10.klases skolēniem prezentē projekta “Esi līderis!” sniegtās iespējas

Ēriks Siliņš, 10.a klase

2. septembrī Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā viesojās Jānis Stabiņš, “Esi Līderis!” vadītājs, un prezentēja minēto projektu. Pateicoties skolas un novada domes akceptam, 10. klases skolēniem būs iespēja iegūt zināšanas un pieredzi nacionālajā projektā “Esi Līderis!”, kuru skolā vadīs skolotāja Silvija Strautmane. Šis projekts jau 10 gadus pulcē uzņēmīgākos, drosmīgākos un mērķtiecīgākos jauniešus Latvijā un paredz iespēju 3 gadu laikā apgūt uzņēmējdarbības pamatus, kā arī iemācīties būt līderim un, beidzot mācības, iegūt valsts atzītu profesionālās pilnveides apliecību. Programmas vadītājs J.Stabiņš mums stāstīja par to, ka pastāv iespēja palielināt savu konkurētspēju darba tirgū, iegūt prasmi izvirzīt un sasniegt mērķus, lai tālāk varētu veidot un vadīt savu biznesu. 10.klases skolēnu vārdā, vēlos teikt paldies skolas vadībai par mums sniegto iespēju.

Skolā ar dziesmām atklāts jaunais mācību gads [papildināts ar viedokļiem]

1.septembris- skolēnu un skolotāju jaunais gads- jaunais mācību gads. Šajā 2014./2015.m.g. Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā mācās 340 skolēnu, tai skaitā 46 pirmklasnieki, 16 jaunie skolēni no Rīgas, Jēkabpils, Mārupes, Krapes, Lielvārdes, Ogresgala, Ogres, Seces, Salas un pat no Taizemes.

Skolā strādās 3 jauni skolotāji- direktora vietnieks IT jomā  Jānis Lapiņš, Mājturības skolotāja Danute Podvinska un mūzikas skolotāja Olga Krasutina. Šajā mācību gadā skolēniem ir iespēja sevi nodarbināt 28 interešu izglītības programmās, dziedāt korī un apmeklēt minihandbola, handbola un basketbola nodarbības. Kā ierasts, arī šogad skolēnus bija ieradies sveikt Aristotelis.

Ik gadu interesantākais ir veids, kādā Aristotelis iznāk auditorijas priekšā. Šajā gadā tika izmantots skrejritenis. 11.klases skolniece Alise atzīmē, ka “Aristoteļa uznāciens bija ļoti negaidīts. Biju patīkamā šokā. Jauki, ka mūsu skolā ir skolotāji, kuri ir gatavi parakstīties uz kaut ko tādu.” Savukārt par 1.septembra pasākumu kopumā 12.klases skolēns Ēvalds uzsver: “Pasākums kopumā bija izdevies. pirmklasnieki bija uzdevumu augstumos un Aristotelis bija fenomenāls. Man, kā 12. klases skolēnam, kas savu “pēdējo” pirmo septembri aizsāka skolā, jau tagad sāk pietrūkt skolas.”

 Foto atskats pieejams GALERIJĀ!

Skrīveru vidusskolas skolniecei un konkursa “Gudrs vēl gudrāks” 8.klašu grupas uzvarētājai Ilvai Viļumai atzinība Starptautiskajā Vēstures olimpiādē

Informācija medijiem. Sagatavoja – Edgars Bērziņš, Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas vēstures skolotājs

No 27. līdz 30.augustam Igaunijā, Pērnavā, notika I Starptautiskā Vēstures olimpiāde, kas pulcināja 28 skolēnus un viņu skolotājus no 8 valstīm. Olimpiādē piedalījās pārstāvji no Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Dānijas, Nīderlandes un Latvijas. Zelta medaļu ieguva Lietuva, bet Latvijai – atzinība par dalību olimpiādē. Jau ziņots, ka skolēni piedalīsies olimpiādē, bet nule kā Zinību dienas ietvaros tika  paziņoti olimpiādes rezultāti. Lasīt tālāk …

Aktuālais 2014./2015. mācību gadā

Valsts izglītības satura centrs izglītības procesa pilnveidei mācību un audzināšanas darbā 2014./2015.mācību gadā izvirzījis šādas galvenās prioritātes vispārējā  un interešu izglītībā. Lasīt tālāk …

Izglītības un zinātnes ministres Inas Druvietes apsveikums jaunā mācību un akadēmiskā gada sākumā 2014. gada 1. septembrī

Skolēni, skolotāji, studenti, mācībspēki un vecāki!

Vislabākais skolotājs ir tas, kurš parāda virzienu, kurā skatīties, taču nesaka, kas ir jāierauga. Mēs katrs savā dzīvē esam sastapuši šādus skolotājus un profesorus, kāds fizikā, kāds algebrā, cits zīmēšanā vai valodās. Un, pat ja esam aizmirsuši mācītā nianses, atceramies to brīvības, radošā gara un spēka pieplūduma sajūtu, ko viņi mums ir devuši.

Lasīt tālāk …

Aicinām piedalīties skolēnu radošo darbu konkursā „Mana Daugava”

Daugavas muzejs, sadarbībā ar biedrību „Daugavas Savienība” un Salaspils novada domi, aicina piedalīties visu Daugavas krastos esošo novadu vispārizglītojošo mācību iestāžu 7.-12. klašu skolēnus,  radošo darbu konkursā „Mana Daugava”.

Lasīt tālāk …

Pirmajā Eiropas vēstures olimpiādē Latviju pārstāvēs trīs Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas skolēni [papildināts ar publicitātes video]

Informācija medijiem. Sagatavoja: Edgars Bērziņš, A.Upīša Skrīveru vidusskolas vēstures skolotājs
Video: http://chaula.tv/en/chaula_video/lz6Ipu68Ilp03l0/

No 27. līdz 30.augustam Igaunijā, Pȁrnu pilsētā notiks Igaunijas un Eiropas Vēstures skolotāju biedrību oraganizētā un Igaunijas Izglītības un zinātnes ministrijas un Pȁrnu pilsētas domes finansētā I Eiropas vēstures olimpiāde, kura pulcēs skolēnus un viņu konsultantus no 12 valstīm. Ņemot vērā vēstures notikumus, likumsakarīgi, ka olimpiādes tēma ir „I Pasaules karš”. Latviju olimpiādē pārstāvēs Skrīveru vidusskolas skolēni Lelde Kalniņa, Ilva Viļuma un Eduards Lasmanis. Pēc dalības olimpiādē viesosimies ChaulaTV studijā, lai pastāstītu sīkāk par olimpiādi un to, kā mums veicās.

Latvijas Ekoskolu ikgadējais forums

Daiga Martinsone, bioloģijas skolotāja

Priekuļos notika nu jau ceturtais Ekoskolu vasaras forums.  Nedēļas garumā vairāk nekā 100 skolotājiem un jauniešiem no visas Latvijas bija iespēja gūt jaunas zināšanas par videi draudzīgu dzīvošanu un izmēģināt jaunu prasmju apgūšanu dažādās darbnīcās. Mūsu skolu pārstāvēja skolotājas Vija Meroža un Daiga Martinsone.

Lasīt tālāk …

Aicinājums apmeklēt Zinību dienas pasākumus skolā

Un ejam mēs septembrim pretī,
Pārpilni vasaras spara.
Un skola mums panākas pretī,
Lai ātrāk satikties varam.

1.septembris – ZINĪBU DIENA – Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā.

Pasākumi:

     • 9.00     audzināšanas stunda kopā ar vecākiem.
     • 10.00  mācību gada atklāšana, tikšanās ar vecākiem.
     • 12.30   svētības saņemšana Skrīveru baznīcā.

Lai veiksmīgs 2014./2015. mācību gads!

Skolas vadība

Izvēlies kvalitatīvu vidējo izglītību! Izvēlies mācīties Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā!

ANDREJA UPĪŠA SKRĪVERU VIDUSSKOLA

uzņem skolēnus 2014./2015.mācību gadam

Lasīt tālāk …

Apstiprināts projekts “Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas pedagoģiskā personāla kompetenču pilnveide CLIL ieviešanai”

Edgars Bērziņš, projekta vadītājs

Ņemot vērā situāciju, kad skolēnu skaits strauji samazinās un ir nepieciešamība pēc jauna un kvalitatīva piedāvājuma izglītības jomā, Andreja Upīša Skrīveru vidusskola, saskaņā ar tās stratēģisko plānu, ir ieplānojusi 2016./2017. mācību gadā sākt realizēt satura un valodas integrētās apguves metodiku (CLIL) skolas 1.-12.klasēs. Pilnvērtīgai CLIL metodikas īstenošanai ir nepieciešamas padziļinātas svešvalodas un CLIL metodikas zināšanas un pielietošanas prasmes. Līdz ar to tika sagatavots un iesniegts VIAA administrētajā Erasmus+ programmā projekts “Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas pedagoģiskā personāla kompetenču pilnveide CLIL ieviešanai” ar mērķi paaugstināt Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas skolotāju kompetences pilnvērtīgai CLIL metodikas izmantošanai mācību stundu laikā. Projekta realizācija paredzēta divu gadu laikā, īstenojot projektu piešķirtā finansējuma EUR 35 198,00 apmērā. Lasīt tālāk …

Skolai dāvinājums no Latvijas Handbola federācijas

www.skriveri.lv

Otrdien, 5.augustā,  Latvijas Handbola federācijas ģenerālsekretārs Anrijs Brencāns pasniedza mini handbola komplektu Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas direktoram Aldim Rakstiņam. Pateicoties Latvijas Handbola federācijas iesniegtajam un apstiprinātajam projektam, Latvijas 14 skolas saņem minihandbola komplektus, kuros ietilpst vārti un bumbas.

Lasīt tālāk …

Projekts „Nepieciešamā inventāra iegāde Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas skolēniem sporta spēļu pamatprasmju apguvei un stājas veidošanai”  apstiprināts

Aldis Rakstiņš, sporta skolotājs, Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas direktors

IZM izsludinātajā projektu konkursā ”Sporta inventāra iegāde vispārējās izglītības iestādēs” piedalījāmies, lai iegādātos Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas skolēniem nepieciešamo inventāru sporta spēļu pamatprasmju apguvei un stājas veidošanai. Mūsu projekta kopsumma 3008  eiro: no IZM pieprasītā summa 1504 eiro, līdzfinansējums arī 1504 eiro.  IZM kopējie pieejamiem konkursa finanšu līdzekļi bija  122 000 eiro,  iesniegti tika 92 projekta pieteikumi, atbalstīti – 26.

Lasīt tālāk …

Zvaigžņu klase dodas uz Stokholmu

Agate Albekeite, 7.klase

Aprīļa beigās trīs Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas 6. klases skolnieces: Betija Zvejniece, Austra Pumpure un es – Agate Albekeite – izcīnījām 1. vietu valsts mēroga erudīcijas konkursā “Zvaigžnu klase” un ieguvām daudz jauku balvu, arī kruīzu astoņām personām ar kādu no Tallink kuģiem.

Lasīt tālāk …

Vidusskolu absolventi šodien saņem centralizēto eksāmenu sertifikātus

www.visc.gov.lv

Valsts izglītības satura centrs (VISC) šodien, 30.jūnijā, izsniedza 22270 centralizēto eksāmenu sertifikātus tiem jauniešiem, kuri šogad ieguva vispārējo vidējo izglītību un 3820 vispārējās pamatizglītības sertifikātus.
Sertifikātus par vispārējo vidējo izglītību VISC nodod izglītības pārvaldēm, tās savukārt – izglītības iestādēm.
Kopumā vērtējot šā gada jauniešu sniegumu eksāmenos, var secināt, ka, salīdzinot ar iepriekšējo mācību gadu, tas ir uzlabojies matemātikā un Latvijas un pasaules vēstures eksāmenos. Precīzāka rezultātu analīze būs pieejama šā gada septembrī, taču šobrīd VISC mājaslapā ir apkopoti jau pirmie rezultāti.

38 12.klašu skolēni kārtoja eksāmenus šādos mācību priekšmetos: Krievu valoda, Vēsture, Latviešu valoda, Bioloģija, Angļu valoda, Matemātika un Fizika. Kopējie skolas skolēnu rezultāti un salīdzinājums ar valsts līmeni ir redzams tabulā.

Priekšmets Vidējais rezultāts Starpība
Valstī Skolā
Matemātika 43,34% 60,69% +17,35%
Angļu valoda 56,16% 61,52% +5,36%
Krievu valoda 70,90% 67,10% -3,80%
Latviešu valoda 52,71% 63,77% +11,06%
Fizika 51,21% 59,11% +7,90%
Bioloģija 59,31% 63,38% +4,07%
Vēsture 42,60% 66,26% +23,66%

 

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt