Veiksmīgs gads skolas basketbolistiem

Veiksmīgs gads šogad izrādijies basketbolā – Aizkraukles novada sporta skolas reģionālajās sacensībās 97.g. dzimušajām un jaunākām meitenēm – 1.vieta, bet zēniem – 2.vieta.

Līdz spēles beigām bija atlikušas tikai 3 minūtes  un mēs zaudējām 7 punktus Kokneses vienaudzēm un tad veiksme uzsmaidija mums un uzvara ar viena punkta pārsvaru!!!

Kā saka bumba ir apaļa un veiksme šoreiz bija mūsu pusē. Apsveicu jauniešus  un jaunietes ar izcīnītajām vietām.

Sporta skolotāja R.Lielā

Direktora apsveikums svētkos

apsveikums_ziemassvetkos_2012

PIEDALIES KONKURSĀ UN IEGŪSTI BALVU LĪDZ PAT 100 LATIEM!

Vai Tev rūp veselības aprūpes nozare? Vai uzskati, ka ir svarīgi panākt no korupcijas brīvu medicīnas sistēmu? Vai esi gatavs pievienoties, lai nosodītu korupciju? Vai vēlies nopelnīt naudas balvu, uzfilmējot īsi video sižetu? Lasīt tālāk …

Mūs sveic svētkos!

sveiuc

Mūs sveic svētkos!

Skolas pašpārvaldes jaunumi

Decembrī skolēnu pašpārvaldes darbs tika virzīts uz svarīgākiem pasākumiem skolā: tas ir žetonvakars12.klasēm un Ziemassvētku pasākumi.Tā kā Skrīverieši sadarbojas ar vairākām skolām(Latvijas gadadienas patriotisko dziesmu skatē bija 4 skolu pārstāvji),tad arī šoreiz -uz Ziemassvētkiem ciemiņi izrādīja vēlmi mūs apciemot. Pēc Ziemassvētku noskaņojuma radīšanas ar koru un ansambļu palīdzību vidusskolēni rādīs savus veidotos videoklipus”Holivudas Ziemassvētki” .Vakara ballē-diskotēkā tiks ievēlēta balles karaliene un karalis. 5.-8. klašu skolēni sagatavojuši savus priekšnesumus un arī viņiem būs sava karaliene un karalis. 1.-4.klašu skolēnus apciemos pats Ziemassvētku vecītis.

Savkārt, bērni gribēs iepriecināt viņu ar sagatavoto pulonēzi un priekšnesumiem.Protams tiks godināti arī čaklākie skolēni. Cerēsim, ka viss plānotais izdosies!

Vēl pašpārvalde pārskatīja skolas iekšējās kārtības noteikumus un  izteica savas domas un ieteikumus.4.janvārī 3 pašpārvaldes pārstāvji un direktora vietniece audzināšanas jomā Vija Meroža dosies uz Jelgavu uz Latvijas skolu pašpārvalžu forumu, kur cer gūt jaunas zināšanas pašpārvaldes darbā.

Piedalīšanās akcijā “Nāc un dari kopā mums!”

Latvijas Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs 2013.gada 4.janvārī Latvijas Universitātes Lielajā aulā organizē akciju “Nāc un dari kopā mums!” Lasīt tālāk …

LBK Lekcija skolēniem aizrauj!

Šodien, 13.12. skolas 11.un 12.klases skolēni tikās ar Latvijas Biznesa koledžas pasniedzējiem un runā par, kā būt veiksmīgam, kā dzīvē izvēlēties pareizo ceļu, kā meklēt darbu. Lekcijas gaitā jaunieši nonāca pie slēdziena, ka dzīvē uz visu jāraugās pozitīvi, ka visu, ko dari, jādara no sirds un pamatīgi, ka lietām jāpieiet radoši.

Pasākums tieši tavai klasei!

28. decembrī un 6. janvarī plkst. 13.00 un 18.00 “Sapņu fabrikā” (Lāčplēša ielā 101, Riga) varēs noskatīties muzikālu un aizkustinošu izradi “Kaķīša dzirnavinas”, kurā spēlēs dziedošā Vītolu ģimene un jauniešu radošā apvienība “Opa-opa”. Stundu pirms un pēc izrādes darbosies svētku radošās darbnīcas, kā arī pēc izrādes būs sadziedāšanās ar Vītolu ģimeni.

Vēloties, lai šo izrādi noskatās skolēni un skolotāji, piedāvājam Jums ļoti izdevīgu biļešu cenu kolektīviem pasūtījumiem dienas un vakara izrādēm. Biļetes cena: Ls 2.50 (standartcena: Ls 5).

Bilesu rezervacijai zvaniet: 29173748 vai rakstiet: sindija.meluskane@gmail.com

Kā noritēja gatavošanās žetonvakaram un vakara naglai – izrādei?

Šīs nedēļas nogalē Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas 12.klases skolēniem notiek žetonvakars. Mēs esam aptaujājuši 12.klases skolotājas, skolēnus un mācību pārzini, kas palīdz gatavoties. Par to, kā noritēja gatavošanās izrādei, lasiet zemāk! Lasīt tālāk …

AUSV pārstāvji AWARD apbalvošanas ceremonijā

Piektdien, 7. decembrī, Rīgas Tehniskās Universitātes telpās notika Starptautiskās Edinburgas hercoga pašaudzināšanas programmas AWARD apbalvošanas pasākums, kurā piedalījās skolas pārstāvji un skolotājs E.Bērziņš. Lasīt tālāk …

Aktualitāšu konkursa uzvarētāji novembrī

Publicējam eksprespolitkonkursa uzvarētājus Novembrī.

polit_konk

Kopā ar klasi piedalies konkursā un atsūti pasaku par Ziedoni

“Reiz, kādos laimīgos laikos, dzīvoja Imants…”

E-klase sadarbībā ar Imanta Ziedoņa fondu Viegli rīko konkursu visai klasei Pasaka par Imantu Ziedoni. Konkursa mērķis ir rosināt bērnu iztēli, veicināt jaunradi, attīstīt savstarpējo sadarbību un piedāvāt iespēju kādai klasei viesoties fonda Viegli rīkotajā Ziemassvētku pasākumā Rīgā, 16. decembrī Dzelzceļa muzejā. Lasīt tālāk …

Sākusies pieteikšanās vidusskolēnu zinātniski pētnieciskajiem konkursiem

Līdz 2013. gada 26. aprīlim ikvienam 12.klases skolēnam ir iespēja pieteikties Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes (LU SZF) Komunikācijas studiju nodaļas rīkotajiem radošajiem konkursiem un visu LU SZF studiju nodaļu rīkotajam skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konkursam. Lasīt tālāk …

Svarīga informācija vecākiem

Cienījamie vecāki!
Andreja Upīša Skrīveru vidusskola ir pievienojusies skolu grupai, kurās SIA „Data Pro Grupa” piedāvā pārbaudīt jūsu bērna sirds veselību. Vienu reizi gadā, veicot skrīningu, mēs varam pārliecināties par bērna sirds veselību.

Lasīt tālāk …

Basketbola sacensību atskats

Aizkraukles novada sporta skolas reģionālajās sacensībās basketbolā A grupā piedalījās piecas zēnu un trīs meiteņu viduskolu komandas. Zēniem šoreiz nepaveicās un ieņēma 4.vietu, savukārt meitenes izcīnija 1.vietu pieveicot gan Kokneses, gan Aizkraukles komandas, parasti piekāpāmies koknesietēm, tāpēc arī šoreiz paties prieks par uzvaru, jo tas jau nebija ilgstoši izdevies. Komandā spēlēja E.Mārtiņa, E.Balanda, R.Liepiņa, A.Ozoliņa, V.Balanda, J.Bitāne un A.Liepiņa.

Paldies meitenēm par cīņas sparu.

R.Lielā

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt