5.-12. klašu skolēni apliecina savu radošumu “Erudītu konkursā”

Edgars Bērziņš, konkursa vadītājs; Foto: P.Plikša (10.a klase)

Ik semestri skolā norit Erudītu konkurss, kura laikā skolēni sacenšas erudīcijā dažādās zinātņu jomās. Šoreiz uzmanība tika pievērsta mājturības, EKO, bioloģijas, fizikas un vēstures jomām. Neizpalika arī komandu kapteiņu sacensības, kur katras komandas runasvīrs/runassieva apliecināja savu radošumu, piedāvājot pēc iespējas vairāk un dažādākus variantus, kā pielietot … ķieģeli. Balvas, protams, daudzsološas – skaisti ceļojošie kausi un medaļas pirmo trīs vietu ieguvējiem sadarbībā ar SMU “Skrīveru ekskursijas” un saldas pateicības balvas no “Skrīveru pārtikas kombināts”. Kā komandām gājis un kādas atbildes sniedza komandas kapteiņi, uzzināsim otrdien, 24.novembrī plkst. 12.20! Tikmēr laiks ielūkoties foto atskatā!

Sirsnīgs paldies konkursa organizēšanā V.Merožai (EKO joma), S.Rūzei (fizikas joma), D.Martinsonei (bioloģijas joma) un D.Podvinskai (mājturības joma)!

Apsveikums Valsts svētkos

Skolas direktors sirsnīgi sveic skolas skolēnus, skolotājus,

tehniskos darbiniekus, kā arī skolas sadarbības partnerus

Latvijas Republikas 97. gadadienā!

Esam izcīnījuši godpilno 8.vietu Daudzīgā aicinājuma skolu reitingā kopumā un 2.vietu matemātikā!

Aija Zvaigznīte, Latviešu valodas skolotāja; Foto: A.Rakstiņš

12. novembrī tikām uzaicināti Vidzemes koncertzālē “Cēsis” piedalīties svinīgajā ceremonijā, kurā  apbalvoja 55 Latvijas skolas, kuru absolventiem bijuši vislabākie sasniegumi centralizētajos eksāmenos. Šoreiz lauku skolu kopvērtējumā esam 8.vietā, taču īpaši labi sasniegumi ir matemātikā – 2.vieta Latvijā lauku vidusskolu grupā.  Paldies visiem skolotājiem par darbu, kā arī paldies 12.klases absolventiem, kuri skolotāju sniegtās zināšanas prata izmantot eksāmenos.

Lasīt tālāk …

Dabaszinību diena šoreiz notiek Secē

Teksts: Katrīna Jukna, 6. klase; Foto: D.Martinsone

No mūsu klases tika izvirzīti trīs skolēni dalībai Dabaszinību dienā Secē 11.novembrī: Kalvis Kalniņš, Zanda Albekeite un es. Mēs darbojāmies grupās un iepazināmies ar dažādām ekosistēmām, noteicām dabas objektus pēc taustes, atpazinām koku koksni, ķērpjus, dažādus upes iemītniekus. Visgrūtāk gāja ar koku atpazīšanu, pirmo reizi iepazinām peldošo ezerriekstu. Pēc tam sekoja radošais darbs- plakātu vai kolāžu veidošana un prezentēšana. Šādu pasākumu rīkošana saliedē skolēnus un ir iespēja iegūt jaunus draugus. Foto atskats pieejams GALERIJĀ.

Skolas padomes sastāvs 2015./2016. mācību gadā

Informācijai: Skolas padome ir koleģiāla pašpārvaldes institūcija, kas darbojas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem, Skolas nolikumu un Skolas padomes reglamentu.

Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas
Skolas padome 2015./2016. mācību gadā

Lasīt tālāk …

K.Kalniņš un R.Smilškalns (6.a) uzvar Pētneiciskajā gājienā 5.-8.klašu skolēniem

Edgars Bērziņš, konkursa vadītājs

Patriotisko dziesmu konkursa laikā tika apbalvotas tās komandas, kuras piedalījās Pētnieciskajā gājienā 5.-8.klašu skolēniem. Apsveicam K.Kalniņu un R.Smilškalnu (6.a klase, komanda “G.A.L.V.A.”), kuri ieguva I vietu un galveno balvu – Escape room apmeklējumu Rīgā. Savukārt II vietu ieguva P.Pļenkova un K.Verpele (7.b klase, komanda “Greipfrūti”), bet III vietu – D.Eihe un A.Pronovs (7.b klase, komanda “Andrixx”). Paldies arī komandai “Susuri (6.aklase, K.P.Jukna un S.Katiņa) par dalību! Konkursu atbalstīja SMU “Skrīveru ekskursijas” un Skrīveru pārtikas kombināts. Foto galerija.

Pieminot Lāčplēša dienu, skolēni piedalās lentīšu locīšanā un lāpu gājienā [Papildināts ar foto galeriju]

Edgars Bērziņš, vēstures skolotājs. Foto: ekrānšāviņš (AUV TV)

Šogad, pieminot Lāčplēša dienu, sadarbībā ar Skrīveru novada domi, tika īstenota sarkanbaltsarkano lentīšu locīšana. Pasākums tika īstenots, sekojot Latvijas Kara muzeja aicinājumam. Pēc lentīšu locīšanas skolēni devās uz Kultūras centru, no kura sākās lāpu gājiens uz Jāņa Kureļa vadītās t.s. Kureļa grupas piemiņas vietu. Foto galerija.

Lūk, aculiecinieka video par lentīšu locīšanu!


Lūk, aculiecinieka video par lāpu gājienu!

Mārtiņdienas tirdziņā tiekas 1.-4.klašu skolēni

www.auv.lv

Jau vairāku gadus skolā kā tradīcija ir nostiprinājies Mārtiņdienas tirdziņš, kurā “tirgojas” 1.-4.klašu skolēni. Šogad tika piedāvāta iespēja sagatavot rotas, spēles un citas pašgatavotas lietas ikvienam, kas vēlējās tās iegādāties. Paldies skolēniem par aktīvu iesaistīšanos un vecākiem par līdzdarbošanos. Foto galerija

Ierindas skate aizvadīta godam [Papildināts]

www.auv.lv. Foto: D.Martinsone, S.Krasovska, D.Vancāne-Viļuma

Otrdien, 10.novembrī, skolā notika Ierindas skate, kuras laikā 9.-12. klašu skolēni sacentās prasmēs ierindas mācībā – soļošanā uz vietas un kustībā, kā arī individuāli un komandā. Šogad mūs ierindas skates laikā apciemoja arī viesi no Latgales. Apsveicam 12.b klasi ar iegūto 1., 12.a klasi – 2. un 10.b klasi – 3.vietu! Foto galerija

Izveido skolas salidojuma “Skrīveru skolai – 150” LOGO!

Danute Podvinska, konkursa vadītāja

Tuvojas Andreja Upīša Skrīveru vidusskolai ļoti nozīmīgs pasākums – 150. dzimšanas diena. Pilnā sparā notiek sagatavošanās darbi skolas salidojumam. Lai padarītu sakidojumu īpašāju, izsludinām konkursu, kurā jāuzzīmē grafisks risinājums jubilejas atpazīšanas zīmei – LOGO.  

Lasīt tālāk …

Jaunsargu ekskursija uz NBS Gaisa spēku bāzi Lielvārdē

Alise Leitāne, 9.b klase

Šā gada 5.novembrī apvienotā Skrīveru un Jaunjelgavas 514.jaunsargu vienība devās ekskursijā uz NBS Gaisa spēku bāzi Lielvārdē, kur lidlaukā notika Atvērto durvju diena, kuras laikā arī jaunsargi izmantoja iespēju apskatīt tajā pieejamos lidaparātus.

Lasīt tālāk …

„Pēddziņi” – vieni no labākajiem „pēdotājiem”!

Ilva Viļuma, 10.a klase. Foto: L.Miezīte un Eiropas Kustības Latvijā

5.novembrī pludmales sporta centrā „Brazīlija” notika projekta „Eiropas pēdas Latvijā 2015” noslēguma pasākums. Tajā tika apbalvotas tikai 10 pašas labākās un veiksmīgākās komandas, kas izvietojušas slēpņus projekta ietvaros. Kopumā Latvijā skolēni „izlikuši” 99 slēpņus, sērijas 100. slēpnis gaidāms 2018. gada novembrī – kā dāvana Latvijai. Taču, manuprāt, vislielākā dāvana mums pašiem bija iespēja satikt pasaules čempionus Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu.

Lasīt tālāk …

Agate Albekeite un Austra Pumpure piedalās TV spēlē “Gudrs, vēl gudrāks”

Daina Vancāne-Viļuma, 8.a klases audzinātāja

5.novembrī 8.klases meitenes Agate Albekeite un Austra Pumpure piedalījās TV spēlē “Gudrs, vēl gudrāks”, lai pārliecinātos par savām vispusīgajām zināšanām. Rīta ierakstā piedalījās Agate, bet pēcpusdienas – Austra. Spēlei, kā zināms, ir 4 kārtas, un par tradīciju ir izveidojies jautājumu kopums, ar ko sākas katra kārta- pirmā kārta sākās ar latviešu valodas un literatūras jautājumiem. Agate visās kārtās turējās līderos un ieguva 1.vietu. Visaizraujošākais, šķiet, bija vērot Rīgas Tehniskās universitātes sagatavotos eksperimentus. Austrai fināls gan gāja secen, bet Agates startu nākamajā kārtā skatieties LTV1 4.decembrī plkst. 19.00.

Aizvadīts Jaunsargu pašpārvaldes seminārs

Alise Leitāne, 9.b klases skolniece, 514. Skrīveru jaunsargu vienības reportiere

Kādā saulainā rudens dienā 15 jaunsargi devās uz jaunsargu pašpārvaldes semināru Siguldā, kas norisinājās no 22. līdz 24. oktobrim. Semināra galvenais uzdevums bija sagatavot pašpārvaldes dalībniekus 4. Jaunsardzes konferencei, kura norisināsies no 4. līdz 5. decembrim Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā.

Lasīt tālāk …

Skolā notika iekļaujošās izglītības, logopēdu un speciālo pedagogu Metodiskās apvienības seminārs

Marianna Miška, speciālais pedagogs, logopēde

5.novembrī skolā notika Iekļaujošās izglītības logopēdu un speciālo pedagogu MA sanāksme – pieredzes apmaiņas seminārs. Tajā piedalījās 12 logopēdi un speciālie pedagogi no Skrīveriem, Aizkraukles, Jaunjelgavas, Daudzeses, Seces un  Neretas. 

Lasīt tālāk …

Noskaidroti ORIGAMI veidošanas konkursa uzvarētāji

Ināra Plakane, konkursa vadītāja

Noslēdzies origami darbu veidošanas konkurss “Izdaiļosim skolu, svinot valsts svētkus”. Skolēniem origami tehnikā bija  jāveido rotājumi, kurus varētu izmantot svētku  noformējumam  Latvijas dzimšanas dienā. Visatsaucīgākā bija sākumskola, kur īpaši jāuzteic 3.a klase ar audzinātāju Maiju Arcihoviču un 4.a klase un audzinātāja Anda Kudiņa. Origami veidošanā iesaistijās arī 7.a klase. Īpašs paldies Evijai Mārtiņai. Paldies visiem, kas atbalstija konkursu un iesaistījās skolas svētku noformēšanas darbos. Minētās klases un skolēni tiks apbalvoti koncerta “Tev, Latvija!” laikā!

Skolā viesojas EP deputāts K.Kariņš [Papildināts]

www.auv.lv

Ceturtdien, 5.novembrī, ar skolas 8. un 10.-12. klašu skolēniem tikās EP deputāts Krišjānis Kariņš. Sadarbība ar K.Kariņu tika izveidota aizvadītajā mācību gadā Aktualitāšu konkursa ietvaros. Šogad K.Kariņš atbalstīs konkursu ar divām ceļa zīmēm uz Eiropas Parlamentu Briselē.

Lasīt tālāk …

Aicinām piedalīties Lāčplēša dienas pasākumos!

Skolēni, skolotāji, vecāki!

11.novembrī, Lāčplēša dienā, plkst. 15.00 skolā tiks īstenota Kara muzeja iniciētā un Skrīveru novada domes finansētā akcija – sarkanbaltsarkano lentīšu locīšana. Laipni aicinām kā vecākus, tā skolotājus un skolēnus piedalīties šajā aktivitātē. Paralēli locīšanai, būs iespēja klausīties grupas “Vilki” dziesmas un skatīties filmu “Rīgas sargi”. Lentītes griezīsim un locīsim līdz plkst. 17.45. Pēc tam pulcēsimies pie Skrīveru kultūras centra, lai dodos kopīgā lāpu gājienā līdz kureliešu piemiņas vietai. Lai piedalītos, līdzi jāņem lāpa vai kāds cits gaismas ķermenis, piemēram, sveces! Acinām atbalstīt pasākumu!

Novembra 1.konkursa uzvarētāji -12.a klase!

Edgars Bērziņš, konkursa vadītājs

Novembra 1.konkursā skolēniem biaj iespēja pašiem uzrakstīt 10 aktualitātes, ar ko vairums tika galā gana veiksmīgi – vidējais  rādītājs ir 68%! Konkursā piedalījās 95% 5.-12.klašu skolēni. Suminām 13 skolēnus, kuri ieguva 100% izpildes rādītāju!

Skolas pedagogu aktivitātes rudens brīvlaikā [Papildināts]

www.auv.lv

“Ko es darīju brīvlaikā?” – tādu virsrakstu noteikti, ka kaut reizi esam rakstījuši domrakstam literatūras stundās. Lai sabiedrību informētu par skolotāju aktivitātēm rudens brīvlaikā, lūdzām dalīties paveiktajā. Tāpat skolēni aicināti dalīties ar to, ko paveikuši brīvlaikā! Saraksts pastāvīgi tiks papildināts! 

Lasīt tālāk …

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt