Skolas absolventa Alvja Krasovska darinātais velniņš iepriecinās mazos pacientus Rīgas slimnīcas dārzā

Ance Liepa, www.staburags.lv

Latvijas Amatniecības kameru plenērā Kuldīgā tapuši pasaku tēli — koka skulptūras, kuras dāvinās Bērnu slimnīcai Rīgā. Turp ceļos vairāku Somijas un Latvijas topošo galdnieku darbi, arī skrīverieša Alvja Krasovska, Rīgas Amatniecības vidusskolas audzēkņa, darinātais velniņš.

Lasīt tālāk …

11.a klases skolēni viesojas LR Ministru kabinetā un Saeimā

Anna Fedotovska, 11.a klases skolniece

2014./2015. mācību gada garumā Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā 6.-12. klašu skolēni piedalījās aktualitāšu konkursā, kur labākie tika apbalvoti gan individuāli, gan klašu grupās.Starp vidusskolas klasēm mēs bijām tie, kas visa gada garumā uzrādīja vislabākos rezultātus jeb 81,4% un balvā ieguvām iespēju doties ekskursijā uz Latvijas Republikas Saeimu un Ministru kabinetu.

Lasīt tālāk …

Koncerts un pētnieciskā darba “Mežs un kustība” apbalvošana

Vija Meroža

Pēdējā skolas dienā dramatiskā pulciņa dalībnieki vasaras noskaņojumam parādīja mūziklu “Kas notiek Burbuļciemā?”, kuru Dziesmu svētku laikā dosies rādīt arī Rīgā. Arī mūzikas skolas skolēni bija sagatavojuši muzikālu pārsteigumu, gadu noslēdzot. Tas vēl nebija viss – 5.-8. klašu skolēni uzzināja pētnieciskā darba “Mežs un kustība” rezultātus un saņēma balvas, kurā sacentās 5.-6. un 7.-8. klašu grupu skolēni. Tā kā pašakuma dienā lija lietus, tad dažas ieplānotās aktivitātes nevarēja notikt, bet pētniecisko darbu bija jāpilda, tikai nedaudz izskrienot ārā, jo skolotāji bija sagatavojušies arī šādiem apstākļiem! Pētnieciskajās sacensībās pirmo vietu ieguva 5., 7. un 8.b klases skolēni, otro vietu – 6.a un 8.a klases, bet 3. vietu – 6.b klases skolēni. Kā papildus aktivitāti – šaušanu no pozīcijas stāvus – organizēja vēstures skolotājs Edgars Bērziņš. Goda nosaukumu “Unikāls šāvējs” izpelnījās Lēlis Nauris (6.b), Ērika Vaira Leopolde ( 7.a), Ronalds Smilškalns (5.a) un Madara Meldere( 8.b). Lai visiem jauka vasara! Foto atskats pieejams GALERIJĀ!

“Uzņēmēju dienā” klašu kolektīvi apmeklē dažādus uzņēmumus

www.auv.lv

Par tradīciju kļuvusī “Uzņēmēju diena” šogad norisinājās 28.maijā, kad skolēni ar klašu audzinātājiem devās lūkot, ar ko nodarbojas vietējie uzņēmēji. Lūk, atskats, kā veicās! Foto atskats pieejams GALERIJĀ!

  • 10.aklase un 11 b.klase viesojās bistro, restorānā un viesnīcā – “Klidziņa”. Sākumā  tika pastāstīts ar ko uzņēmums nodarbojas, cik darbinieku strādā, tika sniegta informācija par skolēnu vasaras darba iespējām un izaugsmi. Sniedza vairākus ieteikumus, kas būtu jāņem vērā darbojoties un dibinot savu uzņēmumu šajā sfērā. Tālāk sekoja neliela ekskursija pa pašu viesnīcu. Tika parādīta gan konferenču zāle, gan visai mājīgie numuriņi.
  • Uzņēmējdienās, 8.b klase devās uz suņu audzētavu „ZAK de LUX”, kur mūs sagaidīja audzētavas īpašniece Tatjana Pieli. Viņa mums pastāstīja par suņiem, par to, kā viņi māca cilvēkiem kļūt atbildīgiem. Suņi bija lieliski, mīlīgi un paši ar savu raksturiņu. Visiem suņi patika un katrs vēlējās sev jaunu draugu.
  • 6. a klase devās uz Aizkraukli pie divām pasaulslavenām māksliniecēm-keramiķēm- latvietes Ingūnas Skujas un amerikānietes Melisas Braden. Mūs aizveda Elīzas mamma, skolotājas Gunas vīrs, Mikus mamma un vizuālās mākslas skolotāja Ināra. Kad mēs nonācām pie keramiķēm, mūs sagaidīja divi, mīļi sunīši un pašas mākslinieces arī. Varēja redzēt, ka keramiķes dzīvo taupīgi un daudzas, šķietami nederīgas lietas izmanto, lai uztaisītu dažādas lietas no māla. Sākumā mums pastāstīja daudz jaunus faktus un interesantas lietas. Vēl mums izrādīja māju un aizveda uz darbnīcu. Darbnīcā arī visu izrādīja un pastāstīja. Mums pašiem arī ļāva darboties, tāpēc iedeva materiālus un formiņas, ar tām devāmies ārā, lai darbotos. Visi taisīja ļoti skaistas, dažādas, interesantas lietas. Ļoti skaistas sanāca rozītes un dzīvnieciņi. Mēs arī neizpalikām bez izkustēšanās un sporta aktivitātēm, tāpēc tikām uz laukuma un spēlējām futbolu. Visi apmierināti atbraucām mājās un gaidījām savus darbiņus, jo tos vēl nepaspēja apdedzināt. Mums ļoti patika ekskursija.

Izlaidumi AUSV

Lielākais mākslas darbs ir un paliek jēgpilna dzīve, tāda, kas, par spīti šķēršļiem, piepilda indivīdā dusošās iespējas.  /Aut.nezināms/

Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā izlaidumi notiks šādos laikos:

  • 12. klasei – 2015.gada 6.jūnijā pl. 15.00 skolas sporta zālē;
  • 9.klasēm – 2015.gada 13.jūnijā pl. 15.00 skolas sporta zālē.

IMG_20150525_162620 9-kl-izlaidums

“Aktualitāšu konkursa” uzvarētājas viesojas ChaulaTV

www.auv.lv, foto: ekrānšāviņš no intervijas

Otrdien, 26.maijā, “Aktualitāšu konkursa” uzvarētājas Patrīcija Zālīte (7.a) un Lelde Kalniņa (11.a) un konkursa vadītājs skolotājs Edgars Bērziņš viesojās ChaulaTV, kur tiešraidē runāja par konkursu, tā organizēšanu, apbalvošanas ceremoniju, skolēnu veikumu un vienojās par sadarbību nākamajā gadā: ChaulaTV uzaicināja nākamā mācību gada uzvarētājus eksursijā uz ChaulaTV studiju un klātienē pstāstīt par pveikto.

Tikšanās ar skolotāju, treneri un čempioni H.Eģīti

Anda Kudiņa, 3.a klases audzinātāja

26.maijā 3.a klase uzaicināja uz savu klasi ciemos skolotāju Helēnu Eģīti . Viņa pastāstīja par sevi un skolotāju A.Eģīti. Visiem bija milzīgs pārsteigums par daudzajām medaļām un citiem apbalvojumiem. Paldies skolotājai par padomu, kuru deva jaunajiem handbolistiem.

3.b klases skolēni dara klases vidi krāsaināku

www.auv.lv

Pateicoties 3.b klases audzinātājas O.Urtānes iniciatīvai, 25.maijā klases skolēni paveikuši darbiņu klases vides uzlabošanā, pārkrāsojot krēslus un dodot tiem jaunu dzīvi. O.Urtāne skaidro, ka tā ir iespēja padarīt klases telpu simpātiskāku bērniem un pēc labi padarīta darba baudīt tā augļus. Vērojot skolēnus darbībā, varēja redzēta, ka skolēni darbu veica ar lielu apzinību un interesi, kas ir apsveicami! 

“Aktualitāšu konkurss” noslēdzies; P.Zālītei un L.Kalniņai – I vieta un planšetdators!

Edgars Bērziņš, konkursa vadītājs, foto: A.Katajs-Paeglis

Esam godam aizvadījuši 2014./2015.mācību gada “Aktualitāšu konkursu”* 6.-12.klašu skolēniem. 25.maijā notika konkursa apbalvošanas ceremonija, kurā atskatījāmies uz mācību gada laikā paveikto un apbalvojām labākos no labākajiem gan individuālajās, gan klašu sacensībās. Šis ir konkursa apaļās jubilejas gads – apritējuši 10 gadi, kuru laikā konkurss organizēts, sākotnēji bijušās vēstures skolotājas Māras Burkas vadībā tikai 12.klašu, vēlāk visas vidusskolas un pašlaik manā vadībā – 6.-12.klašu grupā. Foto atskats pieejams GALERIJĀ!

Lasīt tālāk …

O.Ģigulim 3.vieta Atklātajā matemātikas olimpiādē

Ilze Gaņina, matemātikas skolotāja

26. aprīlī Rīgā norisinājās Atklātā matemātikas olimpiāde. Ar prieku paziņojam, ka 6.a klases skolnieks Oto Ģigulis ir saņēmis trešo vietu. 2014. gada 31. maijā plkst. 10:30 notiks svinīgā apbalvošana Latvijas Universitātes Lielajā aulā. Apsveicam Oto un skolotāju Raisu Skrimbli.

Pirmklasnieki izspēlē teiku par Lāčplēsi

Katrīna: 25.maijā 1.a un 1.b klase kopā ar audzinātājām devās ekskursijā uz Lielvārdes muzeju. Tā bija vislabākā diena!
Ernests: Man patika gides stāstījums par Lāčplēša dzīvi, kā viņš visiem centās palīdzēt. Man ļoti patika izbraukums.
Anete: Man ļoti patika, kad gide stāstīja par pilīm Lielvārdē. Skolēni no mūsu klasēm kopā ar gidi spēlēja teātri par Lāčplēsi. Tas man likās ļoti forši!
Linards: Es redzēju Daugavu, kur iekrita Melnais vīrs un Lāčplēsis. Ekskursija bija interesanta.
Līga: Man patika stāsts par kādu sievieti, kura spokojās pilsdrupās. Man vēl patika akmens – Lāčplēša gulta.
Krista: Mēs izspēlējām teiku par Lāčplēsi. Pie muzeja lielais akmens ir Lāčplēša gulta, bet mazais – Sega.
Amanda: Man patika skats pie Daugavas, patika kāpelēt pa Lāčplēša lielo gultu un pastaigāties pa parku.
Hugo: Tā bija lieliska ekskursija!

4.klašu skolēnu brauciens pavasarī [Papildināts ar foto!]

Katrīna Celmiņa, 4.klase

Šis būs stāsts par 4.klases ekskursiju. Piektdien, 22.maijā, pēc vairākām aukstām nedēļām beidzot ausa saulains rīts un šķita, ka būs skaista diena. Pulksten 8.30 no rīta, mēs – 21 skolēns, 14 vecāki un viena skolotāja, devāmies ceļā uz Bausku. Ceļš bija garš, bet visu laiku bija ko darīt. Pa ceļam daži bērni un mammas jau sāka ēst savu līdzi paņemto maizīti. Citi runājās par to, kas mūs sagaida alus un kvasa ražotnē.

Lasīt tālāk …

Dabaszinātņu dienā Secē piedalās trīs skolas 6.klašu skolēni

Evija Mārtiņa, 6. a klase

21. maijā trīs sesto klašu skolēni Oto Ģigulis, Emīls Valdmanis un es devāmies uz Seci, kur notika Dabaszinību diena. Šāds pasākums notika pirmo reizi, jo parasti tika organizēta dabaszinību olimpiāde. No rīta bija kafija, kā arī muzikāls sveiciens no Seces skolēniem. Tālāk bija jāveic dažādi uzdevumi grupiņās. Mūs sadalīja tā, lai kopā būtu dažādu skolu skolēni. Pēc pusdienām izspēlējām Seces skolēnu sagatavotās vides spēles. Man patika šī diena.

Lasīt tālāk …

Ekskursija uz Lietuvu

Ramona Barkāne, 10.klase

21., 22. maijā 10. un abu 11. klašu skolēni devās divu dienu mācību ekskursijā uz skaisto kaimiņvalsti Lietuvu, kur apskatījām Viļņas vecpilsētu, Lietuvas dabu un iepazināmies arī ar daļu interesantās kultūras. Iebraucot Lietuvā, mūs ikvienu pārņēma patīkams satraukums par gaidāmajām aizraujošajām divām dienām, kas mums vel bija priekšā.

Lasīt tālāk …

Ekskursija pa Vidzemi

Ilva Lāce, 9.a klase

Ceturtdien, 7.maijā, abas devītās klases devās pēdējā kopīgajā ekskursijā, kuru vadīja mūsu fantastiskais gids Roberts Ķipurs. Pirmais objekts tika apskatīts jau deviņos no rīta – mežabrāļu bunkurs, kurš atrodas Ieriķu apkaimē. Mēs tajā iekšā nebijām, tomēr apskatījām no ārpuses un pēc gida stāstītā centāmies saprast, kā dzīvoja Nacionālie partizāni.

Lasīt tālāk …

2.klašu ekskursija uz Koknesi un Ķeipeni

Līva Lavrenova, 2.klase

Mēs, 2.klases skolēni, 20.maijā bijām ekskursijā uz Koknesi un Ķeipeni. Koknesē mēs bijām Mazajā kāpā uz ādas apstrādi. Mums stāstīja, ka ādas izstrādājumus gatavo Latvijā no tiem dzīvniekiem,kas pie mums ir daudz.Es uzzināju,ka ādu iegūst arī no laša.Pēc tam mēs taisījām atslēgu piekariņus. Varēja izvēlēties, kādu trafaretu izgatavos. Es izvēlējos burtu L un rozi. Strādāt ar ādu ir grūts darbs.

Lasīt tālāk …

Pēdējais zvans 12.klasei

Anna Fedotovska, 11.klase 

15.maijā, Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā, tā pat kā citur Latvijā notika Pēdējais zvans. No rīta 12-tie devas uz pēdējo audzināšanas stundu, kuru organizēja 11. klašu jaunieši. Pēc ienākšanas klasē uz ekrāna parādījās virsraksts – “Elektronu bilances vienādojumu jonu kristalrežģa veidošanās amonjaka oksīda un hidrolīzes elektronu rezultātā”-, kas diez gan nepatīkami pārsteidza 12-tos, it sevišķi tad, kad ieminējās par to, ka šajā stundā būs iespēja paaugstināt vai tieši otrādi- pazemināt savu vidējo atzīmi ķīmijā. Tas, protams, bija tikai “ķīmiķu klases” joks, un pašai prezentācijai nebija nekādas saistības ar ķīmiju vai atzīmju pacelšanu- tā sastāvēja no atjautības jautājumiem, kuri sākotnēji tika uzdoti visiem kopā, bet pēc tam grupās, un tika izvēlēts uzvaretājs no katras grupas, kas ieguva balviņu. 

Lasīt tālāk …

Valsts ieskaišu un eksāmenu grafiks

www.visc.gov.lv

Valsts pārbaudes darbu norises darbību laiki 3.klasei [PDF] un 6.klasei [PDF]. Valsts pārbaudes darbu norises darbību laiki 9.klasei: Latviešu valoda latviešu mācībvalodas izglītības programmās 9. klasei [PDF], Svešvaloda 9. klasei [PDF], Matemātika 9. klasei [PDF], Latvijas vēsture 9. klasei [PDF]. Valsts pārbaudes darbu norises darbību laiki 12.klasei: Angļu valoda 12. klasei [PDF], Vācu valoda 12.klasei [PDF], Krievu valoda (svešvaloda) 12.klasei [PDF], Latviešu valoda 12. klasei [PDF], Matemātika 12. klasei [PDF], Informātika vidusskolai [PDF], Latvijas un pasaules vēsture 12. klasei [PDF], Bioloģija 12. klasei [PDF], Fizika 12. klasei [PDF], Ģeogrāfija vidusskolai [PDF], Ķīmija 12. klasei [PDF], Ekonomika vidusskolai [PDF]

Aizvadīts olimpiāžu uzvarētāju apbalvošanas pasākums

www.auv.lv

Trešdien, 13.maijā, izziņas un eksperimentu centrā “Lielvārdi” notika olimpiāžu, konkursu un skašu dalībnieku apbalvošanas pasākums. Tas pulcēja labākos skolas skolēnus, kuri aizstāvējuši skolas godu dažādās intelektuālās sacensībās kā skolas, tā reģiona un valsts mērogā. Tāpat tika sumināti arī skolotāji par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādēm un konkursiem. Skolas direktors uzsvēra: “Ir svarīgi, ka mēs atceramies par labo, jo labais vairo labo”. Apsveicam olimpiāžu uzvarētājus un skolotājus, kuri viņus sagatavoja konkursiem vai olimpiādēm! Foto atskats pieejams GALERIJĀ!

Lasīt tālāk …

Aizvadīta Baltijas jūras projekta konference

Eirana Ostrovska, 8.a klase

8. maijā – Jūrmalā, Pumpuru vidusskolā norisinājās Baltijas jūras projekta konference par tēmām: „Kā top laika ziņas? Laikapstākļu izmaiņas Latvijā” un „Baltijas jūras eitrofikācija un klimata pārmaiņas”. Pēc lekcijām bija nodarbības ārā pie Baltijas jūras, katras skolas pārstāvji bija savas komandas sastāvā.

Lasīt tālāk …

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt