Atslēgvārds – Zaļā koprade – jeb atskats uz vasaras eko forumu

2018. gada 6. Septembris

Agate Albekeite, 11.a klase; foto: videsfonds.lv

Augustā vidū, kā jau katru gadu, pulcējās jaunie vides aizsardzības aktīvisti no visas Latvijas, lai piedalītos Vides izglītības fonda rīkotajā vasaras ekoforumā. Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas ekopadomi pārstāvēja Agate Albekeite un Katrīna Celmiņa. Šovasar tas norisinājās Ventspilī, tādēļ mums bija unikāla iespēja izbaudīt Baltijas jūras piekrastes burvību.

Četru dienu garumā notika dažādas radošās darbnīcas un lekcijas par vides aizsardzību un to, kā dzīvot videi draudzīgāk. Ieguvām daudz iedvesmas nākotnes pasākumiem un uzzinājām ļoti, ļoti daudz. Ieguvām arī daudz jaunu draugu un komunicējām ar jauniešiem, kuri vides aizsardzībā ir ieinteresēti tikpat, cik mēs. Protams, kā jau visos ekoforumos, organizatori nebija aizmirsuši arī par izklaides daļu. Bija jau tradicionālā ekoforuma nakts trase, kurā pildījām neprātīgus uzdevumus jūras krastā, kā arī pēdējā vakara diskotēka. Pēdējā foruma dienā mēs mentoru pavadībā arī attīstījām savas praktiskās prasmes, kas nepieciešamas vides aktīvitātēs:  video veidošanu, pasākumu plānošanu, plakātu radīšanu un publisko runu, beigās arī dalījāmies ar rezultātu.

Kopumā forums bija ļoti vērtīga pieredze. Vides izglītības fonds kā vienmēr bija parūpējušies, lai mums tas būtu arī lielisks piedzīvojums, kas iedvesmotu nākotnes darbiem.

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt