Tehnobuss viesojas mūsu skolā

2018. gada 3. Oktobris

Teksts un foto: Silvija Brīgere, skolotājs-karjeras konsultants

2018.gada 2.oktobrī Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros izglītojošas izbraukuma karjeras nodarbības „Tehnobuss skolā!”, kuras apmeklēja 104  7.-9. klašu skolēni. Pasākuma foto atskats ir pieejams GALERIJAS!

Ērti iekārtojoties skolas pagalmā, Tehnobuss bija gatavs uzņemt visus interesentus! Tā kā nodarbības notika autobusa iekšienē, tās bija sadalītas ,dažāda vecuma grupu jauniešiem, pa grupām. Atraktīvā un uzskatāmā veidā skolēni tika iepazīstināti ar modernajām tehnoloģijām, izglītības un karjeras iespējām  mašīnbūves un metālapstrādes nozarē un rosināja jauniešu interesi par inženierzinātnēm.

Nodarbības vadītāji stāstīja par  svarīgāko mašīnbūves un metālapstrādes nozarē, kur  mācīties un kur strādāt. Tika veicināta skolēnu interese par inženierzinātnēm ar aizraujošu demonstrāciju palīdzību. Tāpat uz vietas bija pieejami arī materiāli par mācību un studiju iespējām inženierzinātņu programmām dažādās izglītības iestādēs mašīnbūves un metālapstrādes nozarē. Izdevumi par 9 nodarbībām segti no projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” finansējuma.

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt