Iespēja piedalīties Baltijas jūras projekta konkursā

Daiga Martinsone, bioloģijas skolotāja, projekta koordinatore

Skolēniem ir iespēja piedalīties Baltijas jūras projekta konkursā tiešsaistē. Konkursa ietvaros ir jāatbild uz 10 jautājumiem, informāciju var meklēt internetā 60 minūšu laikā. Aicināti piedalīties skolēni no 13 līdz 18 gadu vecumam. Jautājumus var iesniegt līdz 17. decembrim. Izmantojiet šo iespēju un jūs uzzināsiet daudz jauna! Konkursa uzdevumi ir pieejami šeit!

Skola pārstāvēta Baltijas jūras projekta “Global Citizen 2030“ konferencē

Patrīcija Pļenkova, 10.a klase, foto no privātā albuma 

No 18.-21. septembrim Vācijā, Dampā norisinājās Baltijas jūras projekta “Global Citizen 2030″ konference, kuru izdevās apmeklēt arī man. Es un  11. klases skolniecie Agate Albekeite izpildījām konkursa uzdevumu un tikām izvēlētas kā pārstāves no Latvijas, kuras kopā ar vēl deviņiem atraktīviem jauniešiem devāmies uz BSP un Unesco rīkoto konferenci.

Lasīt tālāk …

Baltijas jūras projekta konkurss

Daiga Martinsone, projekta koordinatore
Ir noslēdzies Baltijas jūras projekta konkurss, kurā piedalījās 808 skolēni no 7 valstīm un 40 skolām. Veiksmīgākie dalībnieki tiek atzīti par laureātiem un saņems piemiņas balvas. Patīkami, ka laureātu sarakstā ir 10. klases skolniece Agate Albekeite, viņa ieguvusi 97 punktus no 100 iespējamiem un ir pirmā starp Latvijas dalībniekiem, savukārt trešajā pozīcijā ar 88 punktiem ir 12. klases skolniece Ilva Viļuma. Konkursā skolēni pārbaudīja un papildināja savas zināšanas par vides izglītību un ilgtspējīgu attīstību.

Baltijas jūras projekta konkurss

D. Martinsone, projekta koordinatore
Mūsu skola jau daudzus gadus darbojas Baltijas jūras projektā, arī šogad skolēni tiek aicināti individuāli tiešsaistes formā piedalīties neklātienes konkursā. Iepriekšējos gados par laureātēm ir kļuvušas Agate Albekeite un Austra Pumpure. Aicinu piedalīties un pārbaudīt savas spējas!

Apsveicam Agati un Austru ar godalgu!

Daiga Martinsone, bioloģijas skolotāja

Agate Albekeite un Austra Pumpure ir apbalvoto skolēnu vidū Baltijas jūras projekta konkursā . No Eiropas 203 dalībniekiem tiks apbalvoti 11, bet no Latvijas 40 dalībniekiem- četri. Prieks par meiteņu sasniegumu!

Aizvadīta Baltijas jūras projekta konference Tallinā

Daiga Martinsone, bioloģijas skolotāja

No 5.-8. jūnijam Tallinā notika UNESCO asociētā Baltijas jūras projekta konference, kurā piedalījās ap 200 skolēnu un skolotāju no 10 valstīm, kas iesaistītas šajā projektā. Mūsu skolu tajā pārstāvēja 10. klases skolniece Ieva Cedere un  skolotāja Daiga Martinsone.

Lasīt tālāk …

Aizvadīta Baltijas jūras projekta konference

Eirana Ostrovska, 8.a klase

8. maijā – Jūrmalā, Pumpuru vidusskolā norisinājās Baltijas jūras projekta konference par tēmām: „Kā top laika ziņas? Laikapstākļu izmaiņas Latvijā” un „Baltijas jūras eitrofikācija un klimata pārmaiņas”. Pēc lekcijām bija nodarbības ārā pie Baltijas jūras, katras skolas pārstāvji bija savas komandas sastāvā.

Lasīt tālāk …

Konference Rīgā “Baltijas jūras projekta” 25 gadu darbībai [papildināts ar prezentācijām]

Eirana Ostrovska, 8.a klase

Atzīmējot UNESCO Baltijas jūras projekta 25. gadadienu, 21. novembrī Valsts izglītības satura centrs organizēja vides izglītības konferenci skolotājiem un skolēniem no 14 dažādām Latvijas skolām. Konference notika Latvijas Nacionālajā kultūras centrā, Rīgā.        

Lasīt tālāk …

Kas ir Baltijas jūras projekts?

Informācija par projektu un tā ietvaros sasniegto pieejama šeit!

Dalība Baltijas jūras projekta konferencē

D.Martinsone, bioloģijas skolotāja

No 27.līdz 30. augustam Valmierā notika UNESCO Baltijas jūras projekta konference, kurā piedalījās 9 Baltijas reģiona valstu skolēni un skolotāji. Mūsu skolu tajā pārstāvēja 10. klases skolnieces S.Dzerkale, A.Strazdiņa un skolotāja D. Martinsone. Dalībniekiem bija iespēja pētīt gaisa un ūdens kvalitāti, veikt dažādus radošus uzdevumus mākslas jomā, piedalīties diskusijās, kā arī apmeklēt ražošanas uzņēmumus Valmierā un novērtēt to ilgtspējību. Jo īpaši visiem patika pieņemšana Valmieras teātrī, starptautiskais vakars un iespēja tikties ar olimpisko čempionu Māri Štrombergu.

Baltijas jūras projekta konference [+FOTO!]

Daiga Martinsone

Mūsu skola jau 10 gadus darbojas Baltijas jūras projektā, šogad 10. maijā četras skolnieces S.Dzerkale, V.Matvejeva, U.A.Sprukte un A.Strazdiņa piedajījās projekta konferencē Pumpuros.

Lasīt tālāk …

Jaunās bioloģes Jūrmalā

Sintija Dzerkale, 10.klase

Š.g. 10.maijā, Jūrmalā, Pumpuru vidusskolā norisinājās Baltijas jūras projekta konference ”Ūdens”, uz kuru devās arī mūsu skolas 10.klases skolnieces- Sintija Dzerkale, Agrita Strazdiņa, Uva Aiva Sprukte, Viktorija Matvejeva, kā arī skolotāja Daiga Martinsone.

Lasīt tālāk …

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt