Aicina pieteikties par «Rīga 2014» brīvprātīgo aģentu

2014. gada 8. Aprīlis

«Rīga 2014» brīvprātīgo programma darbojas jau trešo gadu un ir kļuvusi par vienu no lielākajām brīvprātīgo darbības koordinācijas struktūrām Rīgā. Patlaban programmā aktīvi iesaistījušies 2776 brīvprātīgie no 14 līdz pat 76 gadu vecumam. Kļūt par brīvprātīgo Eiropas kultūras galvaspilsētas gada programmas ietvaros ir viegli – galvenais vēlme un brīvais laiks. Programmas galvenais mērķis ir dot iespēju ikvienam saturīgi pavadīt savu brīvo laiku sabiedrības labā. Pieteikties var mājas lapā piedalies riga2014.org

Ir aizvadīts Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas pirmais ceturksnis un strauji tuvojas aktīvākais, bagātākais kultūras notikumu posms. Brīvprātīgo aktīva līdzdalība būs nepieciešama jau no aprīļa vidus, kad sāksies lielāko, vērienīgāko notikumu pēdējie sagatavošanas un realizācijas darbi. Tieši tāpēc arī sākam aktīvu brīvprātīgo iesaisti un esošo brīvprātīgo aģentu «mobilizāciju».

Līdz 9.aprīlim turpinās brīvprātīgo pieteikšanās pirmā kārta pasaulē lielākajam koru mūzikas festivālam – Pasaules koru olimpiādei, kas notiks Rīgā no 9. līdz 19. jūlijam. Pasaules koru olimpiāde ir vērienīgākie koru dziedāšanas svētki, kuros vienlaikus uzstāsies 488 kori no 60 valstīm – kopā 20 000 dalībnieku! Ikviens vēl var pagūt pieteikties un palīdzēt veidot olimpiādi, kļūstot par vienu no 1200 labākajiem brīvprātīgajiem aģentiem!

Nordea Rīgas maratonam brīvprātīgie varēs reģistrēties no 7.aprīļa, kur paralēli ierastajiem uzdevumiem – trases tiesnešu palīgs, enerģijas punkti, EXPO – šogad būs iespēja kļūt par īpašā Kultūras kilometra notikumu realizētāju.

Aprīļa vidū sāksies arī pieteikšanās kultūras vasarnīcas Esplanāde 2014 – Eiropas kultūras galvaspilsētas notikumu vasaras rezidences palīgu misijām, kas savu darbību šogad sāks jau 29.aprīlī.

Ņemot vērā brīvprātīgo kustības popularitāti, informējam arī, ka ar aprīli turpmāk vēlamies dot iespēju arī organizētām brīvprātīgo komandām – vienībām no dažādām skolām/augstskolām/uzņēmumiem vai citām organizācijām piedalīties Eiropas kultūras galvaspilsētas gada organizēšanā, iesaistoties gan īstermiņa, gan ilgtermiņa projektu realizācijā. Lai pieteiktos, jāsūta savas komandas/vienības vēlme uz e-pastu brivpratigais@riga2014.org un jānorāda projekts, kura realizācijā vēlaties piedalīties, vai arī, ja nevienu konkrētu neesat izvēlējušies, jānorāda vēlamais darbošanās laiks.

Šobrīd izveidojusies veiksmīga sadarbība ar vairākām augstskolām, kas nedēļas garumā darbosies kultūras vasarnīcā Esplanāde 2014, kā arī ar Rīgas aktīvo senioru apvienību RASA, kas darbojas kā brīvprātīgie Nodibinājuma Rīga 2014 birojā.

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt