Noslēgusies 2.klašu kombinētā olimpiāde

Inese Uzula

Apsveicam 2.klašu kombinētās olimpiādes uzvarētājus!

1.vieta – Terēze Barkāne 2.a
2.vieta – Alise Cedere 2.b
3.vieta – Veronika Smirnova 2.a, Sanija Vasiļjeva 2.b
Atzinība – Alma Pumpure 2.b, Artūrs Novickis 2.b, Alise Melle  2.a, Rainers Jirgens 2.a, Beāte Rumpāne 2.b, Lauris Gints 2.a

Ansamblis viesojas Pļaviņās [Papildināts ar 2.rindkopu un foto]

Silva Upeniece, ansambļa vadītāja

2014. g. 11. februārī Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas jauktais vokālais ansamblis devās uz Pļaviņu novada ģimnāziju, kur piedalījās starpnovadu skolu vokālo kolektīvu koncertā. Mūsu skolas vokālajam ansamblim uzstāšanās bija arī kā mēģinājums skolu vokālo ansambļu skatei. Koncertā piedalījās arī Pļaviņu bērnu mūzikas skolas kolektīvi un ģimnāzijas jauktais koris, ar kuru vakara otrajā daļā mielojās pie kopīga tējas galda.
2014. g. 21. februārī ansamblis startēja starpnovadu skolu vokālo ansambļu konkursa “Balsis” 1. kārtā Aizkrauklē. Pēc veiksmīga muzikālā priek'[snesuma snieguma dziedošais kolektīvs izcīnīja 1. pakāpi un iespēju piedalīties konkursa 2. kārtā – Zemgales reģiona skatē. Tas notiks 15. martā Jūrmalā Majoru mūzikas skolā.

Konkursa „Dzimtas stāsti. Ar saknēm Latvijā” uzvarētājs 10.-12.klašu grupā – Rūdis Eiduks, 12.a klase

www.auv.lv

Dzimtās valodas dienā tika apbalvoti konkursa „Dzimtas stāsti. Ar saknēm Latvijā” uzvarētāji. Latviešu valodas aģentūra Eiropas Valodu dienā 2013 izsludināja konkursu skolu jaunatnei „Dzimtas stāsti. Ar saknēm Latvijā”, kura mērķis – popularizēt latviešu valodu, sekmēt piederības sajūtu Latvijai, rosināt skolēnus izzināt savas dzimtas vēsturi, tādējādi stiprinot nacionālo pašapziņu. 10.-12.klašu grupā 12.a klases skolēnam Rūdim Eidukam – 1.vieta (skolotāja Santa Krasovska), bet skolas absolventam Alvim Krasovskim – 3.vieta! Apsveicam! Ar Rūda Eiduka darbu var iepazīties šeit!

Lasīt tālāk …

Aktualitāšu konkursā pārliecinoši uzvar 7.a klase (februāra 2.nedēļa)

Edgars Bērziņš, vēstures skolotājs

Turpinot ierasto tradīciju, arī februāra 2.nedēļā tika iztaujāti skolēni ar mērķi pārbaudīt, vai skolēni interesējas par aktualitātēm valstī, pasaulē dažādās jomās. Februāra 2.nedēļa nes pārsteigumu: 1.vietā – 7.a klase, kurai seko 10.b un 11.a klases! Līdzšinējie favorīti 12.a klase – tikai 5.vietā!

Erudītu konkurss

Edgars Bērziņš, erudītu konkursa vadītājs

Kā ierasts, arī šajā pavasarī skolā norisināsies erudītu konkursa II kārta gan 5.-8., gan 9.-12.klašu grupās. Šis mācību gads ir īpašs, jo tiks apbalvota labākā komanda katrā klašu grupā un saņems ceļojošo kausu. Kā redzams afišā, erudītu konkursi notiks trešdien (5.-8.klasēs, pl.14.40) un ceturtdien (9.-12.klases, pl.15.30). Apbalvošana (II erudītu konkursa un kausu pasniegšana) paredzēta pirmdien, 03.03.2014 pl.12.20 aktu zālē!

Zināmi skolas 4.klašu matemātikas un latviešu valodas olimpiāžu rezultāti

Inese Uzula

APSVEICAM Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas 4. klašu skolēnu matemātikas olimpiādes uzvarētājus:
1. VIETA- Gunārs Jānis Ozoliņš
2. VIETA- Kalvis Kalniņš
3.VIETA- Zanda Albekeite, Alvīne Bazule, Katrīna Paula
ATZINĪBA- Ronalds Smilškalns, Rainers Renārs Boļšijs, Kristaps Lubiņš, Jānis Straume, Sintija Leitāne, Solvita Katiņa

APSVEICAM Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas 4. klašu skolēnu latviešu valodas olimpiādes uzvarētājus!
1. VIETA- Kalvis Kalniņš
2. VIETA- Katrīna Paula Jukna
3. VIETA- Zanda Albekeite, Sintija Leitāne
ATZINĪBA- Jānis Straume, Ronalds Smilškalns, Alvīne Bazule, Franciska Jermuša

„Gudrs, vēl gudrāks” finālā startē Liega Krasovska

Eirana Ostrovska, 7.b klase

Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas skolniece Liega Krasovska 20. februārī jau otro reizi devās pārstāvēt mūsu skolu un pierādīt savas zināšanas, erudīciju fināla spēlē. Iepriekšejā, pirmajā reizē atbalstītāji bija 11, bet jau finālā atbalstīt bija gatava visa klase – 17 skolēni kopā ar klases audzinātāu Ināru Plakani.

Lasīt tālāk …

Jauns rīks skolotājiem un skolēniem „Patērētāju klase”

Ar Eiropas Komisijas finansējumu ir atvērta pirmā centralizētā skolotājiem veltītā mājas lapa Eiropas Savienībā – „Patērētāju klase” – www.ConsumerClassroom.eu/lv/ , kas apkopo digitālos mācību materiālus no visas Eiropas par tādām tēmām kā patērētāju tiesības, ilgtspējīga attīstība, finanšu pratība, pārtikas drošums, drošība internetā u.c.

Lasīt tālāk …

Uzaicinājums piedalīties jauniešu SAEIMĀ!

Ilva Viļuma erudīcijas spēlē „Gudrs vēl gudrāks” [papildināts ar fotogrāfijām]

Santa Krasovska, latviešu valodas un literatūras skolotāja, 8.b klases audzinātāja

            19.februārī Latvijas televīzijas studijā notika erudīcijas spēles „Gudrs vēl gudrāks” filmēšana. Uz to bija pieteikušies ap 150 Latvijas 8.klašu skolēni, bet uzaicināti tikai 36, tai skaitā mūsu Ilva Viļuma. 

Lasīt tālāk …