Stafetes ‘’Drošie un veiklie’’

2017. gada 23. Novembris

Teksts un foto: Rita Lielā, sporta skolotāja

14.novembrī mūsu skolā notika Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālo skolu festivāls ‘’Drošie un veiklie’’. Šāda veida sacensības notika pirmo reizi, lai gan ideja tādas organizēt jau bija sen.  Stafetes tika sagatavotas iepriekš un izsūtītas visām skolām. Kopumā bija sešas stafetes, kurās sacentās komandas divos vecuma posmos – trešo un ceturto klašu grupās. No katras skolas varēja piedalīties viena komanda katrā vecumā, ar nosacījumu, ka katrā komandā trīs zēni un trīs meitenes.

Stafetēs vajadzēja būt ne tikai ātram un veiklam, bet arī precīzam un uzmanīgam. Jāuzteic mūsu skolas audzēkņi, kas, sacenšoties ar kaimiņu skolām no Aizkraukles novada vidusskolas, Aizkraukles pagasta sākumskolas, Jaunjelgavas, Neretas, Daudzeses un Bebriem, izcīnīja trešo klašu grupā 1.vietu (komandā Katrīna Borzova, Zaiga Zirnīte, Laura Mārtiņa, Mārtiņš Kaķis, Ernests Strazdiņš, Ralfs Litovskis).

Savukārt ceturto klašu grupā mūsu komandai – 2.vieta ( Loreta Mičule, Katrīna Kondrāte, Beāte Babre, Evars Lūsis, Hugo Muižnieks, Aleksis Kazāks). Visas komandas saņēma salduma un piemiņas balvas no Skrīveriem. Protams nekas nebūtu izdarāms bez palīgiem – liela paldies jāsaka direktoram  Aldim Rakstiņam, kurš vadīja pasākumu, kā arī tiesnešiem Mārtiņam Leitim un 9.b klases meitenēm – Patrīcijai Prūsei, Patrīcijai Pļenkovai, Danielai Eihei un Kristai Verpelei. Cerams, ka ir iedibināta jauna tradīcija, ko organizēsim katru gadu!

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt