„Gudrs, vēl gudrāks” finālā startē Liega Krasovska

2014. gada 21. Februāris

Eirana Ostrovska, 7.b klase

Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas skolniece Liega Krasovska 20. februārī jau otro reizi devās pārstāvēt mūsu skolu un pierādīt savas zināšanas, erudīciju fināla spēlē. Iepriekšejā, pirmajā reizē atbalstītāji bija 11, bet jau finālā atbalstīt bija gatava visa klase – 17 skolēni kopā ar klases audzinātāu Ināru Plakani.

Finālā, mēs – atbalstītāji -bijām gatavi jebkādam rezultātam, jo dalībnieku spējas uz katru zināšanu jomu bija dažādas. Bet mūsos ne brīdi neizzuda labās domas, prieks un cerības!

Tāpat kā pirmajā „Gudrs vēl gudrāks” spēlē, arī šajā reizē bija 4 kārtas, bet pēc 4. kārtas sekoja pēdējā, fināla kārta, kurā tika noteikts pirmās un otrās vietas ieguvējs. Lai arī uzvarētājs šajā spēlē ir noteikts viens, visi, kas tik tālu tikuši, ir uzvarētāji un katrs saņem balvu. Bet neviena balva nav salīdzināma ar prāta zināšanām un to, kas šos visu skolēnus, dalībniekus ir savedis kopā, kur var pierādīt, cik daudz viņi zina savā vecumā.

Šajā konkursā jautājumu tēmas bija gan vieglas, gan sarežģītas. Pat vienkāršai tēmai bija izdomāts āķīgs jautājums, kur bija nepieciešama ātra reakcija un ļoti pārliecinošas, vispusīgas zināšanas. Tēmas bija par latviešu mitoloģiju, matemātiku, bioloģiju, vēsturi, arī neitrālas, ārpus mācībām saistītas tēmas.

Liega sevi ir pierādījusi, un mēs ticējām un joprojām ticam, ka viņa ir visgudrākā šajā 7. klašu „Gudrs,  vēl gudrāks” konkursa finālā, lai arī līdz 1. vietai viņu šķīra viens vienīgs liktenīgs punkts. Pirmās vietas ieguvējs bija zēns no Engures. Viņu abu zināšanas ir tik līdzvērtīgas, ka abi varētu dalīt pirmo vietu.

Emocijas bija visdažādākās, jo visa konkursa laikā cīņa bija sīva, un neviens nevarēja paredzēt, kādi būs rezultāti. 7. klases sevi ir pierādījušas no labākās puses. Visi dalībnieki centās un pārsteidza atbalstītājus, tai skaitā arī skolotājus. Raidījums tiks pārraidīts 8. martā kanālā LTV1.

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt