Ritmu karuselis 1.-4.klasēm

Anda Albekeite, 4.klase

Piektdien, 7. februārī skolā bija talantu konkurss “Ritmu karuselis”. Tajā piedalījās 1. – 4. klašu skolēni. Viņi dziedāja, dejoja un spēlēja mūzikas instrumentus. Pēc tam bērnus apbalvoja un piešķīra tiem titulus. Gan dalībniekiem, gan skatītājiem pasākums ļoti patika.

Vizuālās mākslas olimpiāde [papildināts ar foto galeriju]

Ināra Plakane, vizuālās mākslas skolotāja

10. februārī skolā notika vizuālās mākslas olimpiāde. Šogad olimpiādes tēma: Dzīve laukos. Sākumskolas skolēniem uzdevums bija ilustrēt tautasdziesmu par mājdzīvniekiem. 5.-6. klašu skolēni attēloja lauku darbus, 7.-8.klašu skolēni gleznoja kluso dabu, bet 9.klašu olimpiādes dalīubnieki domāja,kāds varētu būt plakāts par kādu ar lauku dzīvi saistītu tēmu. 6.martā Aizkrauklē notiks starpnovadu vizuālās mākslas olimpiāde un mūsu skolu pārstāvēs: Beāte Rumpāne, Terēze Barkāne 2.klase, Kalvis Kalniņš 4.klase, Anete Zirnīte 3.klase, Betija Zvejniece 6.klase, Evija Mārtiņa 5.klase, Anna Barkāne 8.klase Eirana Ostrovska 7.klase un Ieva Cedere 9.klase. Lai veicas!

Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas Eko padomes 5 pārstāvji dosies uz Ekoskolu ziemas forumu!

Vija Meroža

No 21. līdz 23. februārim Vides izglītības fonds sadarbībā ar Daugmales pamatskolu un Ķekavas novada  pašvaldību īstenos pirmo Ekoskolu ziemas forumu, kas vienuviet pulcēs 200 dalībniekus, skolotājus un skolēnus, no vairāk kā 40 dažādām Latvijas izglītības iestādēm.

Lasīt tālāk …

Ritmu karuselis

13.02. “Ritmu karuselī” vislielākos aplausus izpelnījās 5.a un 5.b klases. Skolēni bija izdomājuši interesantu horiogrāfiju un arī piestrādājuši pie sava ārējā izskata.Paldies klases audzinātājām Santai Mārtinsonei un Gunai Voldekai par atbalstu. Visdrosmīgākā bija Eirana Ostrovska, kura viena pati dziedāja dziesmu “ Mainiet vārdus!” Mums prieks, ka jauko balsu īpašnieces, tādas kā Eirana ,dodas uz skatuves un rāda savu talantu. Arī 6. klases kvartets bija sagatavojušas dziesmu” Dari kā es!” Noslēgumā visus skatītājus izkustināja skolēnu pašpārvaldes pārstāvji ar iestudēto deju.

Skolas volejbola čempionātā nepārspētas paliek 11.a klases meitenes

Aldis Rakstiņš, direktors

Aizvadīts ikgadējais skolas volejbola čempionāts 8.-12.klašu skolēniem, kurā piedalījās 7 komandas, katrā 4 skolēni. Sīvas un spraigas cīņas rezultātā par uzvarētājām kļuva un nepārspētas palika 11.a klases meitenes – Elīna un Valda Balandas, Elīna Mārtiņa un Angelika Liepiņa.

Ceram, ka nākamajā gadā kāda no klasēm varēs mest “izaicinājuma cimdu” dāmu priekšā un viņas pārspēt. Kopējie rezultāti redzami tabulā!