Google zinātnes konkurss pusaudžiem

2013. gada 13. Marts

Jau trešo gadu pēc kārtas 13–18 gadu veci jaunieši no visas pasaules aicināti pieteikties Google zinātnes konkursam.

Konkursa dalībnieki tā ietvaros plāno un īsteno pētījumus par sev tuvu un sabiedrībai vērtīgu tēmu un vēlāk iesniedz pētījuma atskaiti konkursa rīkotājiem, vēsta laikraksts Diena.

Lai piedalītos šajā konkursā, jauniešiem individuāli vai divu, trīs cilvēku komandā jāreģistrējaswww.googlesciencefair.com un līdz 30. aprīlim jāiesniedz sava pētījuma vai eksperimenta atspoguļojums noteiktā formātā. Lai kvalificētos konkursam, jāievēro arī daži noteikumi – piemēram, pētījumā neizmantot bīstamas ķīmiskās vielas un neapdraudēt cilvēkus vai dzīvniekus, saņemt vecāku akceptu savai dalībai konkursā, neiekļaut pētījumā zīmolus, mūziku vai logo, ja vien tie nav paša radīti u.tml.

Konkurss ir iespēja ikvienam jaunietim, kuru interesē pētījumi un kas spēj par savām idejām komunicēt angļu valodā, pieteikt sevi kā jauno zinātnieku pasaules līmenī. Arī balvas, ko saņems konkursa labākie (tostarp pa vecuma kategorijām), ir patiesi iespaidīgas – starp tām ir 10 dienu ceļojums kopā ar National Geographic Expeditions uz Darvina dzīvo laboratoriju Galapagu salu arhipelāgā, iespēja paviesoties tādās kompānijās kā LegoGoogle vai Cern. Skola, kurā mācās uzvarētājs, saņems 10 000 dolāru naudas balvu, tāpat balvu klāstā ir arī īpaša 50 000 dolāru balva no Scienticif American jaunieša pētījuma attīstīšanai.

Sīkāku informāciju par konkursa kārtību un pieteikšanos var atrast vietnē www.googlesciencefair.com.

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt