Estonian summer days through Finnish and Latvian eyes

Riitta Mikkola, Finland, Edgars Berzins, Latvia

We, Riitta from Finland and Edgars from Latvia participated in Estonian summer days in Põlvamaa in August. It was still nice summer, though we got also some rain. Programme of the seminar was very interesting and there was a lot to see. Here we summarize our experiences and impressions.

Lasīt tālāk …

Angļu valoda skolēniem un skolotājiem

SIA Izglītība ārzemēs 

Anglo Linguist angļu valodas mācību programma sadalīta pa tēmām, kas katra ilgst 2 nedēļas un mācības notiek 3 reizes nedēļā. Tā sniedz iespēju skolēniem apgūt angļu valodu online režīmā, kā papildinājumu skolā apgūtajam materiālam, atbilstoši savam vecumam un zināšanu līmenim, kā arī ļauj kontaktēties ar vienaudžiem no citām valstīm. Mācībām jāatvēl vien 15 – 20 minūtes laika, pie tam to var darīt kad vien skolēnam ir brīvs brīdis, jo viss, kas ir nepieciešams ir dators un interneta pieslēgums. Mācību gada beigās skolēns saņems sertifikātu. Ja skolā ir vismaz 10 individuālie programmas lietotāji, tad vienam angļu valodas skolotājam pieeja šai programmai ir bez maksas. Arī skola var iegādāties šo programmu, kas katra skolēna maksu par programmu krietni samazina.

Lasīt tālāk …

Vienotais skolas apģērbs 2013./2014. m.g. ir pieejams skolas kancelejā

1.-4. klašu skolēni pasūtītās skolas formas var saņemt skolas kancelejā no pl. 9.00 – 12.00 vai sazinoties pa tel. 27875376. Ir atvestas arī papildus vestes, kuras var pielaikot un iegādāties skolas kancelejā.

Dabaszinātņu un matemātikas skolotāju seminārs

D.Martinsone

Jau septiņus gadus mūsu skolas dabaszinātņu un matemātikas skolotāji darbojas projektā par mācību līdzekļu izstrādi un to efektīvu pielietošanu, pēdējos divos gados starp aktīvākajām skolām tika izveidots inovatīvās pieredzes tīkls un skolotājiem bija iespēja mācīties vienam no otra.

Lasīt tālāk …

Svarīgi!!!! Darba burtnīcu iegādi finansēs Skrīveru novada dome!

Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazināties ar skolas direktoru, tel. 29105065 vai e-mail: aldis@skriveri.lv!

Valsts finansēs skolēniem nepieciešamās mācību grāmatas un darba burtnīcas

Saeimas deputāti trešajā, galīgajā, lasījumā pieņēma grozījumus Izglītības likumā, kas nosaka, ka valstij jāfinansē mācību literatūras, tostarp mācību grāmatu, tām pielīdzināto darba burtnīcu un citu izglītības satura apguvei paredzēto izdevumu, iegāde.

Lasīt tālāk …

Informācija vecākiem par skolas formām Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā

Rūpējoties par skolēnu vizuālo tēlu, skolas padome 28.05.2013. pieņēma lēmumu Nr.2 par skolēnu formu:

1) 2.-4. klašu skolēniem veste ir obligāta;

2) 5.-9.klašu skolēniem ir ieteicams polo krekls un džemperis.

Lai iepazītos ar skolas formu piedāvājuma vizuālo risinājumu, spiediet šeit!

Lasīt tālāk …

6.-8.klašu handbolisti sezonu noslēdz Zviedrijā

Aldis Rakstiņš

No 15. līdz 18.jūnijam Stokholmā notika EKEN CUP 2013” starptautiskais turnīrs handbolā, kurā piedalījās gandrīz 3000 dalībnieki no septiņām valstīm.

Lasīt tālāk …

Dabaszinātņu neklātienes konkursa noslēgums Latvijas Universitātē (LU)

Daiga Martinsone

No 17. – 19.jūnijam Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs (DZM IC) pirmo reizi organizēja radoši eksaktu trīs dienu pasākumu skolēniem, kura laikā 5. – 9.klases skolēni pētīja, eksperimentēja, sadarbojās, risināja netradicionālus uzdevumus dabaszinātnēs un matemātikā, lai papildinātu zināšanas eksaktajos mācību priekšmetos un gūtu papildus motivāciju un interesi mācībās.

Lasīt tālāk …

LR Izglītības un zinātnes ministra V.Dombrovska apsveikums skolotājiem, noslēdzot mācību gadu!

Aizvadīti 9. un 12. klašu izlaidumi

Vija Meroža

Saistībā ar to, ka 9.klašu skolēni šogad sava plānotā izlaiduma laikā piedalījās sporta olimpiādē, 22.jūnijā notika divi izlaidumi – gan 9.klašu , gan 12. klašu skolēniem.

Lasīt tālāk …

Izglītības un zinātnes ministra apsveikums absolventiem

Katram pumpuram ir vajadzīgs laiks, saule, gaiss un mitrums, lai uzziedētu un nestu sēklas! Tā arī mēs savas vēlmes ar varu nevaram īstenot.
Neatlaidība un sīksta pacietība vainago darbu un palīdz arī mazā dārzā izaudzēt krāšņas rozes.

Z.Mauriņa

Lasīt tālāk …

Pārdomas par izrādi „Pavasara atmoda”

Ieva Cedere, 8.klase

Teātra izrādes, kurās tiešā veidā tiek apspēlētas tēmas par pusaudžiem, seksu un vecāku attieksmi pret to, allaž tikušas vērtētas pretrunīgi. Pieļauju, ka daudziem tieši šādas emocijas radīja arī režisora Ivara Lūša izrāde ar visnotaļ atbilstošu nosaukumu- „Pavasara atmoda”.

Lasīt tālāk …

Dziesmu svētki pēdējā skolas dienā

Vija Meroža
31.maijā mācību gada pēdējā diena īpaši tika atzīmēta ar kārtējiem sadarbības novadu dziesmu svētkiem, kuri notika Neretā. Pasākums bija labi pārdomāts.Estrāde atrodas uz skaistas saliņas, kura bija dekorēta ar jaukiem pavasara taurenīšiem.Arī laika apstākļi bija piemēroti svētkiem. No mūsu skolas piedalījās pamatskolas un vidusskolas koris-vadītāja Silva Upeniece. Protams, arī Kultūras centra dejotāji priecēja skatītājus ar savu raito dejas soli.

Foto atskats ir pieejams galerijā!

7.klašu skolēnu starts ZZ čempionāta finālā

Sestdien, 1.jūnijā, skolas 7.b klase piedalījās ZZ čempionāta finālā Rīgā. Galerijā var aplūkot, kā viņiem gājis!

1.-4.klašu skolēnu darbs skolā 2012./2013. mācību gadā

30.maijā skolā īpaša diena: gada darba izvērtēšana un liecību saņemšana. 1.-4.klašu skolēni pārrunāja panākumus un neveiksmes, nākotnes vīzijas.Tad tapa zīmējumi ar nosaukumu”Mūsu darbs skolā 2012./2013. mācību gadā”.

Uzņēmēju dienu noslēgumā – tikšanās ar uzņēmējiem un saruna par biznesa iespējām laukos

Ceturtdien, 30.maijā, skolā viesojās Lauku konsultāciju un izglītības centra pārstāves Valentīna Beča un Anita Anševica un Lauku attīstības speciāliste, agronome Sarmīte Jansone, kuras organizēja pasākumu „Uzņēmējdarbības laukos popularizēšana vispārizglītojošajās skolā”. Lekcijā 8.-11.klašu skolēniem, viņas priekšstatīja uzņēmējdarbības iespējas laukos.

Atskats uz mācību gada noslēguma pedagoģiskās padomes sēdi

29.maijā skolā notika mācību gada noslēguma skolas pedagoģiskās padomes sēde, kurā tika izskatīts jautājums par skolēnu pārcelšanu nākamajā klasē un  mācību sasniegumiem. Sēdes atklāšanā skolas direktors Aldis Rakstiņš uzsvēra, ka, lai arī mācību gads praktiski kā ir noslēdzies, vēl ir jāizvērtē gada laikā sasniegtais.

Lasīt tālāk …

Uzņēmēju diena: skolēni dodas iepazīt Skrīveru uzņēmēju darbu [+FOTO] – papildināts!!!

I. Plakane, D. Martinsone, S.Krasovska, D.Vancāne-Viļuma, V.Matvejeva (10.kl.), I.Brenčeva (7.b kl.)

29.maijā skolas skolēni ar klašu audzinātājiem devās pie Skrīveru vietējiem uzņēmējiem, raugot uzzināt, kā tas ir, nodarboties ar uzņēmējdarbību. Skolēnu apguva gan papīra gatavošanas un naglu kalšanas prasmes, gan iepazina medus noslēpumus. Šobrīd var iepazīties, kā gāja 5., 6.a, b, 7.b un 10.klašu skolēniem. Lasīt tālāk …

Laika mašīna uz tālajiem 80-tajiem Lielvārdē!

Sintija Dzerkale, 10.klase

10.maijā, notika pašpārvalžu sadraudzības pasākums Lielvārdē, E.Kauliņa vidusskolā. Pie foršajiem lielvārdiešiem aicināti bija Skrīveru un Kokneses pašpārvalžu dalībnieki. Pasākums notika 80-to gadu stilā un atsauksmes – vienkārši vienreizējas! Un kā nu ne? Ja satiekas paši aktīvākie un darbīgākie jaunieši, tad iznākums nevar neizdoties.

Lasīt tālāk …

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt