Piektie ceļo ar ”Latvijas skolas somas” palīdzību!

2018. gada 28. Septembris

Beāte Babre, 5.b klase, foto: sk. Santa Krasovska

Ceturtdien, 27. septembrī, mēs, AUSV 5.klases, devāmies ekskursijā uz Līgatni. Mums bija liels, skaists autobuss, ar kuru pārvietojāmies. Pasākumu interesantāku padarīja gidi. Foto atskats no ekskursijas ir pieejams GALERIJĀ.

Sākumā devāmies uz Vienkoču parku. Tur bija ļoti interesanti. Gids, vārdā Roberts, stāstīja, ka parks sākts veidot 2003. gadā. Apmeklētājiem atvērts no 2007. gada. Parka veidotājs un īpašnieks Rihards Vidzickis. Vienkoču parka galvenais uzdevums ir koka amatniecības un vienkoču izstrādājumu  izmantošanas un vides sakoptības popularizēšana. Bija interesanti apskatīt šos veidojumus un no dažiem pat gūt iedvesmu izgatavot ko līdzīgu.

Nākamais ceļojuma pieturas punkts bija Līgatnes dabas takas. Tur gids mums bija Imants, ar kuru kopā izstaigājām garus, nogurdinošus ceļus, satikām un apskatījām daudz un dažādus dzīvniekus- tos, kuri mīt Latvijas mežos. Uzkāpām skatu tornī (varēja just šūpošanos… bailīgi).

Bet kas gan spēs mūs, piektklasniekus, nobiedēt vai nogurdināt… Lecam tik autobusā un braucam tālāk, uz Zvārtas iezi. Te man patika vislabāk! Kad uzkāpām augšā, pavērās fantastiska ainava… Iesaku turp aizbraukt! Klāt bija pusdienlaiks- pusdienas svaigā gaisā vienmēr ir garšīgākas!

Pēdējais apskates objekts mūsu ceļojumā bija Ieriķu dabas takas. Šī bija, iespējams, gaidītākā apstāšanās vieta visiem skolēniem, jo ūdenskritumu esamība Vidzemē ir ļoti reta (Kurzemē, kā mums stāstīja, tie ir vairāk sastopami). Ūdenskritumi bija skaisti un iespaidīgi. Šī ekskursija bija ļoti interesanta un pamācoša.

*IK Vienkoči, Līgatnes dabas parka apmeklējums tika finansēts no projekta  ”Latvijas skolas somas” līdzekļiem

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt