Mārtiņdienas tirdziņā tiekas 1.-4.klašu skolēni

www.auv.lv

Jau vairāku gadus skolā kā tradīcija ir nostiprinājies Mārtiņdienas tirdziņš, kurā “tirgojas” 1.-4.klašu skolēni. Šogad tika piedāvāta iespēja sagatavot rotas, spēles un citas pašgatavotas lietas ikvienam, kas vēlējās tās iegādāties. Paldies skolēniem par aktīvu iesaistīšanos un vecākiem par līdzdarbošanos. Foto galerija

Ierindas skate aizvadīta godam [Papildināts]

www.auv.lv. Foto: D.Martinsone, S.Krasovska, D.Vancāne-Viļuma

Otrdien, 10.novembrī, skolā notika Ierindas skate, kuras laikā 9.-12. klašu skolēni sacentās prasmēs ierindas mācībā – soļošanā uz vietas un kustībā, kā arī individuāli un komandā. Šogad mūs ierindas skates laikā apciemoja arī viesi no Latgales. Apsveicam 12.b klasi ar iegūto 1., 12.a klasi – 2. un 10.b klasi – 3.vietu! Foto galerija

Izveido skolas salidojuma “Skrīveru skolai – 150” LOGO!

Danute Podvinska, konkursa vadītāja

Tuvojas Andreja Upīša Skrīveru vidusskolai ļoti nozīmīgs pasākums – 150. dzimšanas diena. Pilnā sparā notiek sagatavošanās darbi skolas salidojumam. Lai padarītu sakidojumu īpašāju, izsludinām konkursu, kurā jāuzzīmē grafisks risinājums jubilejas atpazīšanas zīmei – LOGO.  

Lasīt tālāk …

Jaunsargu ekskursija uz NBS Gaisa spēku bāzi Lielvārdē

Alise Leitāne, 9.b klase

Šā gada 5.novembrī apvienotā Skrīveru un Jaunjelgavas 514.jaunsargu vienība devās ekskursijā uz NBS Gaisa spēku bāzi Lielvārdē, kur lidlaukā notika Atvērto durvju diena, kuras laikā arī jaunsargi izmantoja iespēju apskatīt tajā pieejamos lidaparātus.

Lasīt tālāk …

„Pēddziņi” – vieni no labākajiem „pēdotājiem”!

Ilva Viļuma, 10.a klase. Foto: L.Miezīte un Eiropas Kustības Latvijā

5.novembrī pludmales sporta centrā „Brazīlija” notika projekta „Eiropas pēdas Latvijā 2015” noslēguma pasākums. Tajā tika apbalvotas tikai 10 pašas labākās un veiksmīgākās komandas, kas izvietojušas slēpņus projekta ietvaros. Kopumā Latvijā skolēni „izlikuši” 99 slēpņus, sērijas 100. slēpnis gaidāms 2018. gada novembrī – kā dāvana Latvijai. Taču, manuprāt, vislielākā dāvana mums pašiem bija iespēja satikt pasaules čempionus Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu.

Lasīt tālāk …

Agate Albekeite un Austra Pumpure piedalās TV spēlē “Gudrs, vēl gudrāks”

Daina Vancāne-Viļuma, 8.a klases audzinātāja

5.novembrī 8.klases meitenes Agate Albekeite un Austra Pumpure piedalījās TV spēlē “Gudrs, vēl gudrāks”, lai pārliecinātos par savām vispusīgajām zināšanām. Rīta ierakstā piedalījās Agate, bet pēcpusdienas – Austra. Spēlei, kā zināms, ir 4 kārtas, un par tradīciju ir izveidojies jautājumu kopums, ar ko sākas katra kārta- pirmā kārta sākās ar latviešu valodas un literatūras jautājumiem. Agate visās kārtās turējās līderos un ieguva 1.vietu. Visaizraujošākais, šķiet, bija vērot Rīgas Tehniskās universitātes sagatavotos eksperimentus. Austrai fināls gan gāja secen, bet Agates startu nākamajā kārtā skatieties LTV1 4.decembrī plkst. 19.00.

Aizvadīts Jaunsargu pašpārvaldes seminārs

Alise Leitāne, 9.b klases skolniece, 514. Skrīveru jaunsargu vienības reportiere

Kādā saulainā rudens dienā 15 jaunsargi devās uz jaunsargu pašpārvaldes semināru Siguldā, kas norisinājās no 22. līdz 24. oktobrim. Semināra galvenais uzdevums bija sagatavot pašpārvaldes dalībniekus 4. Jaunsardzes konferencei, kura norisināsies no 4. līdz 5. decembrim Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā.

Lasīt tālāk …

Skolā notika iekļaujošās izglītības, logopēdu un speciālo pedagogu Metodiskās apvienības seminārs

Marianna Miška, speciālais pedagogs, logopēde

5.novembrī skolā notika Iekļaujošās izglītības logopēdu un speciālo pedagogu MA sanāksme – pieredzes apmaiņas seminārs. Tajā piedalījās 12 logopēdi un speciālie pedagogi no Skrīveriem, Aizkraukles, Jaunjelgavas, Daudzeses, Seces un  Neretas. 

Lasīt tālāk …

Noskaidroti ORIGAMI veidošanas konkursa uzvarētāji

Ināra Plakane, konkursa vadītāja

Noslēdzies origami darbu veidošanas konkurss “Izdaiļosim skolu, svinot valsts svētkus”. Skolēniem origami tehnikā bija  jāveido rotājumi, kurus varētu izmantot svētku  noformējumam  Latvijas dzimšanas dienā. Visatsaucīgākā bija sākumskola, kur īpaši jāuzteic 3.a klase ar audzinātāju Maiju Arcihoviču un 4.a klase un audzinātāja Anda Kudiņa. Origami veidošanā iesaistijās arī 7.a klase. Īpašs paldies Evijai Mārtiņai. Paldies visiem, kas atbalstija konkursu un iesaistījās skolas svētku noformēšanas darbos. Minētās klases un skolēni tiks apbalvoti koncerta “Tev, Latvija!” laikā!

Skolā viesojas EP deputāts K.Kariņš [Papildināts]

www.auv.lv

Ceturtdien, 5.novembrī, ar skolas 8. un 10.-12. klašu skolēniem tikās EP deputāts Krišjānis Kariņš. Sadarbība ar K.Kariņu tika izveidota aizvadītajā mācību gadā Aktualitāšu konkursa ietvaros. Šogad K.Kariņš atbalstīs konkursu ar divām ceļa zīmēm uz Eiropas Parlamentu Briselē.

Lasīt tālāk …