Skolā viesojās Ogres tehnikuma pārstāvji

2016. gada 11. Februāris

Teksts: Eirana Ostrovska, 9.a; foto: V.Meroža

8. februārī 9. klases skolniekiem bija iespēja iepazīties ar Ogres tehnikuma diviem audzēkņiem, viņu skolas dzīvi un piedāvātajām izglītības programmām. Kopā Ogres tehnikums pēc pamatskolas beigšanas piedāvā 21 kvalifikāciju. Tehnikuma reklamēšanai tika piedāvāts video materiāls, informācija teksta veidā un bukletos.

Kopumā šī profesionālās izglītības skola ir modernizēta, plaši pieejamām tehnoloģijām. Te tiek piedāvātas radošas interjera un dizaina, arī zināšanu un loģistikas profesijas. Programmās pieejamas daudz praktiskās nodarbības, kā arī pastāv laba komunikācija ar lektoriem. Šī skola ir piemērota tiem, kas ir pārliecināti savos mērķos un plānos karjeras izvēlē pēc 9. klases.

Lai tuvāk iepazītu plašo skolas piedāvājumu, manuprāt, izdevīgāk ir apmeklēt atvērto durvju dienas, jo informācija, kas tika prezentēta bija saturīga, bet konkretizēta. Pieminēja, ka atvērto durvju dienās Ogres tehnikumā būs iespēja apmeklēt profesiju radošās darbnīcas. Atvērto durvju dienas ir 16. martā un 20. aprīlī, plkst. 11.00.

Komentāri