VIAA piedāvātās iespējas skolotājiem un skolēniem

2014. gada 10. Februāris

Struktūrfondu e-kartes video jaunums: nodarbības pilsonības pilnveidošanai

Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācija īsteno projektu “Inovatīvas starpdisciplīnāras atbalsta pasākumu programmas ieviešana garīgās un fiziskās veselības uzlabošanai, sociālās atstumtības riska mazināšanai bērniem un jauniešiem”. Video sižetā uzzināsiet, ko var panākt ar fiziskām aktivitātēm un citiem pasākumiem. Skatīties video!

Tiešraides prezentācija par IKT pielietojumu karjeras atbalstā

19.02.2014. plkst. 14.30 (pēc Latvijas laika) ASV Floridas valsts universitātes profesors Džeimss P. Samsons karjeras atbalsta speciālistus tiešraides prezentācijā iepazīstinās ar „Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju pielietojumu Karjeras atbalstam”.

Izveidots rīks, lai iepazītu Eiropas Parlamentu

No 2012. gada 1. augusta līdz 2014. gada 31. jūlijam biedrība „Sabiedriskās politikas centrs Providus” kopā ar partneriem no 7 valstīm – Vācijas, Nīderlandes, Polijas, Austrijas, Bulgārijas, Latvijas, Apvienotās Karalistes īsteno Grundtvig mācību partnerību projektu. Tā ietvaros izveido rīkus, ar kuru palīdzību pilsoņi tiek informēti par Eiropas Parlamentu un citiem nozīmīgiem jautājumiem Eiropas līmenī.

Japānas valdības stipendijas skolotājiem

Japānas vēstniecība Latvijā līdz 21. februārim pieņem pieteikumus konkursam uz Japānas valdības (Izglītības, kultūras, sporta, zinātnes un tehnoloģijas ministrijas) stipendiju vispārizglītojošo skolu pedagogiem.

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt