Noskaidroti ORIGAMI veidošanas konkursa uzvarētāji

Ināra Plakane, konkursa vadītāja

Noslēdzies origami darbu veidošanas konkurss “Izdaiļosim skolu, svinot valsts svētkus”. Skolēniem origami tehnikā bija  jāveido rotājumi, kurus varētu izmantot svētku  noformējumam  Latvijas dzimšanas dienā. Visatsaucīgākā bija sākumskola, kur īpaši jāuzteic 3.a klase ar audzinātāju Maiju Arcihoviču un 4.a klase un audzinātāja Anda Kudiņa. Origami veidošanā iesaistijās arī 7.a klase. Īpašs paldies Evijai Mārtiņai. Paldies visiem, kas atbalstija konkursu un iesaistījās skolas svētku noformēšanas darbos. Minētās klases un skolēni tiks apbalvoti koncerta “Tev, Latvija!” laikā!

Skolā viesojas EP deputāts K.Kariņš [Papildināts]

www.auv.lv

Ceturtdien, 5.novembrī, ar skolas 8. un 10.-12. klašu skolēniem tikās EP deputāts Krišjānis Kariņš. Sadarbība ar K.Kariņu tika izveidota aizvadītajā mācību gadā Aktualitāšu konkursa ietvaros. Šogad K.Kariņš atbalstīs konkursu ar divām ceļa zīmēm uz Eiropas Parlamentu Briselē.

Lasīt tālāk …

Aicinām piedalīties Lāčplēša dienas pasākumos!

Skolēni, skolotāji, vecāki!

11.novembrī, Lāčplēša dienā, plkst. 15.00 skolā tiks īstenota Kara muzeja iniciētā un Skrīveru novada domes finansētā akcija – sarkanbaltsarkano lentīšu locīšana. Laipni aicinām kā vecākus, tā skolotājus un skolēnus piedalīties šajā aktivitātē. Paralēli locīšanai, būs iespēja klausīties grupas “Vilki” dziesmas un skatīties filmu “Rīgas sargi”. Lentītes griezīsim un locīsim līdz plkst. 17.45. Pēc tam pulcēsimies pie Skrīveru kultūras centra, lai dodos kopīgā lāpu gājienā līdz kureliešu piemiņas vietai. Lai piedalītos, līdzi jāņem lāpa vai kāds cits gaismas ķermenis, piemēram, sveces! Acinām atbalstīt pasākumu!

Novembra 1.konkursa uzvarētāji -12.a klase!

Edgars Bērziņš, konkursa vadītājs

Novembra 1.konkursā skolēniem biaj iespēja pašiem uzrakstīt 10 aktualitātes, ar ko vairums tika galā gana veiksmīgi – vidējais  rādītājs ir 68%! Konkursā piedalījās 95% 5.-12.klašu skolēni. Suminām 13 skolēnus, kuri ieguva 100% izpildes rādītāju!

Skolas pedagogu aktivitātes rudens brīvlaikā [Papildināts]

www.auv.lv

“Ko es darīju brīvlaikā?” – tādu virsrakstu noteikti, ka kaut reizi esam rakstījuši domrakstam literatūras stundās. Lai sabiedrību informētu par skolotāju aktivitātēm rudens brīvlaikā, lūdzām dalīties paveiktajā. Tāpat skolēni aicināti dalīties ar to, ko paveikuši brīvlaikā! Saraksts pastāvīgi tiks papildināts! 

Lasīt tālāk …

Aizvadīts Pētnieciskais skrējiens 5.-8.klašu skolēniem

Edgars Bērziņš, konkursa vadītājs

Trešdien, 4.novembrī, skolā norisinājās pētnieciskais skrējiens 5.-8.klašu skolēniem ar mērķi paplašināt skolēnu zināšanas un izpratni par Skrīveru novadu, apbūvi, notikumiem, kā arī cilvēkiem, kuri šeit strādā. To pat varētu dēvēt par patriotisko gājienu, kas mijās ar skrējienu, jo, veicot šādus uzdevumus, skolēni daudz tuvāk iepazīst norises dzimtajā pusē, veicinot lokālpatriotismu. Rezultāti tiks paziņoti nākamajā nedēļā, bet līdz tam darām zināmu, ka pāskumā piedalījās 9 komandas, pārstāvot 5 klašu kolektīvus un ātrākā komanda uzdevumus veica 58,56 minūšu laikā, bet lēnākā – 1 stundas un 48,35 minūšu laikā! Nosakot uzvarētāju, tiks ņemti vērā šādi kritēriji:

  • Iegūtie punkti;
  • Skrējiena ilgums;
  • Atbilžu lapas iesniegšanas laiks elektronsikā veidā.

Noslēdzies konkurss “Glītākā makulatūras kaste”!

EKO padome

Rīcības nedēļā( no 2.-6.novembrim) tika organizēts makulatūras kastu konkurss. Eko padomes pārstāvji izstrādāja konkursa nolikumu, kurā tika ietverti vairāki nosacījumi: kastes noformējumam jābūt gatavotam no reiz lietota materiāla, oriģinālam, asprātīgam. Viscentīgākie izrādījās 1.-4. klašu skolēni Īpaši interesants šķita 4.b klases noformējumā attēlotais papīra ceļojums pie cilvēka. Foto galerija!

Vides spēles Rīcības dienu ietvaros

EKO padome

Otrdien, 3.novembrī skolēni tika aicināti iepazīties ar pašu veidotām vides spēlēm. Īsti speciālisti šajā jomā ir Agate Albekeite, Eirana Ostrovska un Liega Krasovska. Spēļu turnīrā tika iekļautas 4 spēles: „Baltijas ronēnu ceļš”, ”Audzēsim mežu!”, „Aizsargājamās dabas teritorijas” un „Zili brīnumi”. Spēļu pasaulē skolēnus ievadīja Elvīra Moisejeva, Agate Albekeite, Monta Kalēja un Austra Pumpure. Uz jautājumu: „Vai spēles patika?” skolēni vienbalsīgi atbildēja: „Ļoti!”. Tas nozīmē, ka šādas saturīgas pēcpusdienas jārīko arī turpmāk. Foto galerija.

Apsveicam Agati un Austru ar godalgu!

Daiga Martinsone, bioloģijas skolotāja

Agate Albekeite un Austra Pumpure ir apbalvoto skolēnu vidū Baltijas jūras projekta konkursā . No Eiropas 203 dalībniekiem tiks apbalvoti 11, bet no Latvijas 40 dalībniekiem- četri. Prieks par meiteņu sasniegumu!

Kopā mēs varam veidot pasauli Daiļāku, Labestīgāku, Patiesāku!

Vija Meroža, direktora vietniece audzināšanas darbā

Skolotājas Santas Krasovskas mudināti, mūsu skolas skolēni piedalījās starptautiskās sabiedriskās kustības „Par tikumību” radošo darbu konkursā, rakstot esejas ”Kas ir tikumība?” 

  • 20.oktobrī skolā tika noformēta Latvijas konkursa darbu izstāde par šo tēmu. 
  • 2.novembrī pie mums viesojās kustības ”Par tikumību” lektore. Ar skolēniem tika analizēti tikumības jautājumi, lasīti eseju fragmenti, apbalvoti skolēni, kuri piedalījās konkursā: Armands Bērziņš, Krista Bikuliča, Kalvis Kalniņš, Zanda Albekeite, Andis Burka un Ilva Viļuma.

Lasīt tālāk …