Skolēnu autobusa saraksta izmaiņas

2018. gada 4. Novembris

UZMANĪBU! Ar 05.11.2018. izmainīti braukšanas laiki skolēnu pārvadājuma maršrutā „Līču virziens” un Krapes virziens.

No rīta(apvienotais reiss):

7.40 „Vīksnas”

7.45 „Jaunrandāni” (pagrieziens uz Ziemlaukiem.)

7.52 „Vecie Līči”

7.57 „Rožkalni”

8.02 „Līči”

8.10 „Stacijas laukums”

Pēcpusdienā(apvienotais reiss):

15.30 ,,Stacijas laukums,,

15.33 „Saimniecība”

15.35 „Dīvajas iela”

15.42 „Līči”

15.47 „Rožkalni”

15.52 „Vecie Līči”

16.00 „Jaunrandāni”

16.05 „Vīksnas”

16.11 „Krapes krustojums”

16.14 „Lobe”

16.25 „Veckrape”

Rīta reiss plkst.7.30 no Lobes kursē pēc iepriekšējā grafika.

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt