Darbu uzsāk pamatskolas un vidusskolas skolēnu pašpārvaldes

2017. gada 7. Septembris

www.auv.lv

Otrdien, 5.septembrī, un trešdien, 6.septembrī, notika pirmās skolēnu pašpārvalžu sanāksmes direktora vietnieka audzināšanas jomā Edgara Bērziņa vadībā. Abas sēdes tika aizvadītas ļoti patīkamā un pozitīvā gaisotnē. Jāuzsver, ka sanāksmēs bija pārstāvētas visas klases un skolēni bija ieradušies lielā pulkā – vidusskolas pašpārvaldes sanāksmi apmeklēja 19, bet pamatskolas – 10 skolēni. Vidusskolas pašpārvaldes sabiedrisko attiecību darba grupas vadītāja Patrīcija Zālīte uzsver: “Prieks bija redzēt, ka aktīvi iesaistās arī audzēkņi, kuri šogad uzsākuši mācības mūsu skolā.”

Gan pamatskolas, gan vidusskolas Šajā sēdē galvenais bija ievēlēt pašpārvaldes prezidentu un viņa palīgu – viceprezidentu, kā arī nozīmēt darba grupu vadītājus. Par vidusskolas pašpārvaldes vadītāju vienbalsīgi tika ievēlēts 12.a klases skolnieks Andis Burka, bet par viceprezidentu – 12.a klases skolēns Lauris Riekstiņš. Lai labāk sekmētu un organizētu pašpārvaldes darbu, skolēni pieteicās darbam darba grupās: sabiedrisko attiecību, izglītības, kultūras, dekoratoru un ārlietu.

Savukārt par pamatskoals pašpārbvalde par vadītāju ievēlēja 5.a klases skolēnu Juri Gavaru (5a klase), bet par viceprezidentu – 8.klases skolēnu Intaru Tauriņu. Pašpārvaldes pārstāve 5.b klases skolniece Laura Lielā: “Mūsu uzdevums bija ļoti svarīgs – domāt par pasākumiem, kurus vēlamies šajā mācību gadā īstenot, ar ko, tikām galā teicami.” Savukārt P.Zālīte uzsver: “Domāju, ka šis gads būs pilns ar jaunām un radošām idejām, lai ieinteresētu pārējos skolas skolēnus un padarītu šo mācību gadu neaizmirstamu.”

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt