Skolēni aicināti piedalīties jaunā Erasmus+ projektā

2018. gada 2. Februāris

Teksts un foto: Edgars Bērziņš, projekta koordinators

Skolas 7.-10.klašu skolēni ir aicināti piedalīties jaunā un aizraujošā Erasmus+ projektā “S(t)imulating European Identity” (EUSiD). Projekta tēma ir saistīta ar Eiropas Savienības institūciju darba izspēli. Interesanti, ka tēma, kas tiks apskatīta  pirmajā projekta dalībnieku tikšanās laikā Latvijā šī gada aprīlī ir kodolenerģija.

Projektu īsteno 5 valstis – Somija, Rumānija, Portugāle un Latvija. Tā ietvaros 20 skolas 7.-10. klašu skolēniem būs iespēja piedalīties mācīšanās aktivitātēs Latvijā un ārzemēs. Ceturtdien, 1.februārī skolā notika sanāksme, kuras laikā projekta satura vadītājas Santa Mārtinsone un Guna Voldeka un projekta administratīvais vadītājs Edgars Bērziņš informēja skolēnus par projekta sniegtajām iespējām izpratnes veicināšanā par ES institūciju darbību.

Lai atlasītu 20 skolēnu komandu projekta aktivitātēm, aicinām aizpildīt pieteikuma veidlapu, kas pieejama ŠEIT! Tā būs aktīva līdz otrdienas, 6.februāra plkst. 22.00! Vēršam uzmanību, ka projekta darba valoda ir angļu valoda un līdz ar to anketa ir aizpildāma angļu valodā, izņemot sadaļu par vecāku piekrišanu.

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt