Skrīveru vidusskola – Barikāžu muzeja “Muzejbusa” pieturvieta

2014. gada 13. Septembris

Elīza Šaitere, 8.b klase

Piektdien, 12.septembrī, skolas 8., 10., 11. un 12. klašu skolēniem vēstures stundas notika neierastā vietā – autobusā. Atsaucoties Barikāžu muzeja aicinājumam, skolas skolēniem bija iespēja apmeklēt nodarbību “Barikāžu laiks”. “Muzeobusā’’ varējām aplūkot dažādas fotogrāfijas, video no barikādēm. Gide mums stāstīja un rādīja bildes par PSRS, par Baltijas ceļu, M.Gorbočovu (Padomju Savienības ģenerālsekretāru un pirmo (un arī pēdējo) prezidentu) un citām personām, par Tautas Fronti, un protams vēl daudzas citas interesantas nianses par Atmodas laiku.

Skolēniem bija pieejama datorprogramma, kurā bija iekļauts saraksts ar cilvēkiem, kas piedalījās šajā notikumā, mēs to varējām izpētīt, un  atrast kādu sev pazīstamo. Nodarbības noslēgumā piedalījāmies mikro diskusijā, parādot un komentējot, ko viņi ņemtu līdzi, ja būtu piedalījušies barikādēs. Pēc nodarbības katra klase nofotogrāfējās pie “Muzejbusa’’.

Domāju, ka visi apmeklētāji bija ieinteresēti, jo šis muzejs bija ļoti aizraujošs! Svarīgākais – tie, kuri vēl nezināja Barikāžu laika norises, varēja iegūt jaunu informāciju.

Foto atskats no nodarbībām pieejams GALERIJĀ!

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt