Otrais pusgads Ekoskolai – bagāts ar pasākumiem

2020. gada 2. Februāris

Danute Podvinska, EKO padomes vadītāja

Ekopadomes darba specifika ir,  ka pirmajā pusgadā lielāka rosība notiek vērtējot skolas vidi, to analizējot, izvirzot gada tēmu, jaunus mērķus un uzdevumus, kas izriet no vides novērtējuma. Savukārt otrais pusgads ir bagāts ar dažādiem pasākumiem. Arī otrā semestra laikā ir paredzēti dažādi pasākumi, kuros ir aicināti piedalīties ne tikai skolēni, bet arī skolas skolotāji, vecāki un skolas sadarbības partneri.

Šobrīd eko padome aktīvi plāno vairākus pasākumus:

  • februārī – Silto džemperu diena – tā ir ikgadēja akcija, kuras mērķis ir izglītot sabiedrību par klimata pārmaiņām un veicināt videi un klimatam draudzīgākus paradumus.
  • martā- Pasaules ūdens diena – tās mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību uz to, cik liela ir ūdens kā pamatresursa nozīme.
  • marts – Zemes stunda plkst.: 20:30 – akcijas mērķis ir aktualizēt klimata pārmaiņas un popularizēt elektroenerģijas taupīšanu ikdienā. Uz šo pasākumu aicinam piedalīties ik vienu novada iedzīvotāju.
  • -26.aprīlis – Fashion Revolution nedēļa. Galvenie jautājumi, uz kuriem jārod atbildes šajā kampaņā ir “Kāda ir patiesā apģērba cena?”, “Kurš izgatavoja manu apģērbu?”
  • Aprīlī – ekoforums mūsu skolā, kur aicināsim ciemos citu skolu ekopadomes dalībniekus, dalīsimies pieredzē, kopā mācīsimies un diskutēsim kā samazināt klimata pārmaiņas un veicināt aprites ekonomiku.

Paldies visiem tiem ekopadomes pārstāvjiem, kas ekopadomē turpina aktīvi darboties, un aicinām vērotājus pievienoties un būt aktīvākiem.

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt