Skolas pedagogu aktivitātes rudens brīvlaikā [Papildināts]

2015. gada 5. Novembris

www.auv.lv

“Ko es darīju brīvlaikā?” – tādu virsrakstu noteikti, ka kaut reizi esam rakstījuši domrakstam literatūras stundās. Lai sabiedrību informētu par skolotāju aktivitātēm rudens brīvlaikā, lūdzām dalīties paveiktajā. Tāpat skolēni aicināti dalīties ar to, ko paveikuši brīvlaikā! Saraksts pastāvīgi tiks papildināts! 

  • Ritmikas skolotāja Maruta Mīlīga apmeklēja Latvijas Ritmikas biedrības rīkoto semināru 2015.gada 24.oktobrī Rīgā, pamatskolas “Rīdze” telpās. Seminārā dalībniekiem bija iespēja iegūt daudz jaunu atziņu, atkārtot arī zināmas lietas, kā arī darboties līdzi trīs brīnišķīgās nodarbībās. Visu nodarbību pamattēma tika saistīta ar šogad notikušajiem pasākumiem – Ritmikas kongresu Ženēvā un  Vīnes Ritmikas konferenci, kas veltīti ritmikas izveidotāja Emīla Žaka-Dalkroza 150 gadu jubilejai.
  • Sintija Rūze. Otrdien biju Siguldas Valsts ģimnāzijā, kur vadīju darbnīcu (Digitālās spēles matemātikā 7.-9.klasei) un apmeklēju kursus par IKT mūsdienu skolā – nepieciešamība un risinājumi. Trešdien apmeklēju kursus Aizkraukles Novada ģimnāzijā un apguvu Geogebra programmu. Ceturtdien un piektdien piedalījos Latvijas Skolu Tehnoloģiju Ekspozīcijā 2015, vadot darbnīcu (Draugos ar mobīlo fizikas stundās) un apmeklējot darbnīcas, lai pilnveidotu prasmes darbam ar modernajām tehnoloģijām.
  • Santa Krasovska un Mariannna Miška 22.-24.10. apmeklēja Latvijas Logopēdu asociācijas orgnizētos kursus “Aktuāli jautājumi logopēdijā. Bērnu neiropsiholoģija”, kurus vadīja lektores no Maskavas.
  • 27.oktobrī Santa Krasovska piedalījās Latvijas Humānās pedagoģijas asociācijas seminārā “Mācību stunda”, kurā iepazinās ar vairāku skolotāju pieredzi skolēniem interesantu, attīstošu stundu plānošanā un vadīšanā. 28.oktobrī mūsu skolā viesojās 19 latviešu valodas un literatūras metodiskās apvienības skolotāji. Semināra tēma bija “Skolēni ar lasīšanas un rakstīšanas grūtībām. Atbalsts viņiem ikdienā un pārbaudes darbos”. Ar savām bagātajām zināšanām un pieredzi dalījās logopēde Marianna Miška. Santa Krasovska informēja par jaunumiem ISEC – pērnā mācību gada diagnosticējošo darbu un eksāmenu analīzi, kā arī 2015./16.m.g. plānotajiem darbiem.
  • Daiga Martinsone: 26. oktobrī Aizkrauklē organizēju bioloģijas skolotāju MA semināru. Tajā informēju par dabaszinību ieskaites un centralizēto eksāmenu analīzes rezultātiem, kas tika izplatīti apvienību vadītāju seminārā Rīgā. Skolotāji dalījās pieredzē par laboratorijas darbu tematiem un niansēm noformēšanā. Pārrunājām bioloģijas olimpiādes organizēšanu, kas tiešsaistē notiks 27. novembrī;
  • Modra Šuriņa: Tiek veikti priekšdarbi vokālā ansambļa izveidei (līdz 12 gadu vecumam), lai to potenciāli sagatavotu konkursam “Lai skan!”, kas notiks Rīgā no 11.-12.martam. Līdz ar to tiek veidots repertuārs, meklētas un formētas  notis, lai, atbilstoši nolikumam, izdarītu laikā un precīzi prasīto;
  • 26.oktobrī skolas angļu valodas skolotājas- Guna Voldeka un Santa Mārtinsone – apmeklēja izdevniecības “Oxford” rīkoto angļu valodas skolotāju semināru Rīgā. Lektors Bils Bovlers no Lielbritānijas vadīja darba grupas par efektīvu stundu veidošanu jaunāko klašu skolēniem, kā arī par lasīšanas un rakstīšanas veicināšanu. Semināra laikā skolotāji iepazinās un izmēģināja vairākas metodes kā dažādot un padarīt interesantāku minēto prasmju apgūšanu.
  • Edgars Bērziņš – viesojos pie Kokneses vēstures skolotājiem, tāpat arī tika ieguldīts apjomīgs darbs skolas televīzijas telpas labiekārtošanā, kā arī tuvāko manā pārziņā esošo pasākumu – Erudītu un Aktualitāšu konkursu un Pētneiciskā skrējiena – plānošanā. Neizplaika arī infromācijas sagatavošana skolas mājas lapai.

Komentāri

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Papildus informācija

Lai nodrošinātu Jums vislabāko mūsu mājaslapas pārlūkošanu, šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies").
Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Aizvērt