Atbildes uz jautājumu “Kas es esmu” tiek rastas PU lekcijā

2014. gada 10. Februāris

Egija Matuseviča, 11.a klase

2014.gada 7.februārī mūsu skolas skolēni devās kārtējā braucienā uz Panākumu Universitāti, kas norisinās Biznesa augstskolā Turība. Šoreiz lektoru lomā iejutās divas sabiedrībā zināmas dāmas- Aina Poiša un Baiba Sipeniece- Gavare.


Pirmā lekcija norisinājās Ainas Poišas vadībā, kura auditorijai plaši stāstīja par tēmu “Kas es esmu?”. Šīs lekcijas kontekstā ietilpst prievārda “ne” atmešana (nevaru, negribu, nedrīkstu u.c.), kā arī sevis pilnveidošana un pašvērtējuma celšana, lai saprastu, kas tad īsti mēs esam. Protams, viņa pieminēja to, ka katru dienu mūsu personība nedaudz izmainās, tāpēc nebūtu slikti, ka mēs šo jautājumu sev uzdotu katru dienu.
Otro lekciju vadīja Baiba Sipeniece-Gavare. Viņa auditorijai stāstīja par sevis pasniegšanu un prezentēšanu sabiedrībai. Arī viņa stāstīja, ka ir jāatmet viss mūsos esošais pesimisms un pesimismu raisošie cilvēki mums apkārt- tā esot panākumu atslēga uz jebkuru pozitīvāku pārmaiņu. Atmetot Baibas ieteiktās lietas, mums paveras ceļš uz pozitīvu sevis pasniegšanu un labu sevis prezentāciju plašākai sabiedrībai, kas mums bieži vien noderēs pametot vietējās skolas solu un dodoties studēt, kas nebūt nav medusmaize.
Kopumā šīs abas lekcijas bija ļoti intelektuālas un interesi raisošas. To pierādīja auditorijas ieklausīšanās stāstījumā, aktīva piedalīšanās diskusijās un protams “Radošo darbnīcu” slavēšana.

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt