Konkurss tieši Tev: “Nopelni pats savu portatīvo datoru!”

2013. gada 8. Janvāris

Jau trešo gadu Rīgas Tālmācības vidusskola sadarbībā ar portālu Uzdevumi.lv rīko skolēnu erudīcijas konkursu Nopelni pats savu portatīvo datoru!

Konkurss piedāvā ikvienam 9.-11. klašu skolēnam pārbaudīt skolā iegūtās zināšanas, balvā saņemot mācībās un ikdienā noderīgu balvu – datoru.2013.gada 7.janvārī tika atklāta sacensību Nopelni pats savu portatīvo datoru pirmā kārta, kurā var piedalīties ikviens 9.-11.klases skolēns, kuram ir pieeja internetam un kurš ir reģistrējies portālā uzdevumi.lv.

Tāpat kā iepriekšējos gados, sacensības norisināsies divās kārtās. Pirmā kārta noris no 7.janvāra līdz 16.martam. Skolēni portāla uzdevumi.lv sadaļā Sacensības izpilda 3 testus – latviešu valodā, angļu valodā un matemātikā. Maksimāli iespējams saņemt 299 reitinga punktus, ko veido gan pareizās atbildes, gan uzdevumu izpildes laiks. Pēc pirmās kārtas beigām tiks apkopoti rezultāti un 10 skolēni, kas ieguvuši visvairāk punktu, tiks aicināti uz otro kārtu, kas notiks 23.martā Rīgā, lai klātienē cīnītos par galveno balvu. Finālā tiks izvirzīts viens pārstāvis no skolas. Otrajā kārtā tiešsaistē būs jānokārto īpaši sagatavots tests, kurā būs iekļauti jautājumi no skolā mācāmajiem priekšmetiem.

Sacensību uzvarētājs un galvenās balvas ieguvējs tiks noteikts un apbalvots uzreiz pēc otrās kārtas uzdevuma izpildes. Arī pārējie finālā iekļuvušie skolēni saņems balvas no sacensību organizatoriem.

Vairāk par konkursu var lasīt portālā Uzdevumi.lv.

 

Komentāri ir slēgti.

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt