Erudītu konkursā 5.-8.klasēm triumfē 6.b un 7.a klases [papildināts ar foto no pasākuma norises]

Liega Krasovska

31.janvārī Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā norisinājās erudītu konkurss 5.-8. klasēm. Vērtēšana notika starp vecumposmiem: 5.- 6. klase un 7.-8. klase. Konkursā bija iekļauti jautājumi par ārstniecības augiem, Latvijas populāru vietu objektiem un dažnedažādi jautājumi par dabas zinātni. Konkurss bija diezgan interesants un varēja uzzināt daudz ko jaunu un interesantu. Šādi konkursi ieinteresē skolēnus mācīties, lai nākošajā konkursā būtu zinošāki par sāncenšiem!

5.-6. klašu grupā 1. vietu ieguva 6.b klases komanda, 2. vietu – 5.klases meiteņu komanda, bet 6.a klases komanda ieguva godpilno 3. vietu, 5.klases zēnu komanda ieguva atzinību. 7.-8. klašu grupā 1. vietu ieguva 7.a klase, 2.vietu – 8.klase, bet 3.vietu ieguva 7.b klase.

Foto no pasākuma: Galerija “5.-8.klašu skolēnu erudītu konkurss”

Rezultāti skolas Latviešu valodas olimpiādē un skolas skatuves runas konkursā

Daina Vancāne Viļuma

Kā katru gadu, arī šogad skolā norisinājās Latviešu valodas olimpiādes 8. – 12. klasēm  un Skatuves runas konkursa 1.- 12. klasēm 1. kārta. Lai apskatītu rezultātus, spied “Lasīt tālāk”!

Lasīt tālāk …

Jorģim Zemitānam – 140 [+Foto!]

Daina Vancāne – Viļuma

Februāri skolā atzīmē kā Jorģa Zemitāna mēnesi un ne bez pamata – daļa ievērojamā karavīra un cilvēka dzīves tika aizvadīta Skrīveros. Jorģis Zemitāns (23.02.1873 – 16.01. 1928) dzimis Skrīveru pagasta „Līču” mājās lauksaimnieka ģimenē. Bērnībā izjutis dabas skaistumu, jo dzīvojis netālu no skaistās un straujās Braslas upītes. Pavasara, vasaras un rudens mēnešos strādājis visus lauku darbus.

Lasīt tālāk …

Matemātikas olimpiāde pulcē aktīvākos jaunos matemātiķus 5.-8. klašu grupā

17.janvārī skolā notika 5.-8.klašu matemātikas olimpiāde. Rezultāti:

1. vieta 2. vieta 3. vieta Atzinība
Austra Pumpure, 5. kl.Rolands Lūsis, 6. kl.

Edita Dzērve, 7. kl.

Vladislavs Martinovs, 8. kl.

 

Patrīcija Zālīte, 5. kl.Roberts Lipskis, 6. kl.

Līga Rubene, 6.kl.

Ilva Lāce, 7.kl.

Ilva Viļuma, 7.kl.

Sigita Seimanova, 8.kl.

Agate Albekeite, 5.kl.Kristers Skuja, 5.kl.

Rūdolfs Pāvulēns, 7.kl.

 

Rasa Pāvulēna, 5.kl.Jānis Tālbergs, 5.kl.

Karlita Ārīte, 6.kl.

AUSV skolēniem godalgotas vietas fizikas un angļu valodas olimpiādēs

18. janvārī Aizkraukles novada ģimnāzijā tiešsaistē notika sadarbības novadu fizikas olimpiāde.
3. vietu ( ar labāko rezultātu savā klašu grupā) ieguva  Andris Ērglis – 11.a klase,
2. vieta Niklāvam Geižānam – 12.a klase. Abiem jauniešiem skolotājs ir  Elmārs Štekels. Apsveicam!

28. janvārī Aizkraukles novada ģimnāzijā notika sadarbības novadu angļu valodas olimpiāde 11.,12. klasēm.
3. vietu ieguva Ieva Lukstiņa -11.a klase – skolotāja Aija Ieleja, bet atzinību ieguva Niklāvs Geižāns -12.a klase- skolotāja Santa Mārtinsone. Apsveicam!

Ingrīda Mačuļska

Ritmu karuselis 1.-6. klasēm [+Foto!]

29.01. skolā  1.-6.klašu skolēniem notika pasākums”Ritmu karuselis”. Pasākums tika organizēts, lai bērni veidotu pieredzi uzstāties uz skatuves. Sagatavoti tika 12 priekšnesumi un kā 13.priekšnesumu iesildošā grupa “Andris un Andris”, dziedāja dziesmu “Stājos es tavā priekšā”. Pirmās klases sniedza divus priekšnesumus, 2.klase-trīs, 5. klase- divus priekšnesumus. Vislielāko sajūsmu radīja Agate Albekeite, dziedot dziesmu “Kafijas krūze”. Paldies mūzikas skolotājai Ivetai Biķerniecei par ieguldīto darbu, sagatavojot bērnus pasākumam.

Foto iespējams aplūkot galerijā!

Galerija: Ritmu karuselis 1.-6. klasēm

ISMA piedāvā skolēniem apmeklēt tematisku laboratoriju bezmaksas nodarbības

OSUM Robotronikas klubā kopā ar IT studentiem un “Comline” konstruēt mini robotus un programmēt elektronikas ierīces.
Modes laboratorijā – iepazīties ar apģērbu dizainera un stilista profesiju, apgūt apģērbu dizaina un šūšanas pamatus.

Lasīt tālāk …

Vidusskolai: Klases komandas sadarbības pasākums 2013

„Divi Zaķi” ir uzņēmums, kas organizisē komandas sadarbības treniņus, sporta spēles, svētku pasākumus un cita veida pasākumus. Lielākoties sadarbojamies ar dažāda izmēra un nozares uzņēmumiem, organizējot tiem dažāda veida pasākumus. Šī brīža Īpašais piedāvājums skolām – iespēja iejusties komandas saliedēšanas treniņa (Team Building) gaitā un atmosfērā ar savu klasi.

Lasīt tālāk …

Veiksmīgs starts skolas dramatiskajam pulciņam projekta ietvaros

Nīderlandiešu apvienība ir organizējusi projektu ”Sabiedrība ar dvēseli”, kurā aicina latviešu sabiedrību saviem spēkiem censties uzlabot savu vidi, savu dzīves kvalitāti. Arī Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā ar dramatiskā pulciņa spēkiem un pulciņa vadītāju, protams, palīdzot projektu rakstīšanas speciālistam Inārai Mikažānei, (Mīļš paldies viņai par palīdzību!) tika uzrakstīts un realizēts projekts, kura rezultātā piešķirta naudiņa skatuves aizkaru iegādei.

Lasīt tālāk …

Skolas ģegrāfijas olimpiādē triumfē 11.a klase

21.janvārī notika skolas olimpiāde ģeogrāfijā, kurā sacentās 10. – 12. klašu skolēni. Kopā olimpiādē piedalījās 7 skolēni, pārstāvot 10., 11.a un 12.a klasi.

Rezultāti:

1. vieta – Marta Taškāne, 11.a klase
2. vieta – Rinalds Puriņš, 11.a. kase
3. vieta – Andris Ērglis, 11.a klase

Ģeogrāfijas skolotāja Ligita Miezīte

Iespēja pieteikties dalībai EMVC rīkotajā seminārā

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina pieteikties pārstāvi dalībai Eiropas Moderno valodu centra (EMVC) rīkotajā darba seminārā „Valodas deskriptori migrantu un mazākumtautību skolēnu rezultātiem obligātajā izglītībā”, kas norisināsies š.g. 7.-8.martā Grācā, Austrijā. Seminārs paredzēts matemātikas un/vai civilzinību/vēstures skolotājiem un skolotāju izglītotājiem.

Obligāta prasība – pieredze migrantu/mazākumtautību skolēnu apmācībā vecuma grupās 11-12 un/vai 15-16. Vēlama dalībnieka interese valodu izglītībā. Pretendentu atlasi rīko VIAA, un pieteikšanās termiņš ir 2012.gada 25.janvāris.

Latvijas Riteņbraucēju apvienība izsludina Latvijas skolēnu projektu konkursu

Ar mērķi veicināt velosipēda kā droša un ērta ikdienas transporta plašāku lietošanu Latvijā, Latvijas Riteņbraucēju apvienība izsludina projektu konkursu 7-12. klašu skolēniem. Konkursa darbi tiks vērtēti 4 nominācijās: Drošs ceļš uz skolu, velo un internets, riteņbraukšanas veicināšanas kampaņa, kā arī brīvās izvēles tēma, kas atbilst velosipēda kā ikdienas transportlīdzekļa lietošanas veicināšanas idejai.
Lasīt tālāk …

Skolas dramatiskais pulciņš ciemojas “Sprīdītī”

17.janvārī skolas 4.un 6.,7.klašu dramatiskais pulciņš un vadītāja Vija Meroža devās uz bērnudārzu “Sprīdītis” ar divām bērnu lugām “Kas man par to būs?” un “Mūsu sētas Reksis”.

Lasīt tālāk …

Lekcija vidusskolēniem: pārmaiņas notiks jau tuvākajā laikā; esi gatavs! [+FOTO]

17.01.tika organizēta lekcija jauniešiem. Skolā ieradās biedrības “Jauniešu konsultācijas” pārstāve, kura informēja 12.a,11.b un 10.klases skolēnus par darba tirgus pieprasījumu Latvijā. Noskaidrojās, ka tuvāko gadu laikā mūs gaida straujas pārmaiņas. Informāciju tehnoloģiju loma mūsu dzīvē arvien pieaug, tāpēc, iespējams, jau drīz pilnīgi mainīsies veids, kā strādājam, izklaidējamies un sazināmies.Ar  aktuālo informāciju var iepazīties karjeras portālā ”Prakse.lv”.

Galerijā iespējams apskatīties pasākuma atskatu fotogrāfijās.

Galerija: Lekcija par nākotnes iespējām vidusskolēniem.

AUSV pārstāvēta Panākumu Universtātes sesijā [+FOTO]

15.janvārī  15 Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas skolēni devās uz Rīgu piedalīties Panākumu Universitātes organizētajā lekcijā.

Dienu atklāja restorāna “Vincents” šefpavārs Mārtiņš Rītiņš, kurš jauniešiem stāstīja par Slow food – veselīgu, sezonālu, tradicionālu un, galvenais, tepat Latvijā audzētu pārtiku.

Lasīt tālāk …

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt