PIEDALIES KONKURSĀ UN IEGŪSTI BALVU LĪDZ PAT 100 LATIEM!

Vai Tev rūp veselības aprūpes nozare? Vai uzskati, ka ir svarīgi panākt no korupcijas brīvu medicīnas sistēmu? Vai esi gatavs pievienoties, lai nosodītu korupciju? Vai vēlies nopelnīt naudas balvu, uzfilmējot īsi video sižetu?

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), atzīmējot Starptautisko pretkorupcijas dienu, izsludina videoklipu konkursu, kurā aicina iedzīvotājus ar radošiem līdzekļiem paust savu nosodošo attieksmi pret korupciju medicīnā

Lasīt tālāk …

Iznācis jaunā e-žurnāla izglītības profesionāļiem “Skolas Vārds” trešais numurs

Decembrī iznācis žurnāla „Skolas Vārds” 3.numurs,  kurā lasāmi vērtīgi raksti, intervijas, skolotāju un skolu pieredze, profesionāļu ieteikumi un komentāri, kā arī vairāki metodiskie materiāli dažādos mācību priekšmetos. Šajā žurnāla numurā atradīsiet vērtīgu un noderīgu informāciju savam darbam. Lasīt tālāk …

Labāko skolēnu sumināšanas pasākums skolā

Galerijā iespējams apskatīties pasākuma atskatu fotogrāfijās.

Galerija: Skolas labāko skolēnu sumināšana!

Reģistrēšanās mājaslapā

Ar pirmdienu, 2013. gada 7. janvāri, skolas mājas lapā ir iespēja piereģistrēties.

Izmantojiet šo iespēju – reģistrētajiem lietotājiem nākotnē būs papildus iespējas – komentāri, diskusiju forums, jaunumu sarakste, draugu saraksts u.c. !

Lapas administrators

AUSV pārstāvēta Zemgales reģiona Skolēnu pašpārvalžu forumā [+FOTO]

Ziemas brīvlaiks tuvojas beigām un aktīvākie skolēni ir noskaņojušies jaunam darba cēlienam otrajā pusgadā. Lai smeltos iedvesmu un jaunas idejas, 4.janvārī pašpārvaldes prezidente Sintija Dzerkale, Ieva Cedere un vietniece Viktorija Matvejeva dodamies uz Jelgavu uz Zemgales reģiona Skolēnu pašpārvalžu forumu, ko organizēja Valsts izglītības un satura centrs. Lasīt tālāk …

Skolotāj, piedalies radošajā konkursā “Skolotāja e-lāde 2012”

Jau piekto gadu pēc kārtas skolotāji piedalās elektronisko mācību līdzekļu veidošanas radošajā konkursā „Skolotāja E-lāde 2013”, kuru organizē „Datorzinību Centrs” sadarbībā ar „Microsoft Latvia”. Konkursā tiek aicināti piedalīties visi pedagogiem, kuri veido inovatīvus un radošus elektroniskos mācību materiālus. Lasīt tālāk …

2012. gada Ziemassvētku apsveikumi

Galerijā iespējams apskatīties 2012. gada Ziemassvētku apsveikumus.

Galerija: 2012. gada Ziemassvētku apsveikumi

Veiksmīgs gads skolas basketbolistiem

Veiksmīgs gads šogad izrādijies basketbolā – Aizkraukles novada sporta skolas reģionālajās sacensībās 97.g. dzimušajām un jaunākām meitenēm – 1.vieta, bet zēniem – 2.vieta.

Līdz spēles beigām bija atlikušas tikai 3 minūtes  un mēs zaudējām 7 punktus Kokneses vienaudzēm un tad veiksme uzsmaidija mums un uzvara ar viena punkta pārsvaru!!!

Kā saka bumba ir apaļa un veiksme šoreiz bija mūsu pusē. Apsveicu jauniešus  un jaunietes ar izcīnītajām vietām.

Sporta skolotāja R.Lielā

Direktora apsveikums svētkos

apsveikums_ziemassvetkos_2012

PIEDALIES KONKURSĀ UN IEGŪSTI BALVU LĪDZ PAT 100 LATIEM!

Vai Tev rūp veselības aprūpes nozare? Vai uzskati, ka ir svarīgi panākt no korupcijas brīvu medicīnas sistēmu? Vai esi gatavs pievienoties, lai nosodītu korupciju? Vai vēlies nopelnīt naudas balvu, uzfilmējot īsi video sižetu? Lasīt tālāk …

Mūs sveic svētkos!

sveiuc

Mūs sveic svētkos!

Skolas pašpārvaldes jaunumi

Decembrī skolēnu pašpārvaldes darbs tika virzīts uz svarīgākiem pasākumiem skolā: tas ir žetonvakars12.klasēm un Ziemassvētku pasākumi.Tā kā Skrīverieši sadarbojas ar vairākām skolām(Latvijas gadadienas patriotisko dziesmu skatē bija 4 skolu pārstāvji),tad arī šoreiz -uz Ziemassvētkiem ciemiņi izrādīja vēlmi mūs apciemot. Pēc Ziemassvētku noskaņojuma radīšanas ar koru un ansambļu palīdzību vidusskolēni rādīs savus veidotos videoklipus”Holivudas Ziemassvētki” .Vakara ballē-diskotēkā tiks ievēlēta balles karaliene un karalis. 5.-8. klašu skolēni sagatavojuši savus priekšnesumus un arī viņiem būs sava karaliene un karalis. 1.-4.klašu skolēnus apciemos pats Ziemassvētku vecītis.

Savkārt, bērni gribēs iepriecināt viņu ar sagatavoto pulonēzi un priekšnesumiem.Protams tiks godināti arī čaklākie skolēni. Cerēsim, ka viss plānotais izdosies!

Vēl pašpārvalde pārskatīja skolas iekšējās kārtības noteikumus un  izteica savas domas un ieteikumus.4.janvārī 3 pašpārvaldes pārstāvji un direktora vietniece audzināšanas jomā Vija Meroža dosies uz Jelgavu uz Latvijas skolu pašpārvalžu forumu, kur cer gūt jaunas zināšanas pašpārvaldes darbā.

Piedalīšanās akcijā “Nāc un dari kopā mums!”

Latvijas Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs 2013.gada 4.janvārī Latvijas Universitātes Lielajā aulā organizē akciju “Nāc un dari kopā mums!” Lasīt tālāk …

LBK Lekcija skolēniem aizrauj!

Šodien, 13.12. skolas 11.un 12.klases skolēni tikās ar Latvijas Biznesa koledžas pasniedzējiem un runā par, kā būt veiksmīgam, kā dzīvē izvēlēties pareizo ceļu, kā meklēt darbu. Lekcijas gaitā jaunieši nonāca pie slēdziena, ka dzīvē uz visu jāraugās pozitīvi, ka visu, ko dari, jādara no sirds un pamatīgi, ka lietām jāpieiet radoši.

Pasākums tieši tavai klasei!

28. decembrī un 6. janvarī plkst. 13.00 un 18.00 “Sapņu fabrikā” (Lāčplēša ielā 101, Riga) varēs noskatīties muzikālu un aizkustinošu izradi “Kaķīša dzirnavinas”, kurā spēlēs dziedošā Vītolu ģimene un jauniešu radošā apvienība “Opa-opa”. Stundu pirms un pēc izrādes darbosies svētku radošās darbnīcas, kā arī pēc izrādes būs sadziedāšanās ar Vītolu ģimeni.

Vēloties, lai šo izrādi noskatās skolēni un skolotāji, piedāvājam Jums ļoti izdevīgu biļešu cenu kolektīviem pasūtījumiem dienas un vakara izrādēm. Biļetes cena: Ls 2.50 (standartcena: Ls 5).

Bilesu rezervacijai zvaniet: 29173748 vai rakstiet: sindija.meluskane@gmail.com

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt