Skolēni aicināti piedalīties konkursā “Cik labi Tu pazīsti Latviju?”

2013. gada 14. Novembris

Skolēniem ir svarīgi apzināties, kas ir Latvijas svētki un kāpēc tie jāsvin, tāpēc Uzdevumi.lv aicina Jūs kopā ar saviem skolēniem Valsts svētku nedēļā piedalīties sacensībā “Cik labi Tu pazīsti Latviju?”. Kopīga piedalīšanās konkursā varētu būt daļa no 18.novembrim veltītas audzināšanas vai vēstures stundas. Konkursā iespējams ne vien pārbaudīt savas zināšanas par Latviju, bet arī laimēt vērtīgas balvas.

Balvu fonds:

1.vieta – t/c “Riga Plaza” dāvanu karte 50Ls
2.vieta – t/c “Riga Plaza” dāvanu karte 35Ls
3.vieta – t/c “Riga Plaza” dāvanu karte 20Ls

Konkurence ir ļoti sīva – šobrīd, pēc 3 konkursa dienām, pirmo no trešās vietas šķir tik vien kā 0,222 reitinga punkti. Konkurss “Cik labi Tu pazīsti Latviju?” ilgst no 11. līdz 20.novembrim.

PIEDALĪTIES KONKURSĀ VARAT ŠEIT!

Konkursa sponsors Rīga Plaza ir viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Latvijā, kas apmeklētājiem atvērts kopš 2009. gada. Tirdzniecības centrā ir pārstāvēti Eiropā populārākie modes, aksesuāru un skaistumkopšanas zīmoli, tādi kā ZARA, Pull&Bear, Bershka, Mohito, Stradivarius, Mango, Monton, Cubus, Douglas, Evita Peroni u.c. Izklaides iespējas Rīga Plaza piedāvā vadošais Polijas kinoteātru tīkls Multikino un izklaides centrs visai ģimenei Fantasy Park. Uzzini visu jaunāko par modi, iepērcies un izklaidējies Rīga Plaza!

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt