Santa Krasovska, Kalvja latviešu valodas un literatūras skolotāja

Otrdien, 12.maijā, skolā viesojās TV1 raidījuma “Gudrs, vēl gudrāks” filmēšanas grupa, lai nofilmētu 5.klases skolēna Kalvja Kalniņa vizītkarti. Filmēšanas process notika gan mācību stundu, gan ārpusklases nodarbību laikā kā skolas iekštelpās, tā ārpus tām. Raidījums ar Kalvja piedalīšanos būs skatāms piektdien, 15.maijā, 19.00.

 

Skolas paveiktais 2014./2015.mācību gadā EKO jomā (tēma Mežs)

Vija Meroža, EKO skolas projekta koordinatore skolā

Esam aizvadījuši notikumiem bagātu mācību gadu, kura laikā ir notikuši daudz un dažādi notikumi EKO jomā, sākot ar aktivitātēm skolēniem, skolotājiem, skolas viesiem un sabiedrības izglītošanai kopumā. Kā trīs būtiskākos notikumus var minēt: EKO skolas nosaukuma iegūšana, starpskolu EKO forums un EKO tēmu iekļaušana mācību saturā visos mācību priekšmetos. Šajā gadā paveikto var apskatīt gada atskaites prezentācijā:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [2.66 MB]

Šajā mācību gadā EKO programma tika īstenota, izmantojot arī plānošanas dokumentus. Tos var apskatīt un izpētīt šeit:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [82.62 KB]

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [151.38 KB]

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [134.68 KB]

Mācību gada likā notika 4 EKo padomes sēdes. Pārrunāto var apskatīt un izpētīt šeit:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [81.44 KB]

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [78.62 KB]

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [80.59 KB]

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [79.49 KB]

Skolas komandai 2.vieta “Ghetto startup” sacensībās

Anna Fedotovska, konkursa dalībniece

Februāra vidū Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā viesojās Tallink pārstāvis Raimonds Šastakovičs un Izaugsmes foruma pārstāvis Jaroslavs Romanovičs, lai informētu jauniešus par Ghetto Startup konkursu. Pavisam šādas tikšanās notika aptuveni 100 Latvijas skolās. Lai gan mūsu skolā informatīvā stunda bija paredzēta tikai 11.b un 12. klasei, ar skolotājas atļauju devāmies arī mēs.

Lasīt tālāk …

10. klase apciemo Pārogres dzīvnieku patversmi

Ramona Barkāne, 10.klase

Katru gadu pavasarī mūsu skolā tiek rīkota labo darbu nedēļa. Tās laikā visi viens otram biežāk velta smaidus, komplimentus un izpaužas dažādos citos veidos, iepriecinot cits citu. Šogad 10. kasei labo darbu nedēļa pārvērtās labo darbu mēnesī, kura laikā mēs vācām barību, segas un dažādas mantiņas, ko aizvest sunīšiem un kaķīšiem uz Pārogres dzīvnieku patversmi.  Saulainā piektdienā, kad bijām apstaigājuši vairākas klases un savākuši visu saziedoto, devāmies uz Pārogri. Tur mūs sagaidīja jauka un ļoti pretimnākoša veterinārārste, kas atļāva mums doties pastaigā ar dažiem no tur mītošajiem suņiem. Neviens cits nespēj dāvāt tik daudz prieka un mīlestības kā šie dzīvnieciņi, kam tik varbūt nav tik ļoti paveicies. Mājās atgriezāmies patīkami noguruši un, ceram, ka arī nākamgad mums tiks dota iespēja apciemot šo Pārogres dzīvnieku patversmi.

Skolā skatāma Okupācijas muzeja izstāde “Rokas nost no Latvijas”

Edgars Bērziņš, vēstures skolotājs

No 7. līdz 15.maijam skolā būs skatāma Okupācijas muzeja sagatavotā ceļojošā izstāde “Rokas nost no Latvijas”, kurā sniegts ieskats latviešu likteņos II Pasaules kara laikā, kad tie tika mobilizēti PSRS un Nacistiskās Vācijas armijās. Izstādi papildina materiālās liecības (prese, orģināla Sarkanās armijas kareivja uniforma, lādiņu čaulītes, prese utt.) par kareivju dzīvi kara laikā, kas novietota līdzās izstādei. 12.klases skolniece A.Strazdiņa uzsver: “Vairāki tūkstoši karavīru tika mobilizēti, lai cīnītos vienos vai otros spēkos. Ilgas pēc mājām, cerība par labāku dzīvi un mīļoto cilvēku atkal satikšanos – tādas domas klejoja ap ikvienu latvju vīru nu jau gandrīz pirms 80 gadiem. Cik ļoti situācija mūsdienās ir uzlabojusies? Vai mēs spējam to novērtēt? Izstādē meklējām informāciju, lasījām, analizējām un daudz iemācījāmies. Par vēstures avotiem kalpoja izkārtnes ar dažādām fotogrāfijām, piezīmēm, cilvēku stāstiem, vēstulēm, dokumentiem, kā arī dažādi laikraksti. Bija iespējams arī apskatīties uz īstu to laiku kareivju uniformu. Lielāku priekšstatu par situāciju tālajā 1941./1942. gadā palīdzēja gūt mūsu vēstures skolotājs Edgars Bērziņš.” Vēstures stundās izstādi apmeklēs 6.-12.klašu skolēni, savukārt 1.-5.klašu skolēni izstādi apmeklēs pēc pašu vai skolotāju iniciatīvas. Foto atskats pieejams GALERIJĀ

Panākumu universitāti (PU) absolvē 10 skolas skolēni

Lelde Kalniņa, 11.klases skolniece, PU absolvente

8.maijā Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas skolēni devās uz 2014./2015.m.g. noslēguma pasākumu profesionālās pilnveides izglītības programmas „Panākumu Universitāte” ietvaros. Tāpat kā pagājušajā gadā, arī šogad jaunieši varēja piedalīties konkursā, kur varēja laimēt vērtīgas balvas – 25% vai 100% atlaidi mācībām biznesa augstskolā „Turība”. No mūsu skolas konkursā piedalījās 12. klašu skolēni.

Lasīt tālāk …

Paaudžu solidaritātes diena Krapes muižā

Patrīcija Zālīte, 7.klase

Ceturtdien, 30.aprīlī,7. klases skolēni devās uz Krapi pie savas klasesbiedrenes Austras Pumpures vecākiem, lai uzzinātu ko vairāk par latviešu tradicionālajiem mūzikas instrumentiem.

ekskursija1ekskursija2 Lasīt tālāk …