Skolā viesojas EP deputāts K.Kariņš [Papildināts]

www.auv.lv

Ceturtdien, 5.novembrī, ar skolas 8. un 10.-12. klašu skolēniem tikās EP deputāts Krišjānis Kariņš. Sadarbība ar K.Kariņu tika izveidota aizvadītajā mācību gadā Aktualitāšu konkursa ietvaros. Šogad K.Kariņš atbalstīs konkursu ar divām ceļa zīmēm uz Eiropas Parlamentu Briselē.

Lasīt tālāk …

Aicinām piedalīties Lāčplēša dienas pasākumos!

Skolēni, skolotāji, vecāki!

11.novembrī, Lāčplēša dienā, plkst. 15.00 skolā tiks īstenota Kara muzeja iniciētā un Skrīveru novada domes finansētā akcija – sarkanbaltsarkano lentīšu locīšana. Laipni aicinām kā vecākus, tā skolotājus un skolēnus piedalīties šajā aktivitātē. Paralēli locīšanai, būs iespēja klausīties grupas “Vilki” dziesmas un skatīties filmu “Rīgas sargi”. Lentītes griezīsim un locīsim līdz plkst. 17.45. Pēc tam pulcēsimies pie Skrīveru kultūras centra, lai dodos kopīgā lāpu gājienā līdz kureliešu piemiņas vietai. Lai piedalītos, līdzi jāņem lāpa vai kāds cits gaismas ķermenis, piemēram, sveces! Acinām atbalstīt pasākumu!

Novembra 1.konkursa uzvarētāji -12.a klase!

Edgars Bērziņš, konkursa vadītājs

Novembra 1.konkursā skolēniem biaj iespēja pašiem uzrakstīt 10 aktualitātes, ar ko vairums tika galā gana veiksmīgi – vidējais  rādītājs ir 68%! Konkursā piedalījās 95% 5.-12.klašu skolēni. Suminām 13 skolēnus, kuri ieguva 100% izpildes rādītāju!

Skolas pedagogu aktivitātes rudens brīvlaikā [Papildināts]

www.auv.lv

“Ko es darīju brīvlaikā?” – tādu virsrakstu noteikti, ka kaut reizi esam rakstījuši domrakstam literatūras stundās. Lai sabiedrību informētu par skolotāju aktivitātēm rudens brīvlaikā, lūdzām dalīties paveiktajā. Tāpat skolēni aicināti dalīties ar to, ko paveikuši brīvlaikā! Saraksts pastāvīgi tiks papildināts! 

Lasīt tālāk …

Aizvadīts Pētnieciskais skrējiens 5.-8.klašu skolēniem

Edgars Bērziņš, konkursa vadītājs

Trešdien, 4.novembrī, skolā norisinājās pētnieciskais skrējiens 5.-8.klašu skolēniem ar mērķi paplašināt skolēnu zināšanas un izpratni par Skrīveru novadu, apbūvi, notikumiem, kā arī cilvēkiem, kuri šeit strādā. To pat varētu dēvēt par patriotisko gājienu, kas mijās ar skrējienu, jo, veicot šādus uzdevumus, skolēni daudz tuvāk iepazīst norises dzimtajā pusē, veicinot lokālpatriotismu. Rezultāti tiks paziņoti nākamajā nedēļā, bet līdz tam darām zināmu, ka pāskumā piedalījās 9 komandas, pārstāvot 5 klašu kolektīvus un ātrākā komanda uzdevumus veica 58,56 minūšu laikā, bet lēnākā – 1 stundas un 48,35 minūšu laikā! Nosakot uzvarētāju, tiks ņemti vērā šādi kritēriji:

 • Iegūtie punkti;
 • Skrējiena ilgums;
 • Atbilžu lapas iesniegšanas laiks elektronsikā veidā.

Noslēdzies konkurss “Glītākā makulatūras kaste”!

EKO padome

Rīcības nedēļā( no 2.-6.novembrim) tika organizēts makulatūras kastu konkurss. Eko padomes pārstāvji izstrādāja konkursa nolikumu, kurā tika ietverti vairāki nosacījumi: kastes noformējumam jābūt gatavotam no reiz lietota materiāla, oriģinālam, asprātīgam. Viscentīgākie izrādījās 1.-4. klašu skolēni Īpaši interesants šķita 4.b klases noformējumā attēlotais papīra ceļojums pie cilvēka. Foto galerija!

Vides spēles Rīcības dienu ietvaros

EKO padome

Otrdien, 3.novembrī skolēni tika aicināti iepazīties ar pašu veidotām vides spēlēm. Īsti speciālisti šajā jomā ir Agate Albekeite, Eirana Ostrovska un Liega Krasovska. Spēļu turnīrā tika iekļautas 4 spēles: „Baltijas ronēnu ceļš”, ”Audzēsim mežu!”, „Aizsargājamās dabas teritorijas” un „Zili brīnumi”. Spēļu pasaulē skolēnus ievadīja Elvīra Moisejeva, Agate Albekeite, Monta Kalēja un Austra Pumpure. Uz jautājumu: „Vai spēles patika?” skolēni vienbalsīgi atbildēja: „Ļoti!”. Tas nozīmē, ka šādas saturīgas pēcpusdienas jārīko arī turpmāk. Foto galerija.

Apsveicam Agati un Austru ar godalgu!

Daiga Martinsone, bioloģijas skolotāja

Agate Albekeite un Austra Pumpure ir apbalvoto skolēnu vidū Baltijas jūras projekta konkursā . No Eiropas 203 dalībniekiem tiks apbalvoti 11, bet no Latvijas 40 dalībniekiem- četri. Prieks par meiteņu sasniegumu!

Kopā mēs varam veidot pasauli Daiļāku, Labestīgāku, Patiesāku!

Vija Meroža, direktora vietniece audzināšanas darbā

Skolotājas Santas Krasovskas mudināti, mūsu skolas skolēni piedalījās starptautiskās sabiedriskās kustības „Par tikumību” radošo darbu konkursā, rakstot esejas ”Kas ir tikumība?” 

 • 20.oktobrī skolā tika noformēta Latvijas konkursa darbu izstāde par šo tēmu. 
 • 2.novembrī pie mums viesojās kustības ”Par tikumību” lektore. Ar skolēniem tika analizēti tikumības jautājumi, lasīti eseju fragmenti, apbalvoti skolēni, kuri piedalījās konkursā: Armands Bērziņš, Krista Bikuliča, Kalvis Kalniņš, Zanda Albekeite, Andis Burka un Ilva Viļuma.

Lasīt tālāk …

Rīcības nedēļa skolā

2.11.

 • 1.Starptautiskās sabiedriskās kustības ” Par tikumību” organizatoru lekcija 5.-10.klašu skolēniem “Kopā varam veidot pasauli Daiļāku, Labestīgāku, Patiesāku! Sāksim ar sevi!
 • 2.Zīmējumu, eseju izstāde.

3.11. Klašu konkurss “Glītākā makulatūras kaste”

4.11. Vides spēļu pēcpusdiena.

5.11. Rīcības diena:

 1. 4.11.aicinām Domes darbiniekus, skolēnus, skolas darbiniekus, ciema iedzīvotājus (skrejlapas) 5.11. izmantot dabai draudzīgu transportu, vai iet kājām.
 2. Veicam statistiku, ar kādu transportu dodas darbā, uz skolu parasti.
 3. Veicam statistiku, ar kādu transportu dodas darbā, uz skolu 5.11.
 4. Salīdzinām rezultātus.

Apkopoti “Aktualitāšu konkursa” oktobra 4.nedēļas un mēneša rezultāti

Edgars Bērziņš, konkursa vadītājs

Oktobra 4.konkurss nesa jaunas vēsmas, jo jautājumi, lai arī organizētājuprāt šķita vienkārši, tomēr bija gana liels izaicinājums skolēniem. Līdz ās ierastajam jautājumam par bēgļu jautājumu un aktualitātēm sportā un kultūrā, lielākās grūtības sagādāja frāzes “Es palikšu savā vietā, jūs palieciet savās” autors.

Lasīt tālāk …

11. un 12. klases mācību ekskursijā iepazīst Igauniju

Teksts: Keita Lūse, 11.a klase; Foto: Samanta Monta Galvanovska, 12.b

22. un 23. oktobrī abas 12. klases un 11. klase devās divu dienu ekskursijā uz Igaunijas pilsētiņu Tartu. Tā kā ceļš bija diez gan garš, izbraucām agri no rīta. Laiks pagāja ļoti ātri, jo autobusā valdīja jautra un draudzīga atmosfēra, kā arī gids mūs izglītoja par igauņu kultūru un vēsturi.

Lasīt tālāk …

Līdz 3.novembrim piesaki savu komandu Pētnieciskajam gājienam!

Edgars Bērziņš, konkursa vadītājs

4.novembrī skolā notiks Pētnieciskais gājiens 5.-8.klašu skolēniem! Šogad noteikumi ir nedaudz mainīti, tādēļ lasiet uzmanīgi! Līdzi jāņem pildspalva, paliktnis un viedtālrunis vai foto kamera. Lai pieteiktos, sūti pieteikumu uz konkurss@auv.lv, norādot:

 • komandas nosaukumu,
 • abu dalībnieku vārdus, uzvārdus,
 • pārstāvēto klasi
 • piecus iemeslus, kādēļ Jūs esat labākā komanda!

Galvenā balva labākajai komandai – ESCAPE ROOM apmeklējums Rīgā!

Skolas mājas lapa un TV gaida Jūsu ierosinājumus

www.auv.lv un AUV TV

Skolēni, skolotāji, skolas darbinieki, mājas lapas un skolas televīzijas skatītāji!
Mēs vienmēr vēlamies sasniegt augstākus rezultātus, vai ne? Ņemot vērā, ka skolas mājas lapa darbojas  3 gadus un skolas televīzija AUV TV jau ir aizvadījusi pirmo raidījumu, lūdzu, sniedziet savas idejas, priekšlikumus, komentārus, veicinošu kritiku un, protams, uzslavas, rakstot mums:

 • Saistībā ar mājas lapu: ierosinajumi@auv.lv;
 • Saistībā ar skolas televīziju AUV TV: tv@auv.lv!

Veiksmīgi starti mini handbola turnīrā “Salaspils 2015”

Aldis Rakstiņš, sporta skolotājs
24.oktobrī Salaspilī mini handbola turnīrā piedalījās 31 komanda no Ulbrokas, Jūrmalas, Auces, Salaspils, Dobeles, Vaiņodes, Ogres, Vangažiem, Rīgas un Skrīveriem. Mūsējiem 3.klašu grupā – 2.vieta; 4.klašu grupā – 1. un 3.vieta. Lai noskaidrotu pirmo vietu, nācās izpildīt pat pēcspēles metienus pret Dobeles komandu, kur izšķirošos vārtus guva Kristers Škapars, jo spēles pamatlaiks beidzās ar neizšķirtu rezultātu.

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt