Pētījums “Kā klasē uz palodzes var izaudzēt kartupeļus?” noslēdzies

Inese Uzula

Sākumskolas 2.,3.,4.klašu dabaszinību pētījums “Kā klasē uz palodzes var izaudzēt kartupeļus?” noslēdzies. Kartupeļus iestādījām janvāra beigās un katru dabaszinību stundu pierakstījām novērotās pārmaiņas kartupeļa dienasgrāmatā. Maija beigās apkopojām neparastā pētījuma rezultātus: 2.b klasei izauguši divi, bet palieli kartupeļi,kuru apkārtmērs ir 13×15 cm un 11x12cm; 4.klasei nedaudz mazāki – pēc skaita 11; 3.klasei- pieci, bet 2.a klasei 13, bet mazāki.
26 skolēni nolēma iesaistīties republikas mēroga pētījumā visas vasaras garumā. 15.maijā Rīgā Esplanādē saņēmām ”Prelmas” šķirnes kartupeli ar kārtas numuru 497 ; lielu podu ar zemi un ekoloģisko mēslojumu.Līdz maija beigām kartupelis dzīvos sākumskolas dabaszinību kabinetā.24. maijā kartupelim jau parādījās pirmie asniņi. Visas vasaras garumā 26 skolēni rūpēsies par kartupeļa labsajūtu, kartupeļa mājas lapā uzzinās daudz ko jaunu par jauno draugu.Secinājumus par paveikto apkoposim 4.septembrī. Foto atskats pieejams GALERIJĀ!

Par drošību vasarā informē nepilgadīgo lietu inspektore

Vija Meroža

Mācību gada noslēgums ir svarīgs posms katra skolēna dzīvē, bet priekšā vasara ar dažādām izpriecām un kārdinājumiem..Tāpēc jo svarīgāk atgādināt katram skolēnam, ka vasarā ir jābūt īpaši apzinīgiem, jo atbildība bieži vien gulstas uz pašu bērnu pleciem-vecāki taču strādā. Zinot to, 26.05. aicinājām uz skolu nepilngadīgo lietu inspektori parunāt ar skolēniem par dažādām bīstamām lietām, kuras skolēnus var apdraudēt vasarā. Cerams, ka ,nonākot dažādās kritiskās situācijās, skolēni atcerēsies, no kā pieaugušie centās viņus pasargāt.Lai visiem jauka vasara un nekādas briesmas bērniem nedraud! Foto atskats pieejams GALERIJĀ!

Melngalvju namā sumina laureātus!

Ilva Viļuma, laureāte

Lai arī televīzijas šova „Gudrs, vēl gudrāks” skatītāji vēl nezina, kā veicies  10. un 11. klašu finālistiem, filmēšana jau ir notikusi  un uzvarētāji noskaidroti. 19. maijā 6 uzvarētāji un viņu skolotājas devās uz Melngalvju namu, lai viesotos pie Latvijas Valsts prezidenta. Sākumā mēs aplūkojām ēku, paklausījāmies par tās vēsturi un apskatījām Svētku un Lībekas zāles. Pēc tam devāmies uz Latviešu zāli, kur gatavojāmies satikties ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu. Uzdevām dažādus jautājumus par prezidenta  bērnību, skolas laiku, apkārtējo vidi  un aktualitātēm. Visi ieklausījās prezidenta atbildēs, jo tās bija ļoti vērtīgas. Saruna  ritēja pozitīvā, draudzīgā gaisotnē. Domāju, ka šī tikšanās ir neaizmirstama, jo ne visiem ir lemts tikties ar Latvijas Valsts prezidentu un, manuprāt, tas ir liels gods.

Viesojamies Vecpiebalgas pusē

Ieva Morozova, 10.b klase

13. maijā abas 10. klases un arī 11. klase devās ekskursijā uz Vecpiebalgas pusi. Sākumā mēs viesojāmies brāļu Kaudzīšu muzejā “Kalna Kaibēni”. Tas ir vecākais memoriālais muzejs Latvijā. Pēc gida lieliskā stāstījuma mēs devāmies uz Piebalgas porcelāna fabriku. Mums bija iespēja redzēt, kā top porcelāna krūzītes, vāzes un arī mazi nieciņi. Tas viss ir roku darbs. Vēlāk mēs varējām iejusties mākslinieka lomā un apgleznot savas krūzītes. Nākamais mūsu apskates objekts bija Raunas ceplis, kur mums pastāstīja par šī cepļa vēsturi un viņa pašreizējo darbību. Izklaide sākās, kad mēs devāmies un Braku takām, kur katrs varēja pārbaudīt, cik drosmīgs un stiprs viņš ir. Lai arī lielāko ekskursijas daļu bija lietus, tomēr tas mums netraucēja gūt pozitīvas emocijas. Foto atskats pieejams GALERIJĀ!

Vieglatlētikas sansībās teicami sasniegumi

Aldis Rakstiņš

24.maijā Aizkraukles novada stadionā notika Aizkraukles novada sporta skolas reģionālās skolu sacensības vieglatlētikā Junioru, A ,B, C vecuma grupās. Šīs sacensības bija ne tikai cīņa par individuālajām un grupu uzvarām, bet arī cīņa ar gaisa temperatūru.  Skola tika pārstāvēta vairākos sporta veidos un guva arī medaļas. Foto atskats pieejams GALERIJĀ!

Zaļās orientēšanās sacensības

Vija Meroža

Sākoties pavasarim, skolēniem arvien vairāk gribas atrasties svaigā gaisā –ārā. Tā kā mūsu skola atbalsta EKO skolu programmā ietverto veselīgo dzīves veidu, tad ļoti vērtīgs un vajadzīgs mums šķita pasākums, kas saistīts ar orientēšanos dabā. Skolēniem nācās atrast paslēptos kontrolpunktus ar burtiņiem, kurus saliekot kopā veidojas vārdu savienojums „EKO skola”. Sacensībās piedalījās 6 komandas. Katrai komandai vajadzēja iziet šķēršļu labirintu ar 15 soļiem, izdomāt 5 vingrojumus ar staipīgo gumiju. Pirmā trasi pabeidza 8.a klases komanda. Taču balvas saņēma visi: nozīmītes, diplomus un konfektes. Foto atskats pieejams GALERIJĀ!

Apbalvotais skolēnu radošais darbs: Ģimene, mājas – vieta, kur atgriezties (laimīga cilvēka memuāri)

Armands Bērziņš, 8.b klase. Pedagogs: Santa Krasovska

Sveika, pasaule, esmu piedzimis! Ir skaista novembra diena, birst krāsainas koku lapas. Mana ģimene ir lieliska! Brālis! Man ir brālis!  Es toreiz pat nenojautu, ka sešus gadus pēc manas piedzimšanas man uzradīsies maza būtne, kas tā izmainīs mūsu visu dzīves! Es runāju par savu māsu Sintiju. Es viņu auklēju, un tas bija pat aizraujoši! Līdz laikam, kad viņa sāka aiztikt manas mantas un runāt.

Lasīt tālāk …

Apbalvotais skolēnu radošais darbs: Tāda ir vienkāršā latviešu zemnieka dzīve

Rūdis Eiduks, 12.a klase. Pedagogs: Santa Krasovska

Ir rīts… Caur aizkariem izlaužas spoži saules stari. Es atveru acis, un 2. jūlija diena ir sākusies. Ielecu šortos, uzrauju mugurā T-kreklu un esmu gatavs jaunām uzvarām. Šodien jāārda un jāpresē siens. Vakarā vēl kāds gabals būtu jānopļauj, bet to darīs tētis. No rīta viņa nav mājās. Aizbraucis vest pienu. Mans tētis Imants strādā PKS “Bites” par piena mašīnas šoferi jau 22 gadus. Mammai Inesei tikko sācies atvaļinājums no darba LLKIC. Vasarās miegam mums atliek pavisam nedaudz laika. Tāpēc ātri paēdam brokastis, kuras ir sarūpējusi vecmamma Anna, dārzā piebāžam pilnas kabatas ar gurķiem un zirņiem un dodamies pie darba.

Lasīt tālāk …

Konkursa “Es un mana dzimtene” pirmās kārtas noslēguma sarīkojums un uzvarētāju apbalvošana

Santa Krasovska, Latviešu valodas skolotāja

Ceturtdien, 22. maijā plkst. 14. 00 Rīgas Latviešu biedrības nama Līgo zālē notika radošo darbu konkursa “Es un mana dzimtene” pirmās kārtas noslēguma sarīkojums un uzvarētāju apbalvošana. Foto atskatu skat. GALERIJĀ!

Lasīt tālāk …

Iespēja iegūt velosipēda vadītāja apliecību

Apmācības un eksāmenu kārtošana gan bērniem, gan pieaugušajiem notiks A.Upīša Skrīveru vidusskolā trīs grupās: 27.maijā pulksten 9.00, 28.maijā pulksten 9.00 un 11.00. Interesentus lūdz pieteikties līdz 26.maijam skolas kancelejā pa tālruni 65197626. Apmācību dienā par telpu, kurā notiek nodarbības, jāinteresējas pie skolas dežuranta. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments un dokumentu fotogrāfija 3×4 cm, vadītāja apliecības saņemšanai. Sīkāk par velosipēda vadītāja apliecības iegūšanu varat lasīt CSDD mājas lapā.

Apbalvotais skolēnu radošais darbs: InDividualitāte (ID)

Andris Ērglis, 12.a klase. Pedagogs: Santa Krasovska

Laikam ritot, cilvēks paliek aizvien individuālāks. Tam ir vairāki iemesli. Tagadējā gadsmitā cilvēku dzīve stipri atšķiras no tās, kas bija pirms 100 – 200 gadiem. Piemēram, Latvijā lauku viensētu ģimenēs visiem bija kopības sajūta, jo vairāki cilvēki dzīvoja vienā istabā. Šobrīd mājā katram ir sava telpa ar datoru, televizoru un mobilo telefonu.

Lasīt tālāk …

Apbalvotais skolēnu radošais darbs: Mūzika

Andris Ērglis, 12.a klase. Pedagogs: Santa Krasovska

Prologs

Cilvēks bija nomedījis mamutu un to apēdis. Vakarā, zem koka guļot un izdzirdot lakstīgalas dziesmu, viņš pēkšņi aptvēra, ka pasaulē ir kas vairāk par medīšanu un ēšanu…

Lasīt tālāk …

Apbalvotais skolēnu radošais darbs: No alīsijas par Alīsiju!

Agne Simanoviča, 12.a klase. Pedagogs: Santa Krasovska

Sveiks/a!

Esmu cītīga žurnāla  „Color” lasītāja. Rakstu, jo man nav neviena cita, kam izstāstīt savu bēdu, un domāju, ka varēsi palīdzēt. Man ir 16 gadi.  Es dzīvoju mazpilsētā un mācos vidusskolā 10.klasē. Manas atzīmes ir diezgan labas, taču vecāki, protams, vēlas, lai tās būtu izcilas. Bet es nespēju koncentrēties mācību stundās un man nepatīk iet uz skolu, kur nu vēl pildīt kaut kādus mājasdarbus. Lasīt tālāk …

Apbalvotais skolēnu radošais darbs: Panākumu atslēga slēpjas sevī

Didzis Požarskis, 12.a klase. Pedagogs: Santa Krasovska

Ikviens cilvēks dzīvē vēlas sasniegt kādu mērķi. Kāds sniegsies pēc lieliem panākumiem, cits priecāsies un izbaudīs dzīvi pieticīgos apatākļos. Tomēr, lai arī kādi būtu šie mērķi, tie ir jāsasniedz, un  bez smaga darba nekas dzīvē uz priekšu neies.

Lasīt tālāk …

Foto izstādes “Viena bezdelīga pavasari nenes” atklāšana

www.auv.lv

Otrdien, 20.maijā, skolas 2.stāva vestibilā tika atklāta 10.a klases skolnieces Annas Fedotovskas izstāde “Viena bezdelīga pavasari nenes”. Izstādes tematika: pavasaris. Interesenti var aplūkot izstādi līdz pat vasaras beigām skolas darba laikā.

Apbalvotais skolēnu radošais darbs: Trenodors

Autors: Karlita Ārīte, 7.b klase. Pedagogs: Daina Vancāne-Viļuma

Mēs ar klasi devāmies ekskursijā pa Latviju, lai apskatītu daudz pieminekļu, dabas veidojumu un vēsturisku vietu. Mūsu mērķis, dodoties šajā ekskursijā, bija vairāk uzzināt par Latvijas vēsturi. Mēs apskatījām bīskapa Meinarda pieminekli Ikšķilē, Ikšķiles pili un baznīcu, kā arī Kokneses, Dobeles, Ludzas, Bauskas un Siguldas pilsdrupas. Beigu beigās nonācām Rīgā. Noklausījāmies teiku par Rīgas izcelsmi un par to, kā Rīga dabūjusi savu vārdu.

Lasīt tālāk …

Apbalvotais skolēnu radošais darbs: Es to nožēloju…

Autors: Līga Rubene, 7.b klase. Pedagogs: Daina Vancāne-Viļuma

Katru dienu nākas redzēt vecus, vientuļus cilvēkus, kurus dzīve nav lolojusi. Tieši šī iemesla dēļ Mētra dodas uz veco ļaužu pansionātu. Šajā tumšajā, drūmajā namā ir pilns ar jaukiem cilvēkiem, kuri nespēj šo īpašību izrādīt ārēji. Tieši pirms dienas uz pansionātu pārcēlies kāds klaidonis. Tagad viņu tā nevarētu nosaukt, jo ir pieklājīgi apģērbts un – pats svarīgākais – viņam ir jumts virs galvas. Ieraugot Mētru, vīrs rupjā, aizsmakušā balsī ierunājas: „Ko tu te meklē? Nāc smieties par veciem cilvēkiem? Domā mūsu dzīvēs jau nav gana daudz nelaimju?” Kāda sieviete ar sirmiem matiem, bet ar mīlestības pilnu smaidu aizstāv jauno meiteni: „Aloiz, nomierinies. Viņa gan jau negrib mūs apbēdināt.” Mētra steigšus ierunājas: „Protams, es tikai vēlos dzirdēt jūsu stāstus, kas mainītu manas domas par pasauli un tās vērtībām.”

Lasīt tālāk …

Skolēn, sagatavojies darbam vasarā!

Kur un kā skolēniem meklēt darbu vasarā? Cik stundas atļauts strādāt un kā aizstāvēt savas darba tiesības? Kā pieteikties brīvprātīgajam darbam? Lai rastu atbildes uz šiem un citiem jautājumiem, ikviens interesents aicināts piedalīties seminārā “Sagatavojies darbam vasarā!” 27.maijā no plkst.16.00 līdz 18.00 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā. Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Aktualitāšu konkursa labākie: I.Viļuma (5.-8.kl. grupā, skolā), R.Eiduks (9.-12.kl. grupā), 12.a (9.-12.kl. grupā, skolā) un 7.a (5.-8.kl. grupā)!

Edgars Bērziņš, konkursa organizētājs

Ceturtdien, 15.maijā, tika sveikti aktualitāšu konkursa uzvarētāji individuālajās un klašu sacensībās. Pirmo trīs vietu ieguvēji 5.-8. un 9.-12. klašu grupās saņēma kausus un konkursa darbarības partnera – festivāla SMB – veicināšanas balvu – ieejas karti SMB festivālā! Savukārt klašu sacensībās ar kausiem tika apbalvotas labākās klases 5.-8. un 9.-12.klašu grupā, kā arī skolā kopumā! Paldies skolēniem par dalību konkursā visa mācību gada laikā! Paldies vecākiem, klašu audzinātājiem un mācību priekšmetu skolotājiem, kuri atrada laiku, lai runātu par aktuālajiem jautājumiem Latvijā un pasaulē! Klašu sacensību rezultāti redzami diagrammā! Individuālo sacensību rezultāti:

Olimpiāžu uzvarētāju godināšana

Vija Meroža, Ingrīda Mačuļska

Katra mācību gada maijā tradicionāli sveicam tos skolēnus, kuri parādījuši labas zināšanas starpreģionālajās un valsts olimpiādēs, konkursos. Skolēnus, vecākus un skolotājus sveica Skrīveru novada domes priekšsēdētājs A.Zālītis, skolas direktors un skolas administrācija.  Priecājamies par valsts olimpiāžu un konkursu uzvarētājiem un „Gudrs un gudrāks” finālistēm – Liegu Krasovsku (II vieta 7.klašu grupā) un Ilvu Viļumu (I vieta 8.klašu grupā).

Tika sumināti šādi skolēni un skolotāji par sasniegumiem dažādās mācību priekšmetu olimpiādēs un konkursos:

Klase Skolēns Vieta Olimpiāde, konkurss Skolotājs
2.a Terēze Barkāne 3. Vizuālās mākslas olimpiāde Ināra Plakane
2.b Alise Cedere atzinība Kombinēta satura olimpiāde Olga Urtāne
2.b Alma Pumpure 2. Kombinēta satura olimpiāde Olga Urtāne
2.b Beāte Rumpāne 1. Vizuālās mākslas olimpiāde Ināra Plakane
2.b Beāte Rumpāne 2. Vizuāli un vizuāli plastiskās mākslas konkurss “Trejdeviņas saules lec” Ināra Plakane
3. Anete Zirnīte atzinība Vizuālās mākslas olimpiāde Ināra Plakane
3. Dārta Pāvulēna 3. Neklātienes matemātikas olimpiāde Anita Kataja-Paegle
3. Kārlis Emīls Ielejs atzinība Neklātienes matemātikas olimpiāde Anita Kataja-Paegle
3. Katrīna Celmiņa atzinība Neklātienes matemātikas olimpiāde Anita Kataja-Paegle
3. Katrīna Celmiņa 1. Vizuāli un vizuāli plastiskās mākslas konkurss “Trejdeviņas saules lec” Ināra Plakane
3. Keita Daugaviete 1. Vizuāli un vizuāli plastiskās mākslas konkurss “Trejdeviņas saules lec” Ināra Plakane
3. Lāsma Rutkovska atzinība Neklātienes matemātikas olimpiāde Anita Kataja-Paegle
3. Lāsma Rutkovska 1. Vizuāli un vizuāli plastiskās mākslas konkurss “Trejdeviņas saules lec” Ināra Plakane
3. Sanija Petroviča 3. Neklātienes matemātikas olimpiāde Anita Kataja-Paegle
4. Alvīne Bazule atzinība Latviešu valodas  olimpiāde Māra Krūmiņa
4. Kalvis Kalniņš 2. Vizuālās mākslas olimpiāde Ināra Plakane
4. Kalvis Kalniņš 3. Matemātikas olimpiāde Māra Krūmiņa
4. Kalvis Kalniņš 1. Vizuāli un vizuāli plastiskās mākslas konkurss “Trejdeviņas saules lec” Ināra Plakane
4. Katrīna Paula Jukna atzinība Latviešu valodas  olimpiāde Māra Krūmiņa
4. Zanda Albekeite atzinība Republikas 4. klašu konkurss”matemātikā  “Tik vai cik? Inese Uzula
4. Zanda Albekeite atzinība Matemātikas olimpiāde Māra Krūmiņa
5.a Emīls Valdmanis atzinība Matemātikas olimpiāde Raisa Skrimble
5.a Evija Mārtiņa 1. Vizuālās mākslas olimpiāde Ināra Plakane
5.a Oto Ģigulis 1. Matemātikas olimpiāde Raisa Skrimble
5.b Jānis Kazakevičs 3. Mājturības olimpiāde Aivars Katajs-Paeglis
5.b Laura Laine Burka 2. Vizuāli un vizuāli plastiskās mākslas konkurss “Trejdeviņas saules lec” Ināra Plakane
5.b Patrīcija Pļenkova 1. Vizuāli un vizuāli plastiskās mākslas konkurss “Trejdeviņas saules lec” Ināra Plakane
6. Agate Albekeite atzinība Matemātikas olimpiāde Raisa Skrimble
6. Agate Albekeite 1. Vides spēles Daiga Martinsone
6. Agate Albekeite 3. Vides spēles VALSTS Daiga Martinsone
6. Austra Pumpure 3. Informātikas olimpiāde Lilita Paula
6. Austra Pumpure 3. Matemātikas olimpiāde Raisa Skrimble
6. Austra Pumpure 1. Vides spēles Daiga Martinsone
6. Betija Zvejniece 3. Vizuālās mākslas olimpiāde Ināra Plakane
6. Betija Zvejniece 3. Vizuāli un vizuāli plastiskās mākslas konkurss “Trejdeviņas saules lec” Ināra Plakane
6. Ērika Vaira Leopolde atzinība Vides spēles Daiga Martinsone
6. Māris Arcihovičs 1. Mājturības olimpiāde Aivars Katajs-Paeglis
6. Monta Kalēja atzinība Vides spēles Daiga Martinsone
6. Patrīcija Zālīte 1. Vides spēles Daiga Martinsone
6. Patrīcija Zālīte atzinība konkurss “Vēsture ap mums” Edgars Bērziņš
6. Patrīcija Zālīte  laureāts Radošo darbu konkurss “Oskars Kalpaks” Daina Vancāne-Viļuma
6. Patrīcija Zālīte 1. Konkurss “Man nozīmīga sociālo zinību tēma” Santa Krasovska
6. Patrīcija Zālīte 3. Vides spēles- VALSTS Daiga Martinsone
7.a Roberts Lipskis atzinība Matemātikas olimpiāde Ināra Dika
7.b Eirana Ostrovska 2. Vides spēles Daiga Martinsone
7.b Eirana Ostrovska atzinība Vizuālās mākslas olimpiāde Ināra Plakane
7.b Eirana Ostrovska 1. Vizuāli un vizuāli plastiskās mākslas konkurss “Trejdeviņas saules lec” Ināra Plakane
7.b Liega Krasovska 2. Vides spēles Daiga Martinsone
7.b Liega Krasovska  laureāts Radošo darbu konkurss “Oskars Kalpaks” Daina Vancāne-Viļuma
7.b Liega Krasovska laureāts Literāri radošo darbu konkurss “Brīnumam jātic” Daina Vancāne-Viļuma
7.b Līga Rubene 2. Informātikas olimpiāde Lilita Paula
7.b Līga Rubene 2. Matemātikas olimpiāde Ināra Dika
7.b Rolands Lūsis 1. Matemātikas olimpiāde Ināra Dika
8.a Alise Kazakeviča 1. Vizuāli un vizuāli plastiskās mākslas konkurss “Trejdeviņas saules lec” Ilva Ievāne
8.a Anastasija Meņšova 1. Krievu valodas olimpiāde Daina Pētersone
8.a Gunta Daina Ozola atzinība Vizuāli un vizuāli plastiskās mākslas konkurss “Trejdeviņas saules lec” Ilva Ievāne
8.a Ilva Lāce 3. Bioloģijas olimpiāde Raisa Skrimble
8.a Ilva Lāce 2. Vizuāli un vizuāli plastiskās mākslas konkurss “Trejdeviņas saules lec” Ilva Ievāne
8.a Kristīne Kazakeviča 2. Krievu valodas olimpiāde Daina Pētersone
8.a Kristīne Kazakeviča 2. Vizuāli un vizuāli plastiskās mākslas konkurss “Trejdeviņas saules lec” Ilva Ievāne
8.a Paula Plikša atzinība Matemātikas olimpiāde Ilze Gaņina
8.b Andis Burka  laureāts Radošo darbu konkurss “Oskars Kalpaks” Santa Krasovska
8.b Anna Barkāne atzinība Vizuālās mākslas olimpiāde Ināra Plakane
8.b Anna Barkāne 3. Vizuāli un vizuāli plastiskās mākslas konkurss “Trejdeviņas saules lec” Ilva Ievāne
8.b Armands Bērziņš laureāts Literāri radošo darbu konkurss “Brīnumam jātic” Santa Krasovska
8.b Armands Bērziņš laureāts RLB konkurss “Es un mana dzimtene” Santa Krasovska
8.b Armands Bērziņš 2. Jaunrades darbu konkurss veltīts Robertam Mūkam Santa Krasovska
8.b Edita Dzērve atzinība Krievu valodas olimpiāde Mārīte Karņicka
8.b Edita Dzērve atzinība Matemātikas olimpiāde Anita Miķelsone
8.b Edita Dzērve 1. Vizuāli un vizuāli plastiskās mākslas konkurss “Trejdeviņas saules lec” Ilva Ievāne
8.b Ieva Brenčeva 2. Konkurss “Man nozīmīga sociālo zinību tēma” Silvija Strautmane
8.b Ilva Viļuma 3. Bioloģijas olimpiāde Daiga Martinsone
8.b Ilva Viļuma 1. Latviešu valodas un literatūras olimpiāde Santa Krasovska
8.b Ilva Viļuma 1. VALSTS latviešu valodas olimpiāde Santa Krasovska
8.b Ilva Viļuma 1. Vizuāli un vizuāli plastiskās mākslas konkurss “Trejdeviņas saules lec” Ilva Ievāne
8.b Kristīne Juste 2. Konkurss “Man nozīmīga sociālo zinību tēma” Silvija Strautmane
8.b Kristīne Juste 3. Vizuāli un vizuāli plastiskās mākslas konkurss “Trejdeviņas saules lec” Ilva Ievāne
8.b Undīne Circene 2. Vizuāli un vizuāli plastiskās mākslas konkurss “Trejdeviņas saules lec” Ilva Ievāne
9. Ēriks Siliņš atzinība Krievu valodas olimpiāde Silvija Strautmane
9. Ieva Cedere 1. Vizuālās mākslas olimpiāde Ināra Plakane
9. Ieva Cedere 2. Mājturības un tehnoloģiju (tekstils) olimpiāde Ilva Ievāne
9. Ieva Niedra atzinība Bioloģijas olimpiāde Daiga Martinsone
9. Inguna Bodeka 3. Vēstures olimpiāde Edgars Bērziņš
9. Inguna Bodeka 3. Mājturības un tehnoloģiju (tekstils) olimpiāde Ilva Ievāne
9. Kristers Leitis 3. Angļu valodas olimpiāde Lolita Ērgle
9. Laine Šarkuna 2. Bioloģijas olimpiāde Daiga Martinsone
9. Laine Šarkuna 1. Latviešu valodas un literatūras olimpiāde Dzintra Znotiņa
9. Madara Kantāne 2. Latviešu valodas un literatūras olimpiāde Dzintra Znotiņa
9. Madara Kantāne 1 Publiskās runas konkurss Dzintra Znotiņa
9. Madara Kantāne 2. Vēstures olimpiāde Edgars Bērziņš
9. Niks Aivis Rudāks 2. Mājturības olimpiāde Aivars Katajs-Paeglis
9. Ramona Barkāne atzinība Angļu valodas olimpiāde Lolita Ērgle
9. Ramona Barkāne 2. Bioloģijas olimpiāde Daiga Martinsone
9. Ramona Barkāne 2. Konkurss “Pazīsti savu organismu” Daiga Martinsone
9. Ramona Barkāne atzinība Ķīmijas olimpiāde Agrita Sakse
9. Ramona Barkāne atzinība Latviešu valodas un literatūras olimpiāde Dzintra Znotiņa
9. Rūdolfs Pāvulēns atzinība Matemātikas olimpiāde Anita Miķelsone
9. Sigita Seimanova 2. Ķīmijas olimpiāde Agrita Sakse
9. Sindija Grīsle 1. Konkurss “Pazīsti savu organismu” Daiga Martinsone
9. Sindija Grīsle 3. Publiskās runas konkurss Dzintra Znotiņa
10.a Anna Fedotovska 2. Krievu valodas olimpiāde Daina Pētersone
10.a Didzis Ozols 1. Fizikas olimpiāde Elmārs Štekels
10.a Didzis Ozols atzinība Ķīmijas olimpiāde Agrita Sakse
10.a Didzis Ozols 2. Matemātikas olimpiāde Anita Miķelsone
10.a Elza Elizabete Liepiņa atzinība Bioloģijas olimpiāde Daiga Martinsone
10.a Elza Elizabete Liepiņa 3. Konkurss “Pazīsti savu organismu” Daiga Martinsone
10.a Lelde Hamriha atzinība Bioloģijas olimpiāde Daiga Martinsone
10.a Lelde Hamriha atzinība Ģeogrāfijas olimpiāde Ligita Miezīte
10.a Lelde Hamriha 3. Krievu valodas olimpiāde Daina Pētersone
10.a Lelde Kalniņa 3. Konkurss “Pazīsti savu organismu” Daiga Martinsone
10.a Lelde Kalniņa 2. LU  SZF erudīcijas konkurss “Zināt varu”. Edgars Bērziņš
10.b Dāvis Matisons atzinība Informātikas olimpiāde Aivars Piruška
10.b Eduards Lasmanis atzinība Informātikas olimpiāde Aivars Piruška
11. Angelika Liepiņa atzinība Zinātniski pētnieciskie darbi Daiga Martinsone
11. Dāvis Circenis 2. Angļu valodas olimpiāde Santa Mārtinsone
11. Egija Matuseviča 3. Kulturoloģijas olimpiāde Ināra Plakane
11. Elīna Mārtiņa atzinība Kulturoloģijas olimpiāde Ināra Plakane
11. Elīna Mārtiņa 1. Zinātniski pētnieciskie darbi Daiga Martinsone
11. Jānis Mežraups 2. Matemātikas olimpiāde Ingrīda Mačuļska
11. Uva Aiva Sprukte 2. Zinātniski pētnieciskie darbi Edgars Bērziņš
11. Valērija Iļjiniha 1. Matemātikas olimpiāde Ingrīda Mačuļska
12.a Agne Simanoviča II pak. Jaunrades darbu konkurss veltīts K.Raudivem Santa Krasovska
12.a Amanda Jolanta Daukšte atzinība Krievu valodas olimpiāde Silvija Strautmane
12.a Anda Hmeļņicka 2. Bioloģijas olimpiāde Daiga Martinsone
12.a Anda Hmeļņicka 1. Konkurss “Pazīsti savu organismu” Daiga Martinsone
12.a Andris Ērglis atzinība Fizikas olimpiāde Elmārs Štekels
12.a Andris Ērglis 3.vieta Ķīmijas olimpiāde Agrita Sakse
12.a Andris Ērglis 1. Matemātikas olimpiāde Ināra Dika
12.a Andris Ērglis 2. Latviešu valodas un literatūras olimpiāde Santa Krasovska
12.a Andris Ērglis 3. Publiskās runas konkurss Santa Krasovska
12.a Andris Ērglis laureāts Literāri radošo darbu konkurss “Brīnumam jātic” Santa Krasovska
12.a Dāvis Leitis atzinība Ekonomikas olimpiāde Silvija Strautmane
12.a Didzis Požarskis atzinība Jaunrades darbu konkurss veltīts K.Raudivem Santa Krasovska
12.a Elvita Krista Gailīte 3. Angļu valodas olimpiāde Santa Mārtinsone
12.a Elvita Krista Gailīte atzinība Latviešu valodas un literatūras olimpiāde Santa Krasovska
12.a Ieva Lukstiņa atzinība Angļu valodas olimpiāde Santa Mārtinsone
12.a Laura Circene 2. Matemātikas olimpiāde Ināra Dika
12.a Marta Taškāne 3. Ģeogrāfijas olimpiāde Ligita Miezīte
12.a Marta Taškāne 3. Latviešu valodas un literatūras olimpiāde Santa Krasovska
12.a Rūdis Eiduks 2. R.Blaumaņa literārās prēmijas 9.konkurss Santa Krasovska
12.a Rūdis Eiduks laureāts RLB konkurss “Es un mana dzimtene” Santa Krasovska
12.a Rūdis Eiduks 1. Radošo darbu kunkurss “Dzimtas stāsti. Ar saknēm Latvijā” Santa Krasovska
12.a Rūdis Eiduks atzinība Publiskās runas konkurss Santa Krasovska
12.a Rūdis Eiduks 3. Vēstures olimpiāde Edgars Bērziņš

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt