Apsveicam Agati un Austru ar godalgu!

Daiga Martinsone, bioloģijas skolotāja

Agate Albekeite un Austra Pumpure ir apbalvoto skolēnu vidū Baltijas jūras projekta konkursā . No Eiropas 203 dalībniekiem tiks apbalvoti 11, bet no Latvijas 40 dalībniekiem- četri. Prieks par meiteņu sasniegumu!

Kopā mēs varam veidot pasauli Daiļāku, Labestīgāku, Patiesāku!

Vija Meroža, direktora vietniece audzināšanas darbā

Skolotājas Santas Krasovskas mudināti, mūsu skolas skolēni piedalījās starptautiskās sabiedriskās kustības „Par tikumību” radošo darbu konkursā, rakstot esejas ”Kas ir tikumība?” 

 • 20.oktobrī skolā tika noformēta Latvijas konkursa darbu izstāde par šo tēmu. 
 • 2.novembrī pie mums viesojās kustības ”Par tikumību” lektore. Ar skolēniem tika analizēti tikumības jautājumi, lasīti eseju fragmenti, apbalvoti skolēni, kuri piedalījās konkursā: Armands Bērziņš, Krista Bikuliča, Kalvis Kalniņš, Zanda Albekeite, Andis Burka un Ilva Viļuma.

Lasīt tālāk …

Rīcības nedēļa skolā

2.11.

 • 1.Starptautiskās sabiedriskās kustības ” Par tikumību” organizatoru lekcija 5.-10.klašu skolēniem “Kopā varam veidot pasauli Daiļāku, Labestīgāku, Patiesāku! Sāksim ar sevi!
 • 2.Zīmējumu, eseju izstāde.

3.11. Klašu konkurss “Glītākā makulatūras kaste”

4.11. Vides spēļu pēcpusdiena.

5.11. Rīcības diena:

 1. 4.11.aicinām Domes darbiniekus, skolēnus, skolas darbiniekus, ciema iedzīvotājus (skrejlapas) 5.11. izmantot dabai draudzīgu transportu, vai iet kājām.
 2. Veicam statistiku, ar kādu transportu dodas darbā, uz skolu parasti.
 3. Veicam statistiku, ar kādu transportu dodas darbā, uz skolu 5.11.
 4. Salīdzinām rezultātus.

Apkopoti “Aktualitāšu konkursa” oktobra 4.nedēļas un mēneša rezultāti

Edgars Bērziņš, konkursa vadītājs

Oktobra 4.konkurss nesa jaunas vēsmas, jo jautājumi, lai arī organizētājuprāt šķita vienkārši, tomēr bija gana liels izaicinājums skolēniem. Līdz ās ierastajam jautājumam par bēgļu jautājumu un aktualitātēm sportā un kultūrā, lielākās grūtības sagādāja frāzes “Es palikšu savā vietā, jūs palieciet savās” autors.

Lasīt tālāk …

11. un 12. klases mācību ekskursijā iepazīst Igauniju

Teksts: Keita Lūse, 11.a klase; Foto: Samanta Monta Galvanovska, 12.b

22. un 23. oktobrī abas 12. klases un 11. klase devās divu dienu ekskursijā uz Igaunijas pilsētiņu Tartu. Tā kā ceļš bija diez gan garš, izbraucām agri no rīta. Laiks pagāja ļoti ātri, jo autobusā valdīja jautra un draudzīga atmosfēra, kā arī gids mūs izglītoja par igauņu kultūru un vēsturi.

Lasīt tālāk …

Līdz 3.novembrim piesaki savu komandu Pētnieciskajam gājienam!

Edgars Bērziņš, konkursa vadītājs

4.novembrī skolā notiks Pētnieciskais gājiens 5.-8.klašu skolēniem! Šogad noteikumi ir nedaudz mainīti, tādēļ lasiet uzmanīgi! Līdzi jāņem pildspalva, paliktnis un viedtālrunis vai foto kamera. Lai pieteiktos, sūti pieteikumu uz konkurss@auv.lv, norādot:

 • komandas nosaukumu,
 • abu dalībnieku vārdus, uzvārdus,
 • pārstāvēto klasi
 • piecus iemeslus, kādēļ Jūs esat labākā komanda!

Galvenā balva labākajai komandai – ESCAPE ROOM apmeklējums Rīgā!

Skolas mājas lapa un TV gaida Jūsu ierosinājumus

www.auv.lv un AUV TV

Skolēni, skolotāji, skolas darbinieki, mājas lapas un skolas televīzijas skatītāji!
Mēs vienmēr vēlamies sasniegt augstākus rezultātus, vai ne? Ņemot vērā, ka skolas mājas lapa darbojas  3 gadus un skolas televīzija AUV TV jau ir aizvadījusi pirmo raidījumu, lūdzu, sniedziet savas idejas, priekšlikumus, komentārus, veicinošu kritiku un, protams, uzslavas, rakstot mums:

 • Saistībā ar mājas lapu: ierosinajumi@auv.lv;
 • Saistībā ar skolas televīziju AUV TV: tv@auv.lv!

Veiksmīgi starti mini handbola turnīrā “Salaspils 2015”

Aldis Rakstiņš, sporta skolotājs
24.oktobrī Salaspilī mini handbola turnīrā piedalījās 31 komanda no Ulbrokas, Jūrmalas, Auces, Salaspils, Dobeles, Vaiņodes, Ogres, Vangažiem, Rīgas un Skrīveriem. Mūsējiem 3.klašu grupā – 2.vieta; 4.klašu grupā – 1. un 3.vieta. Lai noskaidrotu pirmo vietu, nācās izpildīt pat pēcspēles metienus pret Dobeles komandu, kur izšķirošos vārtus guva Kristers Škapars, jo spēles pamatlaiks beidzās ar neizšķirtu rezultātu.

Sanija Vasiļjeva – LOK konkursa “Basketbols ir mana spēle” 3.vietas ieguvēja

Ināra Plakane, vizuālās mākslas skolotāja

Latvijas Olimpiskās komitejas rīkotajā iniciatīvā “Olimpiskā diena 2015” paralēli sportiskajām aktivitātēm tika organizēts arī zīmējumu, eseju un foto konkurss par tēmu “Basketbols ir mana spēle”. 23. oktobrī 4.b klases skolniece Sanija Vasiļjeva devās uz Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) biroju saņemt balvu par iegūto trešo vietu zīmējumu konkursā. Apbalvošanas pasākums notika ļoti svinīgā atmosfērā. Ar savu klātbūtni pagodināja LOK prezidents Aldons Vrubļevskis un ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers, arī žūrijas locekļi, kuri, apbalvojot katru mazo mākslinieku, veltīja atzinīgus vārdus par paveikto.

28 skolēni piedalās konkursā “Kas notiek?”

www.auv.lv

Piektdien, 23.oktobrī, 28 9.klašu skolēni piedalījās konkursā “Kas notiek?” un centās apliecināt savas zināšanas par aktuālajām norisēm Latvijā (30 jautājumi) un pasaulē (5 jautājumi). Jautājām skolēniem, kādi bija jautājumi un, kā viņiem veicās! Skolēni stāsta, ka jautājumi bija grūti un tik tiešām bija jāpiestrādā pie korektu atbilžu sniegšanas. 

Lasīt tālāk …