Panākumu universitāti (PU) absolvē 10 skolas skolēni

2015. gada 11. Maijs

Lelde Kalniņa, 11.klases skolniece, PU absolvente

8.maijā Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas skolēni devās uz 2014./2015.m.g. noslēguma pasākumu profesionālās pilnveides izglītības programmas „Panākumu Universitāte” ietvaros. Tāpat kā pagājušajā gadā, arī šogad jaunieši varēja piedalīties konkursā, kur varēja laimēt vērtīgas balvas – 25% vai 100% atlaidi mācībām biznesa augstskolā „Turība”. No mūsu skolas konkursā piedalījās 12. klašu skolēni.

Diena bija visnotaļ piepildīta, ar dažādām atrakcijām. Skolēni varēja piedalīties konkursā, izdomājot Panākumu Universitātes himnu. Oriģinālākie un interesantākie darbi ieguva arī dažādas vērtīgas balvas– biļetes uz izstādi „Titanic The Exhibition”, kuru var apskatīt Rīgā, kā arī biļetes uz teātri u.c.

Kā jau ierasts, arī šajā reizē notika lekcija, kur ar savu dzīvesstāstu un atziņām dalījās sportists – cilvēks, kurš pats sevi sauc par „mākoņskrējēju” – Mārtiņš Zvīdriņš. Lekcija bija patiešām elpu aizraujoša. Zālē valdīja pilnīgs klusums, jo lektora – jauna vīrieša – stāstītais iedvesmoja ikvienu. M. Zvīdriņa aizrautība ir skriešana kalnos, garu distanču – pat 200 km pārvarēšana pilnīgā vienatnē, atrodoties kalnos Japānā, Kanāriju salās un citur. M. Zvīdriņš patiešām pierādīja, ka nekas nav neiespējams – galvenais ir ļaut vaļu iztēlei un uzdrīkstēties paveikt to, kas sākotnēji liekas neiespējami.

Pēc lekcijas skolēni saņēma apliecību par psiholoģijas un uzņēmējdarbības apgūšanu divu gadu garumā. No mūsu skolas apliecību par profesionālās pilnveides izglītību saņēma 10 skolēni – viens no 9. klases, seši no 11. a klases un trīs no 12. klases. Pateicības par ieguldīto darbu saņēma arī skolotāji, kas visa gada garumā bija kopā un atbalstīja mūs. Īpaši liels paldies mūsu skolotājam Edgaram Bērziņam, kurš kopā ar mums piedalījās šajā zināšanu ceļojumā.

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt