Karjeras pasākums 9., 11. un 12.klašu skolēniem

2019. gada 14. Novembris

Krista Beāte Bērziņa, 12.klase

Ceturtdien, 7. novembrī, pie mums Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā ciemojās karjeras speciālists Jānis Pāvulēns, kurš 9., 11., 12. klašu jauniešiem vadīja karjeras attīstības atbalsta pasākumu ‘’Mani nākotnes nodomi’’. Lektors aicināja jauniešus radoši izvērtēt savas nākotnes profesijas un apdomāt nākotnes plānus. Tika uzdoti jautājumi “Kas ir karjera?’’ un ‘’Vai karjeru iespējams apvienot ar vaļasprieku?’’, uz ko tika sniegtas dažādas atbildes. Daļa jauniešu uzsvēra, ka ir svarīgi iegūt profesiju, kas rada prieku un gandarījumu, taču otra piebilda, ka būtiskākais profesijā ir peļņas gūšana. Jānis Pāvulēns jauniešiem stāstīja, ka mums katram ir sava karjera un talanti, kas jāattīsta un jāizmanto pašizaugsmei, lai tālāk dzīvē gūtu panākumus.

Apvienojot profesiju ar vaļasprieku, rodas lielāka motivācija darboties. Tika arī veikti praktiskie uzdevumi, kas katram ļāva noskaidrot, kas mūs aizrauj, un vai mūsu aizraušanos ir iespējams padarīt par reālu peļņas avotu. Puse jauniešu noskaidroja, kas viņus patiesi interesē, taču otra puse apstriprināja jau zinānāmos nākotnes plānus. No J.Pāvulēna sacītā var izsecināt, ka mums katram ir karjera, ko mēs veidojam jau no bērnības, taču pašu vēlme un patstāvība mūs veicinās to attīstīt un pilnveidot.

Pasākums tika organizēts projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt